صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: خروج از کشور برای دانشجویان رشته های وزارت بهداشت

پیش فرض پاسخ : وثیقه گذاشتن برای رشته های وزارت بهداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    اولین باره همچین چیزی دارم میشنوم. من الآن بعد از 7 سال هنوز به نمرات کارشناسیم به صورت آنلاین دسترسی دارم!! به نظرم همچنان سماجت به خرج بده، حرفشون کلا به نظرم بی معنی میاد.

حالا این حرفها دردی رو دوا نمیکنه. باید به فکر چاره بود.
    شما خودت که نمراتت رو میدونی دیگه؟
    بشین لیست درسهات رو به انگلیسی ترجمه کن و برای دانشگاه ها بفرست خیلی از دانشگاه ها میپذیرن ولی ازت میخوان که موقع ثبت نام اصلش رو بیاری که تا اون موقع دیگه حتما جور شده.

نه متاسفانه. من اصلا یادم نمیاد چیا خوندم و نمراتم چند بودن. چهار سال پیش فارغ التحصیل شدم و یادم نیس. به دانشگاهای آمریکا هم ایمیل زدم گفتن باید بفرستی ریزنمراتتو. من لیسانسم وزارت بهداشت بودم و ارشدم وزارت علوم. هی بهشون می گم بابا این لیسانس من ربطی به رشته ارشدم نداره، گیر ندین فعلا ریزنمرات ارشدو بگیرین و اگر پذیرش دادین من ریزنمرات لیسانسم پول می دم می فرستم براتون می گن نه روند اداریش اینطوریه. باور کنید اونقدرها هم فعلا تو دستم پول نیست برم مدرک لیسانسو بخرم، آخرش می ترسم بخاطر این قوانین مزخرف وزارت بهداشت امسال موفق نشم اپلای کنم

پیش فرض پاسخ : وثیقه گذاشتن برای رشته های وزارت بهداشت

سلام دوستان . ما دانشجویان وزارت بهداشت اگه گواهی پایان طرح نداشته باشیم چون مدرکمون آزاد نیست نمیتونیم اپلای کنیم؟آخه اینطوری نمیتونیم نمرات official بفرستیم....

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور برای دانشجویان رشته های وزارت بهداشت

سلام دوستان ......... اطلاعاتی در مورد قوانین مربوط به آزاد سازی مدارک و غیره میخواستم.... کسی هست بندرو رهنمایی کنه؟ لینک ؟ فایل ؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور برای دانشجویان رشته های وزارت بهداش

من امروز13/2/96 وزارت بهداشت بودم گذاشتن وثیقه و تعهد برای دانشجوهای دانشگاه های دولتی کلا متوقف شده
    ولی دانشگاه آزاد میتونن خارج بشن با وثیقه برای رشته ما علوم آزمایشگاهی دو سال طرح30م ضمانت نامه بانکی میخوان
    شرط اصلی برای استفاده از این داستان برای پسرها هم داشتن پایان خدمتِ

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ribaxer نمایش پست ها
    من امروز13/2/96 وزارت بهداشت بودم گذاشتن وثیقه و تعهد برای دانشجوهای دانشگاه های دولتی کلا متوقف شده
    ولی دانشگاه آزاد میتونن خارج بشن با وثیقه برای رشته ما علوم آزمایشگاهی دو سال طرح30م ضمانت نامه بانکی میخوان
    شرط اصلی برای استفاده از این داستان برای پسرها هم داشتن پایان خدمتِ
    سلام دوست عزیز

من حدس میزنم که به درستی متوجه منظور شما نشدم. میشه کمی بیشتر توضیح بدین؟
    قانون پیشین همچنان در حال اجراست:
    http://www.behdasht.gov.ir/news/%D8%...8A%D9%81%D9%87

ضمنا من متوجه نشدم که خانم ها و آقایونی که پایان خدمت دارند، اصلا چرا باید به اجازه برای خروج از کشور نیاز داشته باشند؟
    شرط اصلی برای استفاده از این داستان برای پسرها هم داشتن پایان خدمت

Junior Member

خب ما پسرها یه تعهد خدمت داریم یه خدمت وظیفه عمومی
    من پایان خدمت دارم اما نه 21 ماه کامل
    بهمین جهت باید کسری دوسال طرحمو بگذرونم و چون نمیتونم مدرکمو نمیتونم برای همین وثیقه میذارم و ...

من اینا در مورد آزاد کردن مدارک بدون گذراندن طرح صحبت میکنم نه خدمت سربازی

Junior Member

سلام
    من رشته کارشناسی وزارت علوم بودم الان وزارت بهداشت نانو پزشکی ارشد قبول شدم رشته هم طرح نداره و سربازی هم دارم و معاف نیستم و از معافیت تحصیلی استفاده میکنم
    1)واسه اپلای کردن و گرفتن ریز نمرات و دانشنامه مشکل دارم من؟؟ یعنی نمیتونم اقدام کنم من؟؟
    2) ی جا میخوندم پول تعهد رایگان باید بدم چون سرباز هستم 2 برابر هم میشه کسی خبر نداره اصلا قیمتش چند هس؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)