صفحه 7 از 61 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه سرفصل دروس

سلام
    من هم فارغ التحصیل صنایع-تولید از علم و صنعت هستم.اگه ریز نمره درست پیدا کردید به منم میدید؟
    با تشکر

سلام
    میشه لطفآ توضیح بدید که به چه صورتی سر فصل دروس معماری رو تایید میشه کرد؟
    من به دنبال سر فصل دروس کارشناسی معماری به فارسی و انگلیسی هستم
    دانشگاه تهران ساله ٨٥-٨٩ درس خوندم
    آیا دارالترجمه ای میشناسید که انگلیسی رو داشته باشه و من برام ازش بگیرم؟
    واقعا ممنون میشم از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    سلام

سرفصل دروس و ترجمه آن یکی از کارهای مهمی است که خیلی از دانشجویانی که میخواهند به خارج از کشور بروند با آن روبه رو میشوند. مسئله اول در اینکار گرفتن سرفصل و کار شاق دیگر ترجمه آن است.

معمولا ترجمه سرفصل هم برای دارالترجمه ها وقت گیر است و هم وقت زیادی از دانشجویان تلف میکند. بعضی از دارالترجمه ها هم هستند که تعداد زیادی از سرفصل ها را ترجمه کرده اند و فقط در هنگام مراجعه مشتری آنرا بر اساس دروس سر هم کرده و پرینت میگیرند و صفحه ای 3 یا 4 هزار تومان از مشتری میگیرند.

چون دانشگاه آزاد، وزارت علوم و ... فقط متن فارسی سرفصل ها را دارند و ترجمه آن به هیچ عنوان یافت نمیشود، فکر کردم بیاییم جایی در همین سایت ایجاد کنیم که بچه هایی که سرفصل هایشان را ترجمه کرده اند متن آنرا به صورت فایل آپلود کنند تا افراد دیگری هم که به ترجمه های آن احتیاج پیدا میکنند بتوانند از آن استفاده کنند. بدین صورت که دانشجو متن ترجمه شده را روی یک سی دی ریخته و آنرا به دارالترجمه بدهد و فقط بخواهد انرا برایش مهر و امضا کرده و به تایید برساند. در این صورت هزینه ها به کمتر از نصف کاهش می یابد و خود دارالترجمه هم مایل به این کار است.

توجه داشته باشید که در این موارد حتما از دارالترجمه بخواهید فایل سرفصل را در اختیارتان قرار دهد تا بعدا هم بتوانید از ان استفاده کنید.

البته برای تایید سرفصل باید کارهای مقدماتی را انجام بدهید که اگر نمیدانید به من بگویید تا در همین تاپیک برایتان بگویم. اما سرفصل کلیه رشته های دانشگاه آزاد را میتوانید از اینجا بگیرید:

http://www.iausep.com

وزارت علوم

http://motaleat.sanjesh.org

دانشگاه علمی کاربردی

http://curriculums.uast.ac.ir

فکر کنم بعد از مدتی این جا به بانک ترجمه های سرفصل تبدیل میشود و همه میتوانند از آن استفاده کنند. وقتی مراکز آکادمیک کشور عین خیالشان نیست، خود دانشجویان باید فکری به حال خودشان بکنند تا کمی از هزینه های رفتن به خارجشان کم شود.

اگر نظر شما و مدیران سایت مثبت است، ادامه دهیم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

سلام به دوستان عزیز

من همیشه هند را از نظر سواد انگلیسی شان دوست دارم (کاری به لهجه شان ندارم) اما خوب است بدانید که هندیها از انگلیسیها و امریکاییها دامنه لغاتشان وسیع تر است. از نظر دانشگاهی هم موسسات هندی بالا هستند. 2 تا مورد از سیلابس های رشته مهندسی عمران را که از 2 دانشگاه هند گرفته ام در اینجا قرار میدهم. اظهار نظر با شما
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 2nd, 2014 در ساعت 09:44 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

من همیشه هند را از نظر سواد انگلیسی شان دوست دارم (کاری به لهجه شان ندارم) اما خوب است بدانید که هندیها از انگلیسیها و امریکاییها دامنه لغاتشان وسیع تر است. از نظر دانشگاهی هم موسسات هندی بالا هستند. 2 تا مورد از سیلابس های رشته مهندسی عمران را که از 2 دانشگاه هند گرفته ام در اینجا قرار میدهم. اظهار نظر با شما
    سلام
    من دوباره به سرفصل دروس طراحی صنعتی نیاز پیدا کردم!
    می تونم بپرسم شما این سیلابس ها رو از کدوم سایت (کجاش؟!) گرفتید، که من هم واسه رشته خودم یه امتحانی بکنم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    سلام
    من دوباره به سرفصل دروس طراحی صنعتی نیاز پیدا کردم!
    می تونم بپرسم شما این سیلابس ها رو از کدوم سایت (کجاش؟!) گرفتید، که من هم واسه رشته خودم یه امتحانی بکنم؟
    والا الان اصلا یادم نیست ولی خودم احتیاج داشتم تو گوگل سرچ دادم . شما هم این رو یک امتحانی بکن: Syllabus+Industrial Design+India+Course Description
    امیدوارم نتیجه بگیری

Junior Member

سلام
    لطفاً اگر در مورد رشته مهندسی مكانيك دوستانی ترجمه را دارند مرحمت کنید.

Junior Member nima_gorji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering-Bahonar University

Smile پاسخ : ترجمه سرفصل دروس

سلام دوستان.این فایلو برای بچه های عمران آماده کردم.البته خودم هم عمرانیم.اینو از بررسی تاپیک ها و سایت دانشگاه شریف و اون دونسخه که بچه ها از دانشگاه های هند گذاشتن نوشتم.اگه اشتباه داره خبرم کنید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 3rd, 2014 در ساعت 12:12 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده
    میان عاشق و معشوق هیچ حجاب حائل نیست تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gorji نمایش پست ها
    سلام دوستان.این فایلو برای بچه های عمران آماده کردم.البته خودم هم عمرانیم.اینو از بررسی تاپیک ها و سایت دانشگاه شریف و اون دونسخه که بچه ها از دانشگاه های هند گذاشتن نوشتم.اگه اشتباه داره خبرم کنید.
    سلام
    با توجه به این که مدت زمان زیادی از لینک دوستمون گذشته, اگر کسی این فایل یا بروز شدش رو داره لطفا دوباره به اشتراک بزاره بسیار ممنون میشم
    Applied on 23rd Aug 2006
    Transferred to Warsaw: 28th April 2010, Update request: 24th Sep 2010, Update received by Warsaw office: Dec 2010
    Update and Medical: 14 Aug 2012,Medical recived: 22 Aug, Update recived 25 Sep - Pass Request : 7 Jan 2013

سلام

من سرفصل هاي كارداني كامپيوتر سال 1380 رو مي خواهم. جالب اينجاست كه رفتم دانشگاه، ميگن گم شده. همه مي خندن. نگو مديريت عوض شده اينا هم همه رو انداختن بيرون

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohsenh نمایش پست ها
    سلام

من سرفصل هاي كارداني كامپيوتر سال 1380 رو مي خواهم. جالب اينجاست كه رفتم دانشگاه، ميگن گم شده. همه مي خندن. نگو مديريت عوض شده اينا هم همه رو انداختن بيرون
    visit this link please: سوال در مورد Course Description
    post #123

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post195661
    ویرایش توسط m0h3n : March 13th, 2010 در ساعت 05:08 PM دلیل: لینک مستقیم
    I am not in this site anymore.Alireza

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)