صفحه 59 از 62 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام. دوستان من دارم برای یه دانشگاهی در ایتالیا اپلای میکنم و یکی از مدارکی که میخوان آپلود کنم Syllabus/Course description هست. همچنین گفته که باید آفیشال باشه و مهر دانشگاه رو داشته باشه. خواستم بدونم همچین چیزی رو باید از کدوم قسمت دانشگاه گرفت؟
    مطمئن نیستم
    ولی فک کنم من توی فروم دیدم که نوشته بودند خودتون سیلابس رو به انگلیسی ترجمه میکنید و توی قسمت اموزش دانشگاه مهر میزنید.
    I am still here. I am alive.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرح دروس کارشناسی (Course Description)

نقل قول نوشته اصلی توسط rugiada93 نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا برای من هم ارسال کنید؟؟
    سلام، امکانش هست ترجمه سرفصل کارشناسی شهرسازی رو برای من هم بفرستید؟

پیش فرض پاسخ : ترجمه سرفصل دروس

سلام خیلی ممنون، چطور میشه فایل و دانلود کرد؟ من پیدا نمیکنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    مطمئن نیستم
    ولی فک کنم من توی فروم دیدم که نوشته بودند خودتون سیلابس رو به انگلیسی ترجمه میکنید و توی قسمت اموزش دانشگاه مهر میزنید.
    متاسفانه من هم همین مشکل رو دارم. خودم ترجمه کردم و بردم دانشگاه اما دانشگاه امضا نکرد و گفت ما مطمئن نیستیم که ترجمه ات درست باشه. واقعا نمیدونم چکار باید بکنم.

Junior Member

سلام من هم همین سوال رو دارم. برای دکترای برق از دانشگاه علم و صنعت. الان سرفصل دروس باید ترجمه رسمی بشن. من فایل فارسیشو دارم ولی نمیدونم الان باید چیکار کنم کجا برم؟ میشه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

Junior Member

میشه که فایل فارسی رو ببریم آموزش دانشگاه مهر بزنه و بعد ببریم دارالترجمه؟

Junior Member

جواب سوالم رو پیدا کردم خودم. اینجا هم مینویسم. برای ترجمه سرفصل ها، خود سرفصل ها رو با بردن ریز نمرات به وزارت علوم در میدان صنعت دریافت میکنید، اونجا مهر میزنن، میبرین امور دانشجویان نزدیک میدان فردوسی اونجا هم مهر میزنن، بعد میتونین ببرین دارالترجمه برای ترجمه رسمی.

Junior Member

دوستان وقتی ترجمه سرفصل دروس رو گوگل کنید احتمالا یکی از نتایج سرچ ختم میشه به نام نفری به اسم "دکتر متقی" که در جاهایی خودش رو بنام "دکتر پارسا پارسایی" معرفی کرده.
    به آدرس سایت
    https://sites.google.com/site/sarfasls
    یا
    https://ir.linkedin.com/in/dr-parsa-parsaee-392512122
    کل مشخصات تماس ایشون یک آدرس نادقیق، یک ایمیل و یک شماره واتزاپ هست، تا زمانی که پول رو از شما نگرفته جواب شمارو میده، بمحض اینکه شما پولشو بدید شخصیتش ۱۸۰ درجه تغییر میکنه و این آقای باصطلاح دکتر( خیلی بعید میدونم دکتر باشه) شبیه یک لات چاله میدون، به شدت بی ادب، بی شخصیت بد دهنو هتاک میشه، و وقتی شما پیگیر کارت میشی با پررویی تمام میگه اصلا چرا تماس گرفتی و وقت من میگری و کلی بد و بیراه ( رسما فحش میده)دیگه که لیاقت خودش هست، به دوستان توصیه میکنم کارشون حتی اگر لازمه گرونتر به دارالترجمه های معتبر بدن تا برای خودشون جنگ اعصاب درست نکنن و در زمان های اضطراری که یک مدرک نیاز هست که هر چه زودتر سابمیت بشه به دردسر و استرس گرفتار نشن

انقد دنبال کورس دیسکریپشن اینجا ها نگردین انگلیس اسم رشته تونو سرچ کنین کلی کورس دیسکرپشن تو سایت دانشگاهای خارجی پیدا میکنین

Junior Member

سلام

کسی از دوستان ترجمه ی سرفصل دروس رشته ی پزشکی عمومی رو داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)