صفحه 36 از 62 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرح دروس کارشناسی (Course Description)

توجه توجه
    هم اكنون نيازمند ياريه سبزتان هستيم شماره حساب ٢٥٣... نه اين مال يه چيزه ديگه بود دوستان كسي هست course describtionمهندسي عمران-عمران رو به انگليسي يا ايتاليايي داشته باشه من ورودي ٨٣ بودم ..اگر كسي هست لطفا بگه كه هزينشو تقديم كنم اگرم كسي لطف ميكنه و بهم ميده كه يك دنيا سپاسگزارم كارم خيلي گيره بعد باز شدن سفارت زود بايد تشكيل پرونده بدم همه چي كامله جز اين دانشگاهم ١٤ january شروع ميشه
    profuse thanks

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس

سلام دوستان
    من کادانی و بعد کارشناسی ناپیوسته معماری خوندم. الان به ترجمه برنامه و سرفصل دروس ( مصوب 308 و 400) احتیاج فوری دارم. اگر کسی هست که این سرفصل هارو ترجمه کرده واقعا ممنون می شم اگه به اشتراک بذاره. و یا اگه کسی مثل من بهش احتیاج داره پیام بده با هم بدیم ترجمه که هزینه هاش نصف بشه چون واقعا سنگینه.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کادانی و بعد کارشناسی ناپیوسته معماری خوندم. الان به ترجمه برنامه و سرفصل دروس ( مصوب 308 و 400) احتیاج فوری دارم. اگر کسی هست که این سرفصل هارو ترجمه کرده واقعا ممنون می شم اگه به اشتراک بذاره. و یا اگه کسی مثل من بهش احتیاج داره پیام بده با هم بدیم ترجمه که هزینه هاش نصف بشه چون واقعا سنگینه.
    با تشکر
    سلام
    دوست عزیز اکثر دارالترجمه های قدیمی نمونه آماده سرفصل ها رو دارند می تونی به اون ها مراجعه کنی تا باقیمت خیلی کمتری برات ترجمه کنند.

Junior Member

سلام دوستان

من رشته مهندسی عمران نقشه برداری هستم نظرتون رو در مورد ترجمه این سرفصل ها میخواستم:
    اردوی کاروزی: Practical Training
    عملیات کارتوگرافی : Cartography Operation اصلا لفظ Operation برای کارگاه یادگیری منطقیه !! بهتر نیست از Practice استفاده بشه ؟
    و یه سوال دیگه ترجمه رشته من هم Surveying Engineering میشه هم Geomatics Engineering سایت دانشگاه خودم surveying ترجمه کرده دارالترجمه Gemomatics باید به دارالترجمه بگم اصلاح کنه یا اشکالی نداره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinab19 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من رشته مهندسی عمران نقشه برداری هستم نظرتون رو در مورد ترجمه این سرفصل ها میخواستم:
    اردوی کاروزی: Practical Training
    عملیات کارتوگرافی : Cartography Operation اصلا لفظ Operation برای کارگاه یادگیری منطقیه !! بهتر نیست از Practice استفاده بشه ؟
    و یه سوال دیگه ترجمه رشته من هم Surveying Engineering میشه هم Geomatics Engineering سایت دانشگاه خودم surveying ترجمه کرده دارالترجمه Gemomatics باید به دارالترجمه بگم اصلاح کنه یا اشکالی نداره؟
    سلام

1- Operation مشکلی نداره...
    2- حتما بفرمایید که تصحیح کنند و هر دو عنوان به یک title تبدیل بشن...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- Operation مشکلی نداره...
    2- حتما بفرمایید که تصحیح کنند و هر دو عنوان به یک title تبدیل بشن...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    برای شما که شاخه اصلی تحصیلیت عمران هست بهتره همون Surveying زده بشه برای شاخه زمین شناسی بیشتر از اون اصطلاح استفاده می شه

سلام
    لطفا در مورد ترجمه واژه های زیر راهنمایی کنین
    1- حذف پزشکی
    2- حذف اضطراری
    3-حذف مجاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا در مورد ترجمه واژه های زیر راهنمایی کنین
    1- حذف پزشکی
    2- حذف اضطراری
    3-حذف مجاز
    سلام،
    1. Medical drop
    2.emergency drop
    3. اطلاع دقيقي ندارم چون ما فقط همون دو نوع اول رو داشتيم در دانشگاهمون ولي به نظر permissible drop ميتونه ترجمه قابل قبولي باشه.

سلام
    احیانا کسی هست بدونه درس "برداشت از بناهای تاریخی" تو لیسانس معماری به انگلیسی چی میشه؟
    واسه من ترجمه کرده Historical Buildings Visiting که به نظر من خیلی غلطه ولی نمیدونم چی به جاش بگم!
    به نظرتون Historical Buildings Survey درسته؟
    ویرایش توسط everafter : December 10th, 2014 در ساعت 09:09 PM
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    سلام
    احیانا کسی هست بدونه درس "برداشت از بناهای تاریخی" تو لیسانس معماری به انگلیسی چی میشه؟
    واسه من ترجمه کرده Historical Buildings Visiting که به نظر من خیلی غلطه ولی نمیدونم چی به جاش بگم!
    سلام

Historical Buildings Visiting که به نظر غلط میاد...
    شاید Comprehension of Historical Buildings معادل بهتری باشه...
    توصیه می کنم برای بهترین و درست ترین معادل به منابع رسمی انگلیسی در کتابخانه دانشکده تون مراجعه کنید

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)