صفحه 53 از 62 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

سلام دوستان منم به شرح دروس رشته آمار نیاز دارم لطفا اگر کسی داره اطلاع بده ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

سلام دوستان
    من تا جايي كه ميتونستم با دقت و وسواس زياد ريز نمراتم رو خودم ترجمه كردم تا در اختيار مترجم بذارم (رشته م مهندسي صنايع هست). اما براي ترجمه چندتا از دروس هنوز به قطعيت نرسيدم كه چه عبارتي مناسبتره. ممنون ميشم كمك كنيد

- طرح سيستمهاي اطلاعاتي و كنترل مديريت (پيشنهاد خودم: Design of Management Information Systems)
    - طرح ريزي واحدهاي صنعتي (پيشنهاد خودم: Design of Industrial Plants Layout)
    - اصول شبيه سازي (پيشنهاد خودم: Principles of Simulation)
    - پروژه پاياني ؟؟؟
    - كارآموزي ؟؟؟

پيشاپيش ممنون

Junior Member Yal00 آواتار ها

این "شرح کامل هریک از امتحاناتی که دانشجو در دوران لیسانس داده و گذرانده" که جدیدا سفارت لیست کرده همون سر فصله؟

Junior Member

سلام
    بچه ها میخواستم بدونم کسی شرح دروس لیسانس رشته اقتصاد نظری دانشگاه آزاد یادولتی به زبان انگلیسی رو داره؟
    ممنونم

Junior Member

سلام، بنده شرح دروس با مهر و امضا دانشگاه رو چطوری باید بگیرم؟ پیام نور شهرستان هست دانشگاهم ، باید از اونجا بگیرم یا پیام نور تهران هم میتونم بگیرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    1- در تهیه سر فصل دروس شاید لازم باشه مجموع ساعت ارائه شده کورس رو وارد کرد. من عددهای مختلفی از دوستان دیدم. به ازای دروس تئوری هر واحد 16 ساعته گویا اما بعضی دوستان 17 ساعت میگن، کدومش بنظرتون دقیق تره (برای دانشگاه های دولتی البته نمیدونم ازاد و دولتی فرق دارن یا نه) آزمایشگاه و کارگاه اما اختلاف خیلی بیشتره بعضیا میگن هر واحد ازمایشگاه (عملی) 34 ساعت بعضیا 32 ساعت و حتی 51 ساعت هم دیده شده. در مورد کارگاهم هر واحد 48 ساعت یا 51 ساعت گفته شده. دوستان کسی آمار دقیقی داره درین مورد؟ بعید میدونم این تفاوت بخاطر دانشگاه باشه چون همه زیر نظر وزارت علوم هستن بالاخره. شاید سال به سال عوض شده و این اختلاف بخاطر اینه.
    2- در مورد ارشد هم همین ساعت درسی صدق میکنه؟
    3- پروژه کارشناسی و پروژه کارشناسی ارشد و سمینار ارشد چطوری حساب میشن؟ عملی (آزمایشگاهه) یا عملی (کارگاه) یا نظری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS.Pharmaceutical sciences

متاسفانه هیچ کس اینجا از وزارت بهداشت نبود که من بتونم استفاده کنم. این روند تو وزارت علوم تعریف شده است ولی وزارت بهداشت و آموزش دانشگاه هرچی من پیگیری می کنم اصلا نمی دونن و می گن مراجعه به ما لازم نیست همون چیزی که تو سایته ببر دارالترجمه. دارالترجمه ام می گه این ترجمه رسمی نمی شه. کسی می تونه کمکم کنه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_68 نمایش پست ها
    متاسفانه هیچ کس اینجا از وزارت بهداشت نبود که من بتونم استفاده کنم. این روند تو وزارت علوم تعریف شده است ولی وزارت بهداشت و آموزش دانشگاه هرچی من پیگیری می کنم اصلا نمی دونن و می گن مراجعه به ما لازم نیست همون چیزی که تو سایته ببر دارالترجمه. دارالترجمه ام می گه این ترجمه رسمی نمی شه. کسی می تونه کمکم کنه؟
    سلام
    آموزش دانشکده سرفصل ها رو دارند. کارت دانشجویی بگذارید فایل پرینت شده رو بگیرید کپی کنید و برگردونید. مهر و امضا هم که باید برید بگیرید بعد هم ترجمه کنید. موفق باشید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : شرح دروس کارشناسی (Course Description)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yal00 نمایش پست ها
    سرفصل زبان و ادبیات انگلیسی نبود هیچ کس؟

ادبیات انگلیسی نیست کمک کنه؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس

نقل قول نوشته اصلی توسط bicycleran نمایش پست ها
    دوستان این سایت وزارت علوم که شامل شرح دروس تمام رشته هاست تمام رشته ها تمام رشته ها http://old.msrt.ir/fa/prog/approvedc.../allitems.aspx
    کار نمیکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)