صفحه 17 از 62 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه سرفصل دروس

سلام دوست عزیز . واسه مدیریت این فایل بدرد من خورد، شاید به درد شما هم بخوره. تقریبا تمام لغات تخصصی مدیریت بازرگانی رو داره.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf BM.pdf (623.8 کیلوبایت, 391 views)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

سلام کسی این جا course description برای مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار رو داره که ما هم بتونیم ازش استفاده کنیم ؟

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin_m01 نمایش پست ها
    سلام کسی این جا course description برای مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار رو داره که ما هم بتونیم ازش استفاده کنیم ؟
    سلام
    از لینک پایین بگیر و بعد pdf کن و آپلود کنش
    http://www.iut.ac.ir/en/bulletin.php
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Junior Member Nahidssi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering Hardware

اين سر فصل درسي مهندسي سخت افزار كامپيوتردانشگاه آزاد كه درست كرده بودم..(به ساعات و تعداد واحداي درسي هم توجه كنيد و متناسب با دانشگاه خودتون تغييرش بديد)
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member eli_user آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : Course Description کرس دسکریپشن

سلام دوستان من رشته ی مهندسی نرم افزار خوندم دانشگاه آزاد واسه ی course description می خواستم روال کار رو بدونم باید سیلابس دروس رو تایید کنم و ترجمه کنم و هم روی سایت آپلود شه و هم به همراه بقیه مدارک واسه دانشگاه فرستاده شه؟ یا راه ساده تری هم هست؟
    1. هر چیز که در جستن آنی , آنی

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_user نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته ی مهندسی نرم افزار خوندم دانشگاه آزاد واسه ی course description می خواستم روال کار رو بدونم باید سیلابس دروس رو تایید کنم و ترجمه کنم و هم روی سایت آپلود شه و هم به همراه بقیه مدارک واسه دانشگاه فرستاده شه؟ یا راه ساده تری هم هست؟
    سلام
    برای مرحله اول و گرفتن پذیرش , فقط باید ریز نمرات و application reciept رو امضا کنید و ارسال کنید
    و این course description هم یکی از دوستان در 3 پست بالاتر یه نمونه گذاشتن ... همین رو باید pdf کرد و روی سایت گذاشت .. در ضمن این course description جزء موارد ضروری مرحله اول نیست

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستای خوبم...
    من ترجمه شرح دروس کاردانی پیوسته معماری دانشگاه سراسری رو می خوام..ممنون

Junior Member

سلام دوستان کسی ترجمه سرفصل لیسانس ریاضی محض و ارشد آنالیز ریاضی رو داره؟ لطفا کمکم کنید میخوام غیر رسمی نمره هامو ترجمه کنم

کسی از شرایط افرادی که کاردانی و کارشناسی رو جدا گرفتن چیزی میدونه در این مورد کورس دسکریپشن ؟

کورس دیسکرپشن احتیاجی به تایید و مهر داره ؟ چون تو این یکی دو نمونه که تو تاپیک بود بعضی هاش مهر داشت .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)