صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 84 , از مجموع 84

موضوع: طریقه apply کردن online برای دانشگاه های مالزی

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

پیش فرض پاسخ : طریقه apply کردن online برای دانشگاه های مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia.mio نمایش پست ها
    دوستان من چند تا سوال داشتم، لطفا کسانی که اطلاع دارند پاسخ بدن

من برای 3 رشته " خاک و پی - راه و ترابری - سازه " دانشگاه UPM دارم مدارک می فرستم

1. در حالت عادی اگه برای 1 رشته باشه باید از هر مدرکی 2 کپی رو بفرستم، حالا که دارم برای 3 رشته اقدام می کنم باید 6=2*3 کپی از هر مدرک رو بفرستم ؟! ( در کل کلیه مدارکی که می خوام ارسال کنم رو باید ضربدر 3 کنم و تو پاکت های جدا بفرستم یا همرو با یه پاکت بفرستم و همون 2 نسخه از هر کدوم کفایت می کنه ؟! )

2. خوب من توی C.V تو قسمت Research Interests بیام تحقیقات مورد علاقم توی 3 تا گرایش رو باهم بنویسم و بفرستم !؟ نمیگن تو چطوریه به این همه گرایش ها علاقه داری و ... ؟!

3. من الان از هر استادم که می خواستم ازش ریکام بگیرم 3 تا برگه گذاشتم جلوش گفتم امضا کن ! فقط جای رشته ای که می خوام بفرستم رو عوض کردم! این کار درسته یا همون 2 تایی که برای 1 گرایش میفرستی، چون ماله 1 دانشگاست کفایت می کنه ؟!

4. الان باید 3 تا Application fee پرداخت کنم ( $60*3 ) یا همون 1 دونه کفایت میکنه ؟!

5. من دانشگاه آزادیم، ریز نمراتم رو باید ببرم سازمان مرکزی هم تایید کنه و مهر بزنه یا همون مهر دانشگاه خودم و دادگستری و وزارت امور خارجه کفایت می کنه !؟

6. چطوری باید برای این 3 گرایش اولویت بدیم ؟! همون ترتیبی که در آنلاین اپلیکیشن گرایش ها رو اد می کنیم، همون ملاک هست و بر اساس اون اولویت بندی می کنن ؟!

ممنون
    ۱- پاکت های جدا. چون میره فکالتی های جدا. و همون ضربدر ۳
    ۲- توی سی وی کلی بنویسید
    ۳- ریکام ۲ تا و کلی به نظرم کافیه
    ۴- ریز نمرات برای ترجمه باید مهر های لازم رو بخوره و سازمان مرکزی هم ببرید بی ضرره.
    ۵- مبالغ جدا حساب میشه
    -----------------------

God Knows The Best

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاه پتروناس از من (Sponsorship letter (if any) / Financial Guarantee ) رو خواسته لطفا من رو در مورد تهیه این مدرک راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    برای ثبت نام VAL توی دانشگاه UM، یه بخشیش میگه باید چیزی به نام letter of eligibility برای ثبت نام با خودمون به دانشگاه ببریم. کسی تا به حال این نامه رو دریافت کرده؟ پروسه اش به چه صورته؟ از کجا دقیقا باید اقدام کرد؟ من توی سرچم توی اینترنت، به یه جایی رسیدم به عنوان scientific consular of Iran. ممکنه کسی در این زمینه من رو راهنمایی کنه؟
    و یه سوال دیگه، اینکه برای سفارت، حتما باید پروسه ی VAL انجام شده و تموم شده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi61 نمایش پست ها
    سلام
    برای ثبت نام VAL توی دانشگاه UM، یه بخشیش میگه باید چیزی به نام letter of eligibility برای ثبت نام با خودمون به دانشگاه ببریم. کسی تا به حال این نامه رو دریافت کرده؟ پروسه اش به چه صورته؟ از کجا دقیقا باید اقدام کرد؟ من توی سرچم توی اینترنت، به یه جایی رسیدم به عنوان scientific consular of Iran. ممکنه کسی در این زمینه من رو راهنمایی کنه؟
    و یه سوال دیگه، اینکه برای سفارت، حتما باید پروسه ی VAL انجام شده و تموم شده باشه؟
    سلام من قبلا شنیده بودم این نامه ای که شما میگین رو ولی درست یادم نیست چی هستش،،،، تا اونجایی که من یادمه بعد از اینکه دانشگاه کلیه مدارکتون رو گرفت و خواست اراعه بده به دولت مالزی برای گرفتن ویزاتون، خودشون از طریق سفارت ایران در مالزی این نامه letter of eligibility رو میگیرند،،، به هر حال دوست داشتین پیام خصوصی بزارید تا در تماس باشیم

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)