صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: رده بندي آسان ترين و سخت ترين زبان هاي دنيا از لحاظ يادگيري

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : رده بندي آسان ترين و سخت ترين زبان هاي دنيا از لحاظ يادگيري

بنده هم حرف دوستان رو تایید میکنم. در خصوص زبان اسپانیایی هم باید بگم یه پله باید پایین تر از اسان قرارش بدهند!!! اما باید یه نکته رو هم بیان کنم که خودم الان یه 1سالی است که تو چین هستم باید بگم بسیار زبان سختیه و یکی از دوستان کره ای من بهم گفته بود که زبان کره ای و ژاپنی بر اساس اوا مرتب شده اند و راحت تر از چینی میشه اموخت. نکته دیگه اینکه تا حدود 20 الی 10 پیش زبان کانتون در چینی رواج داشت که خود چینی ها دست به کار شدند و زبان ساده شده (ماندارین سیمپلی فاید) رو ارائه کردند. کلاً این زبان رو خودشون هم معتقدن نمیشه زود کاراکتر هاش رو نوشت!! وباید اشکال رو به ذهن سپرد و مرتب تمرین کرد. اما خب برای صحبت کردن و خواندن میشه یکم جا انداختش چون یه جور پینگلیش خودمونه که بهش (پین این) میگن. استادم بهم میگه یه کودک چینی باید 10 الی 12 سال زمان نیاز داره تا به درستی اوا و نوشتار رو کامل یاد بگیره!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    رده بندي آسان ترين و سخت ترين زبان هاي دنيا از لحاظ يادگيري به نقل از سايت voxy.com
    فایل پیوست 14057
    این رده بندی‌ها برای انگلیسی زبان هاست و ارزشی نداره. مثلاً فرانسه بسیار دشوار تر از بعضی از این زبان‌ها ذکز شده هست. البته بسته به گستردگی زبان هم داره.
    اندکی صبر سحر نزدیک است...

Junior Member boxter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    WTO

سلام
    فکر کنم یکی رو از قلم انداختن که خیلی سختر از رده های اوله اونارو میشه دوساله یاد گرفت اینو 5 ساله گذشته هنوز چش تو چش همیم و زبون هم دیگرو نفهمیدیم(مادر زن محترم بنده خیلی دوسش دارم)
    زندگی زیباست

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1718 نمایش پست ها
    این رده بندی‌ها برای انگلیسی زبان هاست و ارزشی نداره. مثلاً فرانسه بسیار دشوار تر از بعضی از این زبان‌ها ذکز شده هست. البته بسته به گستردگی زبان هم داره.
    عزيزم
    چي ارزش نداره؟؟؟؟
    اين فقط يه رده بندي سليقه اي ازين سايت معتبر هستش....از نگاه انگليسي زبانان.
    از نگاه فارسي زبانان هم هنوز اماري تا حالا منتشر نشده! پس اين رده بندي براي دوستاني صادق خواهد بود كه زبان انگليسي شان قوي مي باشد.
    ضمنا فرانسوي در اين ليست در قسمت آسان قرار دارد!
    کربلایم آرزوست...

منم منظورم برای غیر انگلیسی زبانها بود. کسی بدونه پیش زمینه بخواد شروع کنه فرانسه براش خیلی سختتره به نظر من
    اندکی صبر سحر نزدیک است...

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

منظور این رده بندی تسلط کامل بر روی زبان هست ؟ یا نه سطح متوسط رو بیان می کنه ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

ApplyAbroad Superstar

به نظرم یه سطح موسط رو به بالا میباشد. چون مدت زمانی رو که روی زبان کره ای و چینی در اون فایل بود خیلی کم است که شما بطور پیشرفته بتونید اواها و تون رو بشناسید و بتوانید 4 مهارت رو بدست اورید. حدالق راجع به این زبانها که اینطور است. اما اسپانیا و ایتالیا به نظرم مدت زمان 500 تا 600 ساعت کفایت کند.

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

برا فرانسه که ساعتی که گفته کمی ایده آلیستی گفته . چون من انگلیسیم خوبه و واقعا هم توی یاد گیری فرانسه در قسمت لغت البته مشکل کمتری داشتم . اما ۶۰۰ ساعت یه اشراف کلی در حد متوسط در مورد فرانسه میده . یادگیری و تسلط به افعال زبان فرانسه و تسلط به دیکته و نوشتار اون به خصوص خیلی زمان بر هست. یام نیست متاسفانه کجا ولی خوندم که برای یادگری زبان فرانسه به صورتی که بتونی اداعا کنی اگر بری توی کشور فرانسه برای زندگی میتونی گلیم خودت را از آب میکشی بیرون ۳ سال زمان نیاز هست (احتمالا منظورش سه سال به صورت ترمیک خوندن بوده) و من فکر میکنم خیلی هم بی راه نگفته.
    ولی در کل ساختار جمله بندی زبان فرانسه به ساختار فارسی کمی شبیه تره تا انگلیسی برا همین ناخود آگاه شما راحتر اون را قبول میکنه و جا میفته براش تا زبان انگلیسی یا شاید آلمانی را.
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

من یه دوست امریکایی داشتم (کاملا آمریکایی و حتی یکبار هم ایران نیومده بود) که دوساله فارسی یادگرفته بود و فارسیش خیلی از انگلیسیه من که این همه تلاش کردم بهتره بود. خودش میگفت فارسی تقریبا زبون ساده ایه و به نظرش انگلیسی سخت تره.

اما در مورد اون رده بندی به نظر من هم اون رده بندی برای ما فارسی زبانان صدق نمیکنه. من مطمئن هستم که زبان آلمانی و هلندی یادگیریش برای ما ایرانیها خیلی سخته. اما احتمالا برای انگلیسی ها راحت تره چون مثلا هلندی ها مثل انگلیسیها خانم ها و آقایون رو با ضمایر جداگانه خطاب می کنن و همچنین سوم شخص مفردشون با اول و دوم شخص فرق داره و یک سری شباهات اینجوری. مثلا من همیشه یادم میرفت s سوم شخصی رو که در زبان انگلیسی به افعال اضافه میشه به جا استفاده کنم. دلیلش اینه که این کار تو زبان ما انجام نمیشه و در واقع درکش سخته و فقط یه حالت حفظی داره برامون.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehravar نمایش پست ها
    من یه دوست امریکایی داشتم (کاملا آمریکایی و حتی یکبار هم ایران نیومده بود) که دوساله فارسی یادگرفته بود و فارسیش خیلی از انگلیسیه من که این همه تلاش کردم بهتره بود. خودش میگفت فارسی تقریبا زبون ساده ایه و به نظرش انگلیسی سخت تره.

اما در مورد اون رده بندی به نظر من هم اون رده بندی برای ما فارسی زبانان صدق نمیکنه. من مطمئن هستم که زبان آلمانی و هلندی یادگیریش برای ما ایرانیها خیلی سخته. اما احتمالا برای انگلیسی ها راحت تره چون مثلا هلندی ها مثل انگلیسیها خانم ها و آقایون رو با ضمایر جداگانه خطاب می کنن و همچنین سوم شخص مفردشون با اول و دوم شخص فرق داره و یک سری شباهات اینجوری. مثلا من همیشه یادم میرفت s سوم شخصی رو که در زبان انگلیسی به افعال اضافه میشه به جا استفاده کنم. دلیلش اینه که این کار تو زبان ما انجام نمیشه و در واقع درکش سخته و فقط یه حالت حفظی داره برامون.
    مهراور جان
    من توي پستهاي قبل هم گفتم اين رده بندي براي فارسي زبان ها نيست.
    کربلایم آرزوست...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)