صفحه 42 از 62 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس

سلام
    از دوستان کسی ترجمه course description رشته شیمی کاربردی رو داره؟
    متشکرم

Junior Member Alas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    امیدوارم خوب باشید
    در ارتباط با ترجمه سرفصل دروس سوال داشتم

بنده سرفصل دروس رو خودم نوشتم و ترجمه کردم و تک تک استادای مربوط زیرشو امضا کردن!، مدیر گروه امضا کرد و مهر انگلیسی دانشگاه رو هم روش زدم (این سرفصل دروسی که خودم ترجمه کردم زیاد منطبق با دفترچه ی وزارت علوم نیست و بیشتر مبتنی بر چیزهایی بود که اساتید واقعا سر کلاس گفتن)
    ولی دانشگاه مقصد که اومدم گفتن از امسال قانون عوض شده و سختگیری بیشتر شده و همه مدارکی (از جمله سرفصل دروس) که به دانشگاه ارایه می شه باید مانند ترجمه مدارک لیسانس و ارشد مهر سفارت اون کشور تو ایران داشته باشه
    الان من موندم چه بکنم؟ نیاز به راهنمایی دارم، آیا این روندی که در ادامه مینویسم درسته؟

باید صفحات مربوط به هر درس رو از دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم جدا کنم(رشته ام برق الکترونیک بوده. بعضی از درس های ارایه شده در لیست الکترونیک نیست، بعضی از درس هامو تو لیست دروس مخابرات پیدا کردم و یکی از درس ها هم اختیاری بوده تو هیچ لیستی نیست.)
    آیا این صفحات فارسی جدا شده که مربوط به درس هایی هست که گذروندم رو قبل از ترجمه باید ببرید وزارت علوم تا مهر و امضا بکنن، یا دارالترجمه ها خودشون این دفترچه برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم رو دارن و از رو ریز نمراتم پیدا میکنن و ترجمه شون میکنن؟

دادگستری و وزارت خارجه و سفارت به راحتی این ترجمه رو تایید می کنن؟

این دروسی که خودم ترجمه کردم و مدیر گروه امضا کرده و مهر انگلیسی دانشگاه رو هم داره رو دارالترجمه ها تایید نمی کنن که باقی کارها رو هم انجام بدن؟

لطفا اگر در ارتباط با انجام این کارها بدون اینکه نیاز به حضور فردی باشه راهی میشناسید راهنمایی بفرمایید (از طریق پیک موتوری یا دارالترجمه یا موسساتی که این کارهارو انجام بدن)
    خیلی خیلی ازتون ممنونم

Junior Member

بچه ها برای شرح دروس مهر و امضاء میخوان؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Merak نمایش پست ها
    بچه ها برای شرح دروس مهر و امضاء میخوان؟
    سلام

به دانشگاه مقصد بستگی داره...
    اگر رسمیتی مورد نظر باشه، معمولا امضای رئیس گروه و مهر دانشگاه اثر کارا خواهد داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

به دانشگاه مقصد بستگی داره...
    اگر رسمیتی مورد نظر باشه، معمولا امضای رئیس گروه و مهر دانشگاه اثر کارا خواهد داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    مرسی از پاسختون ولی من پذیرش پرفتم سوالم برای سفارته؟ آیا سفارت هم تو سر برگ و مهر و امضا میخواد یا فقط یه پرینت ببریم خودمون کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد حسابداری از علوم و تحقیقات البرز

برای رشته حسابداری رو ندارید دوستان ؟ لیسانس و ارشد

سلام
    من شرح دروس اقتصاد رو برای سفارت ایتالیا می خوام
    می خواستم بدونم ترجمه حتما باید رسم باشه ؟ نمیسه خودم شرح دروسم رو آماده کنم و مدیر گروهم مهر دانشگاه رو بزنه؟

پیش فرض پاسخ : ترجمه سرفصل دروس

Junior Member sara_f آواتار ها

سلام دوستان عزیز
    کسی ترجمه سرفصل دروس رشته لیسانس شهرسازی و فوق لیسانس برنامه ریزی شهری رو داره؟ اگه دارین ممنون میشم کمکم کنین. خیلی ضروریه

Junior Member sara_f آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرح دروس کارشناسی (Course Description)

نقل قول نوشته اصلی توسط Marmo نمایش پست ها
    سلام اگه کسی از دوستان شرح دروس انگلیسی کارشناسی شهرسازی رو داره ممنون می شم بفرسته
    سلام . شما ترجمه شرح دروس رشته لیسانس شهرسازی و فوق لیسانس برنامه ریزی شهری و منطقه ای رو دارین. اگر دارین ممنون میشم کمکم کنین خیلی ضروریه
    قایل نامبر کبک: 21 اکتبر 2009،CSQ تاریخ : 13 آوریل 2010،فدرال فایل نامبر: 14 آوریل 2010،دریافت CSQ جدید برای اضافه نمودن همسر: 16 فوریه 2012
    آپدیت اولیه (آنکارا): 16 جولای 2012،آپدیت دوم (پاریس): 3 آوریل 2013، دریافت مدیکال : 30 آگوست 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)