صفحه 22 از 62 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : ترجمه سرفصل دروس

سلام
    در مورد اول, درسته. ترجیحا بهتره این کار رو بکنید تا بعدا با ترجمه های ناآشنا برای عناوین دروس روبرو نشین
    در مورد دوم, با روشی که شما گفتین یه مشکل پیش میاد و اون اینکه این شرح دروس رو که شما به انگلیسی خودتون تنظیم کنین, قابل رسمی شدن (مهرهای دادگستری و امور خارجه) نیست. چون با نسخهء فارسی موجود در ایران سازگار نیست. البته منوط به اینکه دانشگاه مقصد نیاز به ترجمهء رسمی شرح دروس داشته باشه!
    معمولا دارالترجمه های بزرگ, به دلیل اینکه زیاد با این موضوع سر و کار دارن, ترجمهء آمادهء شرح دروس یه سری از رشته ها رو دارن و با هزینهء کمتری به شما خواهند داد. در این مورد باید از چند تا دارالترجمه پرس و جو کنین
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    سلام
    من این 17 صفحه رو خوندم و اون چیزی که برداشت کردم این هست که وقتی ریز نمرات رو میدیم ترجمه حتماً بگیم قبلش یک چک پرینت بدن و ترجمه ی عنوان دروس رو چک کنیم، درسته؟
    و اینکه یکی از دانشگاه ها
    course content خواسته. من سرفصل دروس رو از سایت وزارتخونه پیدا کردم اما نزدیک 140 صفحه میشه و قطعاً قیمت ترجمش گرون در میاد. پس من باید از سایت دانشگاه های خارجی محتوای درس های مشترک رو دربیارم. اما یک مشکلی که هست مثلا ایران برای درس X ما 1 و 2 و 3 داریم. حالا من باید اون سر فصل انگلیسی رو برای 3 تای اینها یکجور بنویسم؟
    محتوای دروسی که چیزی براشون پیدا نکردم رو باید بدم دارالترجمه از همون لیست وزارتخونه ترجمه کنه؟ و سوال آخر اینکه این محتوای دروس باید به برگه ریز نمرات ترجمه شده منگنه بشه یا جدا هم باشه ok هست؟
    خیلی خیلی ممنونم

پیش فرض پاسخ : Course Description کرس دسکریپشن

دوستان فرض بر اینکه سرفصل دروس رو داشته باشیم با چه شکلی و عنوانی باید این مدرکو آمادش کنیم؟ منظورم اینه که اسم و مشخصات خودمونو باید کجای کورس دسکریپشن بنویسیم؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sina8282 نمایش پست ها
    دوستان فرض بر اینکه سرفصل دروس رو داشته باشیم با چه شکلی و عنوانی باید این مدرکو آمادش کنیم؟ منظورم اینه که اسم و مشخصات خودمونو باید کجای کورس دسکریپشن بنویسیم؟
    اسم و اینا نمیخواد دوست عزیز چون وظیفه گروه دانشگاه بوده که براتون course description آماده کنه نه خود شما، اگرم میخواین خودتون بنویسین میتونین رسمی مثه اونی که گروه باید تهیه میکرده بنویسین

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinbabaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده به شدت دنبال ترجمه شرح دروس و ریز نمرات رشته مهندسی معدن گرایش استخراج میگردم خواهش میکنم کمکم کنید
    سلام، من هم دنبال ترجمه سرفصل دروس استخراج معدن هستم. آیا شما می تونید کمکم کنید؟
    پیشاپیش متشکرم

Junior Member

دوستان کسی شرح دروس رشته شهرسازی رو داره ؟ کل فروم و اینترنت و گشتم نبود

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط riz نمایش پست ها
    دوستان کسی شرح دروس رشته شهرسازی رو داره ؟ کل فروم و اینترنت و گشتم نبود
    توی همون سایت دانشگاه اصفهان بگرد احتمالا بیشتر واحدهاتون با عمران مشترک باشه بقیه رو هم میتونی تو نت بگردی

سر فصل دروس لیسانس مترجمی انگلیسی لطفا!!!

Junior Member

منم دنبال شرح دروس لیسانس رشته مترجمی زبان انگلیسی(یا ترجمه ایتالیایی یا انگلیسیش) هستم.واقعا واجبه.خیلی ممنون

Junior Member

ترجمه دروس مهندسی الکترونیک رو میخواستم , میشه واسم اینجا بگذارد ؟

خیلی احتیاج دارم. هیچ کدوم از لینکا دانلود نمیشن .

دوستان از کجا سیلابس درسته معماری رو میشه پیدا کرد؟!
    ویرایش توسط ariaie : September 5th, 2013 در ساعت 11:34 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)