صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: کی می دونه تعداد ستاره های زیر عکس متقاضیان ویزای F آمریکا تو پاسپورت به چه معنا

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

Talking پاسخ : کی می دونه تعداد ستاره های زیر عکس متقاضیان ویزای F آمریکا تو پاسپورت به چه مع

من فکر میکنم به کلیرنس مربوط هست چون مال من دو تا هست با مدت زمان کلیرنس 9 ماه و دو هفته و چهار روز.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automotive-Computational Eng

پیش فرض پاسخ : کی می دونه تعداد ستاره های زیر عکس متقاضیان ویزای F آمریکا تو پاسپورت به چه مع

سلام
    واسه من که F1 هستم 2تا ستاره داره ولی واسه خانومم که F2 هست یه ستاره داره منم راستش خیلی کنجکاو شدم بدونم قصه چیه
    تو اولین فکری که به ذهنم رسید اینه که اولویت ویزارو میرسونه یعنی F1 ها 2ستاره اند و F2 ها تک ستاره
    کسی از F1 ها هستش که یه ستاره باشه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)