صفحه 28 از 62 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

پیش فرض پاسخ : ترجمه سرفصل دروس

نقل قول نوشته اصلی توسط DrParsa2010 نمایش پست ها
    برای ترجمه رسمی و تایید توسط وزارت دادگستری حتما باید ممهور به مهر وزارت علوم و یا همراه با نامه دانشگاه آزاد باشد
    سلام،
    سوالی در همین مورد دارم، من هم شرح دروس و ... رو خودم ترجمه کردم و دارالترجمه نبردم. مسول مربوطه در دانشگاه به من گفت قبل از فرستادن مدارکم به خارج باید توسط دادگستری و وزارت خارجه مهر بشه.
    سوالم اینه که آیا من شخصا میتونم به دادگستری و وزارت خارجه برای مهر زدن به مدارکم مراجعه کنم یا باید از دارالترجمه برای اینکار کمک بگیرم ؟لطفا راهنمایی کنید،

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    سلام،
    سوالی در همین مورد دارم، من هم شرح دروس و ... رو خودم ترجمه کردم و دارالترجمه نبردم. مسول مربوطه در دانشگاه به من گفت قبل از فرستادن مدارکم به خارج باید توسط دادگستری و وزارت خارجه مهر بشه.
    سوالم اینه که آیا من شخصا میتونم به دادگستری و وزارت خارجه برای مهر زدن به مدارکم مراجعه کنم یا باید از دارالترجمه برای اینکار کمک بگیرم ؟لطفا راهنمایی کنید،

مهر دادگستری و وزارت خارجه فقط روی ترجمۀ دارالترجمه میخوره نه ترجمۀ شخصی.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

درود
    در این سایت لیست تمام سرفصلهای دانشگاهی موجود است http://iausep.com/silabes/sim_inputcombo.asp
    بعد از پرینت گرفتن سرفصل رشته مورد نظر باید به وزارت علوم شهرک غرب مراجعه کنید که مهر وزارت عوم به صفحات زده بشود.سپس به میدان فردوسی با دانشنامه
    یا گواهی موقت مراجعه کرده و در انجا رسما مینویسند که شخص شما رشته مورد نظر را با سرفصل تایید شده به اتمام رسانیده اید
    سپس میتوانید ترجمه رسمی کنید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط sahar_2013 : February 20th, 2014 در ساعت 03:21 AM

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستان
    لطفا یه نفر به پسر خاله کمک کنه
    من لیست دروس مهندسی مکانیک به انگلیسی رو میخوام . لیسانس و فوق
    دادم دارالترجمه فک کنم یکم استباه ترجمه کرده
    کمک کمک
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا یه نفر به پسر خاله کمک کنه
    من لیست دروس مهندسی مکانیک به انگلیسی رو میخوام . لیسانس و فوق
    دادم دارالترجمه فک کنم یکم استباه ترجمه کرده
    کمک کمک
    توی نسخۀ انگلیسی دانشکدۀ مکانیک دانشگاه شریف، به احتمال زیاد میتونی معادل تمام دروس رو ببینی. البته لیست دروس به فارسی رو با لیست دروس به انگلیسی مطابقت بده.

یا اینکه دروس مشکل دار رو توی تاپیک مناسب توی همین فروم بنویس تا دوستان بهتون کمک کنند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

این هم دروس مهندسی شیمی دانشگاه شیراز (کارشناسی)
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehf نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم احتیاجی نیست، البته برای یک کشور دیگه من به طور خاص درمورد کشور کانادا اطلاعی ندارم
    شما اگه برید وزارت علوم سرفصل ها رو بگیرید اصلا این دروس رو داخل سر فصل نزده، فقط دروس اصلی و تخصصی و پایه رو بهت میدن.

Banned

من دنبال شرح دروس لیسانس رشته مترجمی زبان انگلیسی(یا ترجمه ایتالیایی یا انگلیسیش) هستم.واقعا واجبه.خیلی ممنون

لیست دروس مکانیک متاسفانه لینک هاشون از کار افتاده

اگه کسی لینک سالم دروس مکانیک رو به انگیسی داره بزاره تا برای کارنامه مشکلی ایجاد نشه
    برخی دانشگاه ها مثل شهید بهشتی و تهران خودشون کارنامه انگلیسی دارن .از اون دوستان تقاضا میشه یک کپی اینجا بزارن .
    اردتمند شما: لبخند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه سرفصل دروس- ترجمه سرفصل دروس کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش پلیمر

با سلام و تبریک سال نو
    از دوستان کسی هست که فایل ترجمه انگلیسی سرفصلهای کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش پلیمر رو داشته باشه. برای دانشگاه ملبورن میخوام. گفتن باید این مدرک از هندبوک دانشگاه یا وزارت علوم اکسرکت بشه اما من فقط فایل فارسی مصوب سال 72 که اونم سرفصلهای دروس اصلی رو فقط داشت پیدا کردم.ممنون میشم کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)