صفحه 5 از 62 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

پیش فرض پاسخ : ترجمه سرفصل دروس

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    شما تونستید پیدا کنید؟ من هم نیاز دارم. متشکر می شم به اشتراک بذارید.
    والا یکی از بچه های همینجا گفت که داره و قرار شد که من بهشون email بزنم که بهم بدن که البته دیگه دیر شده بود و به دردم نمی خورد منم نگرفتم، حالا اگه ایمیل ایشون رو پیدا کردم تو پیام خصوصی براتون می زارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع - تولید

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    سلام

سرفصل دروس و ترجمه آن یکی از کارهای مهمی است که خیلی از دانشجویانی که میخواهند به خارج از کشور بروند با آن روبه رو میشوند. مسئله اول در اینکار گرفتن سرفصل و کار شاق دیگر ترجمه آن است.

معمولا ترجمه سرفصل هم برای دارالترجمه ها وقت گیر است و هم وقت زیادی از دانشجویان تلف میکند. بعضی از دارالترجمه ها هم هستند که تعداد زیادی از سرفصل ها را ترجمه کرده اند و فقط در هنگام مراجعه مشتری آنرا بر اساس دروس سر هم کرده و پرینت میگیرند و صفحه ای 3 یا 4 هزار تومان از مشتری میگیرند.
    سرفصل کلیه رشته های دانشگاه آزاد را میتوانید از اینجا بگیرید:

http://www.iausep.com

دقیقا مشکل من همین است که گفتید ... من رشته ام صنایع - تولید هستم از دانشگاه آزاد و برای دانشگاه York در تورنتو کانادا Apply کرده ام الان ریز نمراتم را از این لینک زیر گرفته ام :

http://www.iausep.com/Silabes/23126.pdf

حالا می خواهم حدود 17 صفحه از این به انگلیسی ترجمه بشه ...
    اون صفحه ای 3 یا 4 تومن که گفتید تازه خوب هست ! من زنگ زدم یه دارلترجمه ای می گفت صفحه ای 16 تومن !!!

به عنوان مثال این تصویر یکی از صفحات هست که درس شیمی عمومی هست ...

من بیشتر دنبال ترجمه هستم که شبیه این فایلی بشه که در این پست قرار داده شده (شبیه فایل سیلابس کارشناسی کامپیوتر )
    اگر کسی از دوستان نسخه انگلیسی برای صنایع تولید داره و یا جایی را می شناسه که قیمت های نجومی برای ترجمه نمی گه لطفا به من اطلاع بده ... حتی اگر دوستانی باشند که نسخه آماده اش را برای فروش داشته باشند در پیغام خصوصی به من اطلاع بدهند بسیار ممنون می شوم

الان کار من به شدت لنگ این قضیه هست و واقعا جای تاسف داره که چرا خود موسسات یک نسخه انگلیسی از اینها تهیه نکرده اند ...

تا الان نسبت به اینکه صرفا ریز نمراتم رو باید بفرستم مطمئن بودم، اتفاقی پیش اومد که دچار تردید شدم آیا باید سرفصل دروس رشته رو هم بفرستم یا نه. اون دانشگاه توی چک لیست مدارک لازم اینو نوشته:
    transcripts of records (list of subjects taken) 0
    به نظرتون سرفصل خواسته؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

تا الان نسبت به اینکه صرفا ریز نمراتم رو باید بفرستم مطمئن بودم، اتفاقی پیش اومد که دچار تردید شدم آیا باید سرفصل دروس رشته رو هم بفرستم یا نه. اون دانشگاه توی چک لیست مدارک لازم اینو نوشته:
    به نظرتون سرفصل خواسته؟
    به نظرم نمیخوان. چون:

1- تمام دانشگاه ها ریز نمرات رو فقط میخوان. تعداد بسیار کمی هستند که لیست سرفصل دروس رو خواستند.
    2- اگر منظور سرفصل دروس بود از واژه‌ی Course Description استفاده میکردند. ولی در اینجا از واژه‌ی Transcript استفاده شده که کاملا واضحه چی هست.
    3- نوشته subjects TAKEN یعنی موضوعاتی (= درسهایی) که برداشتید. اگر منظور سرفصل درس باشه که نمیگن شما تو درس X چه سرفصل هایی رو برداشتید!

با این حال یه ایمیل خیال شما رو راحت میکنه. ازشون بپرسید آیا میخواید که در کنار Transcript ای که میفرستید Course Description رو هم بفرستید یا نه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

به نظرتون سرفصل خواسته؟
    من یقین دارم که فقط ریز نمرات شما را میخوان. ریز نمراتتون را ترجمه کنید و بفرستید. چیز دیگه ای بهشون نگید تا مشتاق بشن اون سیلابس را هم ازتون بخوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

سلام من رشته مکانیک هستم
    آیا کسی ترجمه لیست دروس مهندسی مکانیک را داره
    ممنون میشم برام بزارین

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.kh1002 نمایش پست ها
    سلام من رشته مکانیک هستم
    آیا کسی ترجمه لیست دروس مهندسی مکانیک را داره
    ممنون میشم برام بزارین

سلام این سوال من هم هست ( بخصوص گرایش طراحی جامدات) ، کسی لیست دروس مکانیک رو داره ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام این سوال من هم هست ( بخصوص گرایش طراحی جامدات) ، کسی لیست دروس مکانیک رو داره ؟
    واقعا اگه کسی لیستی برا مکانیک طراحی کاربردی و جامدات داره لطف کنه در اختیار دوستان بذاره.

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

سیلابس دروس مهندسی برق الکترونیک (دروس عمومی ای رو هم که پاس کرده بودیم آوردم توش):

http://www.4shared.com/document/U-xZ...ctronics.html?

پینک فلوید عزیز من هر چی اون اخطار شما رو اول این فروم میخونم متوجه نمیشم!
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    واقعا اگه کسی لیستی برا مکانیک طراحی کاربردی و جامدات داره لطف کنه در اختیار دوستان بذاره.

سلام، اینجا که لیست مکانیک رو پیدا نکردم و ظاهرا کسی نداره ، میشه لطف کنین راهنمایی کنین که بهتره این پست رو تو کدوم یکی ازانجمن های شاخه مهندسی مکانیک مطرح کنم تا جواب بگیرم ؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)