صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 84

موضوع: طریقه apply کردن online برای دانشگاه های مالزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد application fee و کپی کارنامه تافل

سلام لطفا يكي به من كمك كنه. چطور مي تونم في دانشگاه UTM رو پرداخت كنم. كارت اعتباري كه قبول نمي كنه.

چجور کارت اعتباری رو قبول نمی کنه؟(مارکش)؟
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Junior Member

هيچ نوعيش رو. فقط گفته حواله كنيد. مي خواهم بدونم بقيه چي كار مي كنند؟

چقدر سایت رو مطالعه کردی(utm) پسر عمو های من که با کردیت کارت پرداخت کردن می تونی از طریق صرافی ها هم حواله کنی.

بانک اقتصاد نوین هم حواله می کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طریقه apply کردن online برای دانشگاه های مالزی

دوستان كسي هست كه فرمهاي آنلاين UTM رو پر كرده باشه آخه من خيلي اشكال دارم.........
    مثلا:
    تو قسمت accademic qulifications بعد از اينكه اسم مدركمون رو يعني name of degree awarded و تاريخ اون رو پرسيده،
    classifiction achieved رو هم پرسيده و خودش چندتا گزينه به صورت زير داده كه ما بايد يكي رو انتخاب كنيم:

ISM FIRST CLASS HONOURS(DEGREE 1)
    ISM SECOND CLASS HONOURS UPPER(DEGREE 2A
    ISM SECOND CLASS HONOURS LOWER(DEGREE 2B
    ISM THIRD CLASS HONOURS (DEGREE3
    POST GRADUATE DIPLOMA
    OTHERS
    من نمي دونم منظور از اينا چيه ؟ و اگر OTHER رو انتخاب كنم خودم بايد بگم از چه نوعيه.
    منظور رتبه بنديه ؟ مثلا من ارشد توي دانشگاه رتبه اول شدم ميتونم توي OTHER بنويسم
    TOP GRADUATE
    يا اصلا منظور چيز ديگه هست
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام، من مي خوام براي برادرم براي ليسانس براي يك دانشگاه خوب اقدام كنم ولي به يك مشكلي برخورد كردم من چون خودم براي آمريكا و كانادا اقدام كردم و همه چيز روتين و كاملا واضح بود فكر مي كردم كه مالزي هم همين طوريه ولي از هر كسي كه سوال مي كنيم هر كسي يك جواب مي ده بعضي ها مي گن كه حتما بايد از طريق موسسات اقدام كنيم بعضي ها مي گن كه حتما بايد يكي اون جا دنبال كارتون باشه و مدارك رو دستي تحويل بده !!!! و خلاصه از اين جور حرف هاي عجيب. از طرفي من نمي دونم كه سايت دانشگاه هاشون خيلي واضح نيست يا من به علت مشغله زياد خوب وقت نگذاشتم ولي مثلا Deadline ها رو در چند دانشگاه نتونستم -يدا كنم خلاصه مي خواستم لطف كنيد راهنماييم كنيد در ضمن براي مديريت و اين كه حتما تا Nov يا Jan ترمش شروع بشه ، شنيدم كه تا آخر Oct وقت هست نمي دونم آيا درسته يا خير لطفا سريع جواب بديد خيلي ممنون مي شم

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

Exclamation پاسخ : طریقه apply کردن online برای دانشگاه های مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr نمایش پست ها
    سلام، من مي خوام براي برادرم براي ليسانس براي يك دانشگاه خوب اقدام كنم ولي به يك مشكلي برخورد كردم من چون خودم براي آمريكا و كانادا اقدام كردم و همه چيز روتين و كاملا واضح بود فكر مي كردم كه مالزي هم همين طوريه ولي از هر كسي كه سوال مي كنيم هر كسي يك جواب مي ده بعضي ها مي گن كه حتما بايد از طريق موسسات اقدام كنيم بعضي ها مي گن كه حتما بايد يكي اون جا دنبال كارتون باشه و مدارك رو دستي تحويل بده !!!! و خلاصه از اين جور حرف هاي عجيب. از طرفي من نمي دونم كه سايت دانشگاه هاشون خيلي واضح نيست يا من به علت مشغله زياد خوب وقت نگذاشتم ولي مثلا Deadline ها رو در چند دانشگاه نتونستم -يدا كنم خلاصه مي خواستم لطف كنيد راهنماييم كنيد در ضمن براي مديريت و اين كه حتما تا Nov يا Jan ترمش شروع بشه ، شنيدم كه تا آخر Oct وقت هست نمي دونم آيا درسته يا خير لطفا سريع جواب بديد خيلي ممنون مي شم
    دوست من شما كه مشالا پست هاتون كم نيست ، مسلما قوانين رو بايد بدونيد ، قبل از ايجاد پست اول ويكي رو بخونيد ، بجواب نرسيديد ،‌يك جستجو تو انجمن مربوطه بكنيد ، بعد بياد اينجا سوال مطرح كنيد !
    درباره deadline ، روش اقدام ، موسسات و ... چندين و چندبار درفروم صحبت شده، بيزحمت يكم براي خودتون وقت بگذاريد و جستجو كنيد.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

