نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: سوالات مربوط به American Express Prepaid Gift Card

پیش فرض سوالات مربوط به American Express Prepaid Gift Card

سلام میکنم به دوستان عزیز:
    سه سوال ازتون داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنین:
    سوال اولم اینه که من برای پرداخت Application Fee از یکی از دوستانم که در آمریکا بود خواستم که برام کارت دبیت بخره. اون هم برام دو تا کارت 100 دلاری american express prepaid gift card خریده و شماره و رمزش رو برام فرستاده. منتهی من نمیدونم چه جوری باید از کارت استفاده بکنم. تو اینترنت که گشتم ظاهرا باید کارت رو اول رجیستر بکنم. میخواستم از دوستان بپرسم کسی روش Activate کردن کارت رو میدونه؟
    1. همین طور ظاهرا رمز کارت باید 4 رقمی باشه، در حالیکه مال من سه رقمی هستش! (یعنی شماره ای که دوستم برام خند سه رقمی بود)! دوستان کسی ایده ای نداره؟!
    2. دیگه اینکه آیا باین کارت میتونم برای دانشگاه های کانادا رو هم پرداخت بکنم؟
    3. سوال آخرم که فکر میکنم مهمتر باشه اینه که آیا من میتونم از این کارت در ایران استفاده بکنم یا مجبور به استفاده از VPN هستم؟ آیا اگر در ایران استفاده بکنم کارت مسدود میشود؟
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به American Express Prepaid Gift Card

0. برای رجیستر کردن به همون دوستت بگو برات به آدرس خودش رجیستر کنه.
    1.رمز کارت که سه رقمیه فقط برای همون رجیستر کردن لازمه
    2. همه جا میشه
    3. نه

اطلاعات کامل تر تو سایتی که تبلیغش بالا هست (nilopar) تو قسمت پرسش و پاسخ من دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    0. برای رجیستر کردن به همون دوستت بگو برات به آدرس خودش رجیستر کنه.
    1.رمز کارت که سه رقمیه فقط برای همون رجیستر کردن لازمه
    2. همه جا میشه
    3. نه

اطلاعات کامل تر تو سایتی که تبلیغش بالا هست (nilopar) تو قسمت پرسش و پاسخ من دیدم.
    ممنونم از پاسختون، اما این کارت American Express هستش نه Visa Card. کارتی که در تبلیغ معرفی شده Visa است. ممنون میشم بقیه دوستان هم راهنماییم کنن.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

سلام به دوستان.
    من تونستم با دوستی که برام کارت رو خریده بود تماس بگیرم. این نوع کارت بر خلاف نوع اعتباری، رمزش سه رقمی هستش و تو خود سایت American Express میشه بالانسش رو چک کرد.
    در ضمن خود کارت یه شماره سری داره که اون چهار رقمیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)