صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 127

موضوع: همراهی برای پذیرش گرفتن در رشته عمران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -سازه هیدرولیکی

پیش فرض پاسخ : همراهی برای پذیرش گرفتن در رشته عمران

سلام
    کسی نیست واسه دکترا شروع کنیم؟

سلام دوستان. من لیسانس مهندسی عمران-عمران از دانشگاه ازاد دارم و از تهران-محله اقدسیه این مطلب رو مینویسم. چند وقتی از تموم شدن درسم میگذره و الان(1394.09.01) تصمیم گرفتم که برای ادامه تحصیل اقدام کنم. چون متاهلم و جدیدا هم خدا بهم یک پسرخوشگل داده و باید خرج خانواده ام رو تامین کنم , فکر نمیکنم بتونم از پس هزینه های تحصیلات عالی تو امریکا یا کانادا بر بیام . برای همین شروع به تحقیق راجع به تحصیل در اروپا کردم و تا الان به این نتیجه رسدم که 1-سوئد 2-فرانسه 3-المان 4-فنلاند با توجه به شرایط من بهترین اپشن هایی هستن که دارم . خوشحال میشم اگه کسی بتونه بیشتر راهنماییم کنه وباهم همفکری کنیم و اگه مایل بود با هم اقدام کنیم.چون گذاشتن ایمیل ممنوعه ؛ اگر کسی مایل بود همینجا یک کامنت بگذاره تا بعدا با کسب اجازه از مدیر انجمن یک راهی برای ارتباط پیدا کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران - آزاد مشهد

سلام دوستان . من دانشجوی ترم 5 دانشگاه آزاد هستم . معدلم 16 هست. قصد دارم برای ادامه تحصیل اپلای کنم . اولویت اولم آمریکا بعد کاندا و استرالایا و اروپا . دارم برای آزمون تافل آماده میشم . اگر کسی باشه که با هم بخونیم خوشحال میشم همکاری کنم . اگر از مشهد باشه خیلی بهتر

Junior Member

سلام دوستان من ارشد ژئوتکنیک میخونم برای دکتری میخوام اپلای کنم.اگر کسی باشه که در انتخاب دانشگاه در امریکا و کانادا بتونه کمک کنه در این گرایش ممنون میشم؟؟؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی عمران ساختمان هستم در مقطع کارشناسی و به ترم دیگه دارم تا تموم بشه
    دارم کلاس زبان میرم واسه تافل و اگرم امریکا رفتنی شدم جی ار ای هم باید بدم
    برای گرفتن پذیرش تو مقطع ارشد گرایش سازه به نظرتون کدوم کشور و یا کدوم دانشگاه ها احتمال گرفتن پذیرش بیشتر هست
    من ماهی یک میلیون تومن خانوادم میتونن ساپورت کنن
    دانشگاه ازاد
    معدل تا الان 16.5
    درحال کار روی مقاله باموضوع تاثیر پوزولان ها بر مقاومت بتن(کار ازمایشگاهی زیاد داره)
    درضمن تبعه افغانستان هستم و در ایران مشغول به تحصیل هستم
    و اگر کسی هست با شرایط من خوشحال میشم همزمان باهم کارهامونو پیش ببریم

Junior Member

سلام . من ارشد عمران مدیریت ساخت از دانشگاه علوم تحقیقات هستم / کسی از دوستان برای دکترا آمریکا هست که کارامونو بتونیم با هم پیش ببریم ؟

Junior Member

دوست عزیز گرایشت چیه ؟

Junior Member

سلام دوستان ، من لیسانس عمران از دانشگاه آزاد کرج با معدل 18 دارم در طول تحصیل نفر اول عمران دانشگاه بودم و عضو تیم دانشگاه در سازه های ماکارانی بودم که یک بار مقام دوم کشورو کسب کردیم ، از قرارگاه خاتم الانبیا برای دوره سربازی امریه گرفتم و به گروه تخصصی سپاسد معرفی شدم و در طول خدمت مسئول فنی قطعه 3 مترو شدم و الان آخرای سربازیمه خیلی علاقه دارم ادامه تحصیلمو در آمریکا داشته باشم باتوجه به مطالبی که گفتم آیا شانس اینو دارم که بتونم فاند بگیرم؟ ضمنا اگر در رزومم بیارم که توی خاتم الانبیا بودم ایراد داره؟ سوال بعدیم هم اینه که برای رفتن به اونجا باید چه قدر سرمایه اولیه داشته باشم تا به مشکل نخورم؟ اگر راهنماییم کنین ممنون میشم.

آقا من دیگه خسته شدم اینقدر اینجا سوال پرسیدم هیچکس جواب نداد
    همش پست هامون حذف میکنند
    🌹
    سلام پیشاپیش ممنون از جوابتان ببخشید اگه سوالم را جای نادرست مطرح کردم
    آقا من میخوام برای دانشگاه های آمریکا و کانادا اپلای کنم از اونجا هم که میخوام عاقلانه تصمیم بگیرم من میخوام از لیست دانشگاه های آمریکا و کانادا وزارت علوم انتخاب کنم حالا میخوام بدونم چطوری چگونه دانشگاه انتخاب کنم خودم درباره داشتنrequirements اینا میدونم ولی میخوام شما هم یه چیزی کمکم کنید بر فرض من لیست رد تهیه کردم برای سال دیگه یا آیندگان اسم استادا و نمره تافل اینا تغییر میکنه بنا بر تجربه دوستان میپرسم
    جان من جواب بده Mostafa.ferahani

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedg22 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من لیسانس عمران از دانشگاه آزاد کرج با معدل 18 دارم در طول تحصیل نفر اول عمران دانشگاه بودم و عضو تیم دانشگاه در سازه های ماکارانی بودم که یک بار مقام دوم کشورو کسب کردیم ، از قرارگاه خاتم الانبیا برای دوره سربازی امریه گرفتم و به گروه تخصصی سپاسد معرفی شدم و در طول خدمت مسئول فنی قطعه 3 مترو شدم و الان آخرای سربازیمه خیلی علاقه دارم ادامه تحصیلمو در آمریکا داشته باشم باتوجه به مطالبی که گفتم آیا شانس اینو دارم که بتونم فاند بگیرم؟ ضمنا اگر در رزومم بیارم که توی خاتم الانبیا بودم ایراد داره؟ سوال بعدیم هم اینه که برای رفتن به اونجا باید چه قدر سرمایه اولیه داشته باشم تا به مشکل نخورم؟ اگر راهنماییم کنین ممنون میشم.
    سلام آقا سعید
    همه شانس دارند شما
    اول اروپا کانادا آمریکا استرالیا یه نگاه کوتاه مختصر بنوازید
    جزییات رزومم تون معدل تافل جیب ار ای برای آمریکا
    اگر قرار میدانید بهتر کمکتان میگردم
    گفتن این که در خاتم الانبیا بوده آید مشکل برای تحصیل ایجاد نمایند ولی در پروسه ویزا آمریکا شاید در مرحله کلیر نس طولانی شود شما فقط در این مدت روی زبانتون کار کنید لطفا سرمایه اولیه نمیتوانم بستگی به آدمش داره applications fee. هزینه پست مدارک باید در نظر بگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)