من یکم اطلاعات دارم در مورد طریقه apply کردن آنلاین در دو دانشگاه MMU و Limkokwing
    در مورد دانشگاه MMU بگم که قسمت آنلاین فقط مخصوص مقاطع زیر ارشد هست و برای ارشد شما باید مستقیما با واحدی به نام IPS در تماس باشید، اما برای زیر ارشد شما فرم آنلاین وب سای را پر میکنید و بعد در اخر یک شماره به شما میدن که خیلی مهم است هم در پی گیری ها و هم اینکه باید در هنگام پرداخت پول این شماره به گفته خود دانشگاه بر روی فیش نوشته بشود. از اون صفحه که در آخر به شما نمایش داده میشود پرینت میگیرید و با مدارک خواسته شده ارسال میکنید به اون آدرسهایی که داده شده(برای سایبرجایا یا مالکا). یعنی فقط از طریق پرتال خودتون رو ثبت کردید بقیش دستی باز. یک مدت که بگزره توی صفحه اول یک لینک میاد مثل همین الان که وضعیت خودتون رو بتونید چک کنید که در چه مرحله ای هستید، اگر نرسیده باشه یا کامل نکرده باشید بهتون اختار داده میشه.

در مورد دانشگاه limkokwing پرتال آنلاینش همیشه خراب هست به جز زمان هایی که وقت ثبت نام هست، باز میشه و شما غیر از اطلاعات باید مدارک خواسته شده رو هم آپلود کنید، فقط توجه کنید که امکان هیچگونه ویرایش رو ندارید من برای دوستم هرچی ایمیل زدم صحبت کردم نشد آخر دستی فرستاد. خوبیش اینه که در آخر کار با اون Username Password که تعریف کردید امکان پرداخت وجه با کارتهای اعتباری visa master American Express برای شما هست. ولی در نهایت اگر چیزی موند میتونید ای میل بزنید براتون همه فرمهارو میفرستن پر کنید ولی پول را با همون پرتال پرداخت کنید پرینت بگیرید و بسته رو بفرستید به آدرس دانشگاه فقط قبلش بپرسید چون اونجا انجمن ایرانیان داره مسئول رسیدگی اونها هستند در ایمیل به شما میگن که برسد به دست نوید یا ... و تموم.

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط farahnaz نمایش پست ها
    دوستان كسي هست كه فرمهاي آنلاين UTM رو پر كرده باشه آخه من خيلي اشكال دارم.........
    مثلا:
    تو قسمت accademic qulifications بعد از اينكه اسم مدركمون رو يعني name of degree awarded و تاريخ اون رو پرسيده،
    classifiction achieved رو هم پرسيده و خودش چندتا گزينه به صورت زير داده كه ما بايد يكي رو انتخاب كنيم:

ISM FIRST CLASS HONOURS(DEGREE 1)
    ISM SECOND CLASS HONOURS UPPER(DEGREE 2A
    ISM SECOND CLASS HONOURS LOWER(DEGREE 2B
    ISM THIRD CLASS HONOURS (DEGREE3
    POST GRADUATE DIPLOMA
    OTHERS
    من نمي دونم منظور از اينا چيه ؟ و اگر OTHER رو انتخاب كنم خودم بايد بگم از چه نوعيه.
    منظور رتبه بنديه ؟ مثلا من ارشد توي دانشگاه رتبه اول شدم ميتونم توي OTHER بنويسم
    TOP GRADUATE
    يا اصلا منظور چيز ديگه هست
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    فکر می کنم با کمکی جستجو در تاپیک دانشگاه UTM به جواباتون برسین
    موفق باشید
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)