صفحه 46 از 62 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه این تاپیکو دیدم. یعنی واقعا به دارالترجمه ها نمیشه اعتماد کرد؟(مخصوصا واسه منکه تو شهرستانم...). من رشتم فیزیک و فوتونیکه و یکی دو روز دیگه میخوام بدم واسه ترجمه. الان یعنی اول خودم باید ترجمه کنم بعد بدم دارالترجمه؟
    ممنون
    سلام
    نه متاسفانه. خیلی نمی شه اعتماد کرد. تو کارشون غلط پیدا می شه. شما می تونید ریز نمره غیر رسمی اگر دارید بدید بهشون بگید از رو اونا ترجمه کنن. اگر هم ریز نمره لاتین دانشگاه رو ندارید، من هم فیزیک هستم و ریز نمرات انگلیسی دانشگاه رو دارم. میتونم تو درس هایی که خودتون مطمئن نیستید کمکتون کنم.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه این تاپیکو دیدم. یعنی واقعا به دارالترجمه ها نمیشه اعتماد کرد؟(مخصوصا واسه منکه تو شهرستانم...). من رشتم فیزیک و فوتونیکه و یکی دو روز دیگه میخوام بدم واسه ترجمه. الان یعنی اول خودم باید ترجمه کنم بعد بدم دارالترجمه؟
    ممنون
    البته می تونید بهشون بگید که قبل ارسال به دادگستری نسخه ترجمه شده رو براتون ایمیل کنن و خودتون بررسی کنید و بعد بقیه کارها رو انجام بدن. لازم نیست خودتون وقت بذارید برای ترجمه.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member

سلام دوستان من کورس دیسکریپشن کارشناسی مهندسی صنایع میفرستم تا یه جاییش شبیه همون قبلیست که اینجا آپ شده بقیشو خودم با توجه به سرفصل های دانشگاه عوضش کردم. موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

با سلام
    من برای ارزیابی مدرکم برای عضویت در انجمن تخصصی رشته خودم در کانادا ، نیاز به سرفصل دروس دارم. روند دریافت این course description چگونه است؟ آیا دانشگاه ها انجام می دهند یا باید شخصا سرفصل دروس را که حدود 80 صفحه است توسط دارالترجمه رسمی ترجمه کنم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من مهندسی برق خوندم و خودم ریز نمرات غیر رسمی را برای اپلای ترجمه کردم. فقط معادل انگلیسی درس ماشین های مخصوص را نتونستم پیدا کنم.

ممنون میشم من و راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من ترجمه ی سرفصل دروس الکترونیک البته تایید شدش رو نیاز دارم.دانشگاه ازاد به من گفت که باید برم تهران و از وزارت علوم بگیرمش. تا ۲ روز دیگه هم باید تهیه اش کنم.خواهشا اگه کسی در این مور تجربه ای داره کمکم کنه.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه های سیلابس دروس رو بدیم برای ترجمه ، بعلت اینکه قدیمی هست اولا تمام منابعی که توش نوشته شدهه قدیمیه و اینکه دانشگاه به هیییییییییییییییییییییییی ییییچ وجه میگه من امضا یا مهر نمیکنم!!!!
    چه کنم؟؟؟ بعضی(نادر) از سرفصلا قدیمی هستش!!! منابع هم اصلا یه چیز دیگه درس دادن از روش!
    سر فصلای مدیریت مالی برای 1382(لیسانس) و ارشد 1378 هستش ((((

بیخود ترین دانشگاه ایرانه علامه طباطبایی!!!! واقعا عقب افتاده هستن مسئولانش!!! کلا هرچی درخواست کنی جوابش نه هست!!!

Junior Member

سلام course description رشته فیزیک مقطع کارشناسی رو کسی داره؟ ممنون

Junior Member

سلام. کسی course description رشته کارشناسی مدیریت صنعتی رو داره ؟ من مدتهاست دارم میگردم اما متاسفانه چیزی پیدا نکردم ممنون میشم کمکم کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Smile پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadA نمایش پست ها
    سلام course description رشته فیزیک مقطع کارشناسی رو کسی داره؟ ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnas نمایش پست ها
    سلام. کسی course description رشته کارشناسی مدیریت صنعتی رو داره ؟ من مدتهاست دارم میگردم اما متاسفانه چیزی پیدا نکردم ممنون میشم کمکم کنید.
    من توصیه می کنم خودتون دست بکار بشید چون در رشته های شما اپلای زیاد اتفاق نمیفته و اگرم بیفته دوستانتون دیگه بعد از اینکه تهیه کردن اینجا قرار نمیدن فایل رو بخاطر همین دیتابیس خالی از رشته شماست. در این همه مدت کاش خودتون شروع کرده بودین. هیچکس بهتر از خوتون نمیتونه اینکارو بکنه. اگرم وقت ندارین یا واقعا زبانتون در اون حد نیست بهتره اولا یاد بگیرین و وگرنه دوم بدین به دارالترجمه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)