صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 127

موضوع: همراهی برای پذیرش گرفتن در رشته عمران

Junior Member

Smile پاسخ : همراهی برای پذیرش گرفتن در رشته عمران

سلام بچه ها.من دارم کارشناسی سراسری عمران عمران میخونم .امااساتید دانشگاهمون نمیتونن به یه دانشگاه معتبر توصیه نامه بدن..منظورم از معتبر برکلی وامپریال و ام ای تی و ایناست..میخواستم مهمان بگیرم از دانشگاهای دیگه که توصیه نامه بگیرم از استاداشون اما چون معدلم میاد پایین و مدرکم از دانشگاه خودمه پشیمون شدم.به نظرتون چه طوری این مشکل توصیه نامه رو میشه حل کرد؟و چه طور فاند خوب و اپلای از این دانشگاه ها که گفتم میشه برای ارشد گرفت؟یعنی علاو بر زبان و مقاله و معدل خوب چه طوری ترغیبشون کنم که قبول کنن؟ در زمینه مقاله هم اگه کسی پایه باشه همکاری می کنم..البته مقاله رو ترجیح میدم 2 ترم دیگه شروع کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همراهی برای پذیرش گرفتن در رشته عمران

سلام من گرایش عمران عمران هستم ، عایا درخواست بجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط severus57 نمایش پست ها
    منم ارشد سازه میخونم.ترم 2 هستم.می خوام اقدام کنم.غیر از آمریکا و کانادا.نمیخوام هزینه کنم یعنی تحصیل رایگان + کمک هزینه زندگی.شما کجا مدنظرته؟
    سلام بنده هم ارشد سازه میخونم همه جوره آماده همراهی در گرفتن پذیرش هستم

Junior Member

سلام دوستان . من در حال حاضر دانشجوی سال سوم رشته ی مهندسی عمران عمران در یکی از دانشگاه های صنعتی خوب کشورم ( شرمنده اسم نمیبرم ولی جز 5 تا دانشگاه اول کشور هستش ) و معدلم هم تقریبا 16 هست ( یه کم کمتر پدر علوم پایه و دینامیک بسوزه ) والانم تصمیم گرفتم که به امید خدا برای ادامه تحصیل برم آمریکا .
    از دوستان مطلع خواهشمندم که اولا بفرمایید با این شرایط میتونم از یه دانشگاه خوب apply بگیرم ؟
    بعد من دانشگاه های آمریکا رو نمیشناسم اگه امکانش هست چند دانشگاه خوب رو نام ببرین و بفرمایید که چه جوری باید اقدام کنم
    در آخر هم در مورد هزینه ها و امکان بورس شدن و یا نحوه ی کسب درآمد برای امرار معاش هم یه توضیحی بدید .
    با تشکر

سلام من مهندس عمران از دانشگاه آزاد و ۳۲ساله هستم.شانس پذیرش گرفتن برای فوق لیسانس از آمریکارو دارم؟لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

سلام. من ترم 3 سازه هستم خوشحال میشم اگر کسی از مشهد قصد اپلای واسه سال دیگه رو داره با هم همکاری داشته باشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedakeshavarz نمایش پست ها
    سلام من مهندس عمران از دانشگاه آزاد و ۳۲ساله هستم.شانس پذیرش گرفتن برای فوق لیسانس از آمریکارو دارم؟لطفا راهنماییم کنید
    سلام. باید دقیق بگید که چه شرایطی دارید مثل معدل نمره زبان و مقاله
    ولی کلا گرفتن پذیرش برای ارشد با فاند بسیار سخت است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

سلام دوستان
    برای Spring 2016 و یا نهایتاً Fall 2016 قصد اپلای دارم. رشته مقطع لیسانسم معماری (معدل 17/62) و ارشد مدیریت ساخت (معدل 18/13) از دانشگاه تهران. الان همزمان برای TOEFL و GRE دارم آماده میشم. برای PhD in Construction Management و یا PhD in Building Science دانشگاه های امریکا و کانادا میخوام اپلای کنم. با به اشتراک گذاشتن اطلاعات واقعا میشه برنامه بهتری داشت و از صرف بیهوده زمان و انرژی هم تا حد امکان میشه جلوگیری کرد.
    اگه کسی هست که برای این رشته میخواد اقدام کنه خوشحال میشم پروسه رو با هم طی کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط new_world نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم شرایط مشابهی دارم و میخوام اپلای کنم؛ دوست دارم با هم همکاری کنیم
    سلام من هم شرايط شما رو دارم و خوشحال ميشم با هم همكاري كنيم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -سازه هیدرولیکی

سلام من دانشجوی کاشناسی ارشد دانشگاه آزاد مشهد رشته ی سازه ی هیدرولیکی هستم میخوام واسه دکترا اقدام کنم !کسی هست که با هم شروع کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)