صفحه 15 از 62 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    سلام دوستان..من می خوام سر فصل دروس رشته میکروبیولوژی رو بدم ترجمه کنن واسم..دارالترجمه بهم گفت خطی 1200 تومان!!!!!!!!! واسه منم چیزی حدود 80 صفحه هست که تو هر صفحه مینیمم 10 خط هست..همه دارالترجمه ها این قیمت نجومی رو می گیرن واسه ترجمه سر فصل دروس؟ به نظرتون من چی کار کنم؟
    دوست عزیز
    دارالترجمه خیلی گرون میشه و اصلا به صرفه نیست. به خصوص اینکه امکان اشتباه تو ترجمه ۸۰ صفحه هم وجود داره(خیلی زیاد!). بهترین کار که اکثرا می کنن این هست که خودشون معادل انگلیسی اون درس رو از سایت های دانشگاه های دیگه(همین دانشگاه شریف هم برای بعضی درس ها سرفصل انگلیسی داره) پیدا می کنن و خودشون اون موضوعات مرتبط با اون درس رو جمع بندی می کنن و می دن دانشگاه که مدیر گروه و بخش آموزشی دانشگاه براشون امضا و مهر کنن. البته این راه حل بستگی به موافقت مدیر گروه داره که اگه قبول نکرد یه مقدار ازش خواهش کنین و موقعیتتون رو توضیح بدین همکاری می کنن.
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    دارالترجمه خیلی گرون میشه و اصلا به صرفه نیست. به خصوص اینکه امکان اشتباه تو ترجمه ۸۰ صفحه هم وجود داره(خیلی زیاد!). بهترین کار که اکثرا می کنن این هست که خودشون معادل انگلیسی اون درس رو از سایت های دانشگاه های دیگه(همین دانشگاه شریف هم برای بعضی درس ها سرفصل انگلیسی داره) پیدا می کنن و خودشون اون موضوعات مرتبط با اون درس رو جمع بندی می کنن و می دن دانشگاه که مدیر گروه و بخش آموزشی دانشگاه براشون امضا و مهر کنن. البته این راه حل بستگی به موافقت مدیر گروه داره که اگه قبول نکرد یه مقدار ازش خواهش کنین و موقعیتتون رو توضیح بدین همکاری می کنن.
    خیلی ممنونم از پاسخ تون..میشه آدرس سایتی که سرفصل برخی از دروس دانشگاه شریف رو به انگلیسی گذاشته بدید؟
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسخ تون..میشه آدرس سایتی که سرفصل برخی از دروس دانشگاه شریف رو به انگلیسی گذاشته بدید؟
    سایتش یادم نیست ولی برای یکی از دروس چون خودم نیاز داشتم(دروس کامپیوتر) تو اینترنت سرچ کردم و یکی از نتایج همین سایت شریف بود. حالا اگه شریف هم نبود خیلی از دانشگاه های هند و ... هم میزارن. حتی اساتید هم بعضی اوقات این سرفصل درسی که میدن رو میارن. فقط یه مقدار جستجو زمانبر هست!
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Course Description کرس دسکریپشن

من چون خودم موفق نشدم از تاپیکهای بچه ها course description رشته مکانیک رو پیدا کنم. چون اینجا دانلود نمیشه هر کس نیاز داشت بگه تا براس ایمیل کنم فایل خودم رو البته درسهاییه که خودم گذروندم.

Junior Member

كرس دسكريپشن فقط براي درساي اصليه دانشكده س؟؟ يا اين اخلاق و ادبيات و تنظيم خانواده و اينا رو هم مي خوان؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kasras نمایش پست ها
    كرس دسكريپشن فقط براي درساي اصليه دانشكده س؟؟ يا اين اخلاق و ادبيات و تنظيم خانواده و اينا رو هم مي خوان؟
    فقط دروس اصلی و پایه و تخصصی. خیر برای این چنین واحد ها و دروس عمومی خیلی معنا نداره.
    در ضمن دوستان اگر course description کارشناسی ناپیوسته الکترونیک هستند برای دریافت شرح دروس بهم پیام خصوصی بدهند تا براشون ایمیل کنم.

پیش فرض پاسخ : ترجمه سرفصل دروس

سلام دوستان
    بنده به شدت دنبال ترجمه شرح دروس و ریز نمرات رشته مهندسی معدن گرایش استخراج میگردم خواهش میکنم کمکم کنید

این لینک دانشگاه امیر کبیر هستش.کلیه دروس کارشناسی نرم افزار و سخت افزار به انگلیسی گذاشته:

http://ceit.aut.ac.ir/autcms/courses...g=en&cid=88808

Junior Member

سلام دوستان - میشه ترجمه شرح دروس و ریز نمرات رسته مهندسی مواد رو هم بزارید
    ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

آقا خواهشا یکی از سخت افزار بزاره.من 3 ماهه دارم میگردم هیچی پیدا نکردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)