صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 84

موضوع: طریقه apply کردن online برای دانشگاه های مالزی

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

پیش فرض پاسخ : طریقه apply کردن online برای دانشگاه های مالزی

بچه‌ها من میخوام برای UCTI و MMU اقدام کنم. فقط سه تا چیزو نمیدونم و منتظرم تا جوابش رو پیدا کنم و بعد اپلای کنم.
    سوالم اینه که این Intake Date اشاره به شروع شدن کلاس‌ها داره یا شروع انتخاب دانشجوها؟ یعنی اینکه مثلا 12 اکتبر برای UCTI روز Intake day هست. معنیش اینه که توی این تاریخ کلاسا شروع میشه؟
    سوال دیگه اینکه من تا چه مدت قبل از شروع کلاس‌ها میتونم برم مالزی؟
    و اینکه اگه من تا آخر این هفته مدارکم برسه دستشون اونا تا کی جواب قبولی یا عدم قبولی منو میدن؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط england نمایش پست ها
    بچه‌ها من میخوام برای UCTI و MMU اقدام کنم. فقط سه تا چیزو نمیدونم و منتظرم تا جوابش رو پیدا کنم و بعد اپلای کنم.
    سوالم اینه که این Intake Date اشاره به شروع شدن کلاس‌ها داره یا شروع انتخاب دانشجوها؟ یعنی اینکه مثلا 12 اکتبر برای UCTI روز Intake day هست. معنیش اینه که توی این تاریخ کلاسا شروع میشه؟
    سوال دیگه اینکه من تا چه مدت قبل از شروع کلاس‌ها میتونم برم مالزی؟
    و اینکه اگه من تا آخر این هفته مدارکم برسه دستشون اونا تا کی جواب قبولی یا عدم قبولی منو میدن؟
    با سلام
    من احساس می کنم که شما برای کارشناسی می خوای چون MMU فقط برای کارشناسی آنلاین داره. Intake در MMU شروع ترم نیست و یکماه مونده تاریخ های دقیق رو میدن که چه روزی ثبت نام هست و یا چه تاریخی امتحان زبان میگیرند و... اما ددلاین قبل از Intake اتفاق میافتد و شما الان اقدام کنی برای MMU واسه Intake October میشی و خوب 3 هفته حداکثر مونده به Intake بهت جواب میدن. درباره MMU در تاپیک خودش خیلی بهتر بحث شده.

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

متشکر از پاسخ‌گوییتون دوست عزیز. نکات مهمی رو گفتین ولی در قسمتی من هنوز دقیقاً متوجه منظور شما از Intake date نشدم. اصلاً شاید بهتره بپرسم واسه اکتبری که من میخوام کارشناسی اقدام کنم، شروع کلاس‌هاش کی هست؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

متشکر از پاسخ‌گوییتون دوست عزیز. نکات مهمی رو گفتین ولی در قسمتی من هنوز دقیقاً متوجه منظور شما از Intake date نشدم. اصلاً شاید بهتره بپرسم واسه اکتبری که من میخوام کارشناسی اقدام کنم، شروع کلاس‌هاش کی هست؟
    مهم نیست کی قرار هست کلاس شروع بشه، اول اکتبر که میگن یعنی یکماه قبلش باید مدارک کامل فرستاده بشه 2 هفته قبلش آفر بگیری بری برای اول اکتبر اونجا ثبتنام کنی بعد کارای ویزارو انجام بدی بعد بشنی امتحان زبان بدی اگه مدرک زبان نداری بعد بهت یک برگه میدن که توش همه این تاریخ ها رو نوشته. بعد اگه پاس کردی زبان رو و این کارها رو میشنی سر کلاس. الان اصلا مهم نیست کی قرار هست سر کلاس بشینی مهم اینه که به ددلاینها دقت کنی، برای اکتبر کی بفرستی اگه ایمیل زدن گفتن چیزی کم هست به موقع بفرستی و ...

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

ولی فکر نکنم دو هفته قبلش آفر رو بدن. چون توی سایتش نوشته که دانشجوهای بین‌المللی باید حداقل دوماه قبل ثبت نامشون رو به پایان برسونن چون پروسه‌ی ویزا و این جور چیزا حدود 60 روز طول میکشه. پس باید زودتر از دو هفته بهمون Offer بدن. آره شاید اگه منظورتون اینه که پذیرش رو زودتر از Offer Letter میدن، حرفتون درست هست. ولی در مورد پذیرش فکر کنم یک ماه قبلش حداقل بگن که قبول شدم یا نه. آره دیگه؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

ولی فکر نکنم دو هفته قبلش آفر رو بدن. چون توی سایتش نوشته که دانشجوهای بین‌المللی باید حداقل دوماه قبل ثبت نامشون رو به پایان برسونن چون پروسه‌ی ویزا و این جور چیزا حدود 60 روز طول میکشه. پس باید زودتر از دو هفته بهمون Offer بدن. آره شاید اگه منظورتون اینه که پذیرش رو زودتر از Offer Letter میدن، حرفتون درست هست. ولی در مورد پذیرش فکر کنم یک ماه قبلش حداقل بگن که قبول شدم یا نه. آره دیگه؟
    واسه هر دانشگاهی تاپیک مخصوص به خودش هست، اگر درباره MMU صحبت میکنید خیر مال من 2هفته مونده ایمیل شد 4 روز مونده با پست رسید دستم. کل ترم 3 4 ماه هست 2ماه قبلش آفر بدن یعنی 2ماه قبلش مدارک رو گرفتن و ددلاین دیگه نخواهند داشت. شما تاپیک حخصوص دانشگاه هارو جدا بخونید متوجه میشید.

Junior Member

سلام
    دوستان در قسمت فرم پذیرش که میخواهیم پر کنیم نوشته شماره ی پاسپورت ولی من تا پذیرش دستم نرسه که پاسپورت ندارم میشه راهنمایی کنین باید چکار کرد؟
    ممنون.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer_20 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در قسمت فرم پذیرش که میخواهیم پر کنیم نوشته شماره ی پاسپورت ولی من تا پذیرش دستم نرسه که پاسپورت ندارم میشه راهنمایی کنین باید چکار کرد؟
    ممنون.
    شماره شناسنامه کافی هست

سلام

من متاسفانه هر چی توی سایت دانشگاه ukm نگاه میکنم زمان ضروع ثبت نام برای ترم بعد رو نمیبینم .... میشه منو راهنمایی کنید ؟ میگن حدود ا ماه اکتبر شروع میشه؟ درسته؟ اماا چطوره که واسه جولای ثبت نام فبریه بود؟ .............

ممنون از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    سلام

من متاسفانه هر چی توی سایت دانشگاه ukm نگاه میکنم زمان ضروع ثبت نام برای ترم بعد رو نمیبینم .... میشه منو راهنمایی کنید ؟ میگن حدود ا ماه اکتبر شروع میشه؟ درسته؟ اماا چطوره که واسه جولای ثبت نام فبریه بود؟ .............

ممنون از لطفتون

سلام
    پایین صفحه ی این لینکی که من دارم نوشته 30 اگوست:

http://pkukmweb.ukm.my/~pps/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)