صفحه 24 از 33 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست اقامت توسط دانشجویان دکترا (International PhD Graduates Stream)

پیرامون دو تا سوال بالا:

1. برای گرفتن اقامت دائم در کانادا برنامه های مختلفی وجود داره. در برنامه های فدرال با این که در روش فعلی این آخرین دورِ PhD stream هست اما هنوز جزئیات Express Entry که از ژانویه شروع میشه مشخص نیست و ممکنه اون جا هم امتیازی برای کسانی که دانشجو دکترا در کانادا هستند قائل بشن.

2. برای کسانی که PhD یا مستر در دانشگاه های این جا بگیرن (بعد از دفاع) معمولــَن استان های مختلف برنامه هایی دارند... استان آلبرتا برنامه اش فعلن جالب نیست چون پیشنهاد کار لازم داره. BC و آنتریو بهتر هستند. در هر صورت باید شخص مدرکش حاضر باشه و دیگه نخواد ادامه ی تحصیل بده.

3. نظر شخصیِ من اینه که برنامه ی تحصیل و زندگیتون رو خیلی روی قضیه ی اقامت دائم یا از اون دورتر، "پاسپورت" گرفتن نریزید. چون قوانین مربوط به این چیز ها دائم تغییر می کنه و حساب و کتاب نداره. قدر مسلم اینه که برای افرادی که تحصیلات عالی در کانادا می کنند مجاری متعددی برای گرفتن اقامت و غیره وجود داره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

من الان در مرحله بعد مدیکال و انتظار دریافت ویزا کبک هستم سوالم اینه اصولا با امکان گرفتن پوزیشن ریسرچ دکتری (بعلت علاقه شخصی) از یکی از دانشگاههای استان کبک
    -1- ایا بعنوان یک جاب میتواند طلقی شود یا خیر؟(یعنی بعدها واسه قاضی همان skilled worker پوشش میده؟)
    -2- اینکار تو این مقطع مشکلی در روند این اخرای پرونده ایجاد نمیکند؟
    3- اگه تا انزدیک ددلاینش ویزا نیومد چند وقته ویزای موقت مستقل میشه گرفت و تکلیف ویزای بعدی (pr) چه میشود؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mabna نمایش پست ها
    من الان در مرحله بعد مدیکال و انتظار دریافت ویزا کبک هستم سوالم اینه اصولا با امکان گرفتن پوزیشن ریسرچ دکتری (بعلت علاقه شخصی) از یکی از دانشگاههای استان کبک
    -1- ایا بعنوان یک جاب میتواند طلقی شود یا خیر؟(یعنی بعدها واسه قاضی همان skilled worker پوشش میده؟)
    -2- اینکار تو این مقطع مشکلی در روند این اخرای پرونده ایجاد نمیکند؟
    3- اگه تا انزدیک ددلاینش ویزا نیومد چند وقته ویزای موقت مستقل میشه گرفت و تکلیف ویزای بعدی (pr) چه میشود؟
    ممنون
    پوزیشن دکترا در کانادا پوزیشن کاری نیست و سابقه کاری ایجاد نمیکند.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا برای دانشجویان در حال تحصیل در کانادا

با سلام به همه دوستان
    کسی میدونه فرق کارت PR و تابعیت کانادا در چیست؟ داشتن تابعیت کاناد چه مزیتهایی نسبت به موقعی که دارای کارت PR هستیم دارد؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا برای دانشجویان در حال تحصیل در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaspolymer نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    کسی میدونه فرق کارت PR و تابعیت کانادا در چیست؟ داشتن تابعیت کاناد چه مزیتهایی نسبت به موقعی که دارای کارت PR هستیم دارد؟
    کارت PR یعنی اقامت دائم کانادا و مثل گرین کارت است. به شما اجازه اقامت و کار و تحصیل در کانادا میدهد ولی شهروند تبعه کانادا نیستید و کماکان با پاسپورت ایرانی سفر میکنید. مدت اعتبارش هم 5 سال است که در صورتی که اقامتتان را در کانادا حفظ کرده باشید قابل تمدید است.

وقتی تابعیت کانادا بگیرید کانادایی محسوب میشوید و پاسپورت کانادایی و حق رای دریافت میکنید. مدت اعتبار تابعیت هم از نظر زمانی نامحدود است.

سلام

اینجا بیشتر در مورد تحصیلات graduate صحبت شده، ولی در مقطع undergraduate یا حتی دبیرستان هم آیا راهی برای گرفتن PR هست؟
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    سلام

اینجا بیشتر در مورد تحصیلات graduate صحبت شده، ولی در مقطع undergraduate یا حتی دبیرستان هم آیا راهی برای گرفتن PR هست؟
    مستقیما خیر، ولی بعد از اتمام لیسانس به شما یک ویزای کارسه ساله میدهند که اگرکارپیداکنید ممکنست بتوانید از طریق PNP یا CEC اقدام کنید. البته همانطور که گفته شد سال دیگر سیستم مهاجرتی تغییر میکند و باید صبر کرد و دید در سیستم جدید چطور خواهد بود.

Junior Member

سلام. من سوالم در مورد اقامت کسایی هست که دارن مستر میخونن هست
    وضعیت اقامت اونا چطوریه؟ در حین تحصیل میتونن درخواست اقامت بدن؟ اگه نه بعد دو سال که مسترشون تموم شد اجازه اقامت دایم میدن؟
    مرسی اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mirr نمایش پست ها
    سلام. من سوالم در مورد اقامت کسایی هست که دارن مستر میخونن هست
    وضعیت اقامت اونا چطوریه؟ در حین تحصیل میتونن درخواست اقامت بدن؟ اگه نه بعد دو سال که مسترشون تموم شد اجازه اقامت دایم میدن؟
    مرسی اگه راهنمایی کنید
    در حین تحصیل اگر شرایط اسکیلدورکر را داشته باشند میتوانند اقدام کنند و در غیر اینصورت بعد از اتمام تحصیل از طرق مختلفی مثل PNP یا CEC (بسته به استان مربوطه و شرایطشان).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

سلام دوستان
    من دارم برای تحصیل ویزامیگیرم واگه بشه همسرو فرزندم رو میخوام با خودم ببرم ایا زمانیکه من درحال تحصیل هستم همسرم میتونه برای اقامت اقدام کنه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)