صفحه 23 از 70 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط GodFather1 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.
    آیا lecturer میتونه supervisor دانشجوی دکتری بشه؟
    بله می تونه.

Banned

خودت رو معرفی کن
    از لیسانس و ارشدت بگو
    از رزومت سوال میپرسه
    از علایقت برای ریسرچ
    از مقالاتت میپرسه
    خیلی سخت نیست. نگران نباش.
    دوست عزیز حتما از مسیول ریسرچ دانشگاه سوال بپرس این موقعیت برای همس یا فقط UK/EU. چندبار تاحالا من علاف شدم واسه اینکه استادا خودشون تو این فازها نیستند که دقت بکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamaldin نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من برای PHD برای یک استاد در دانشگاه منچستر ایمیل زده بودم حالا جواب داده که CV شما خیلی برام جالب هست و یک پوزیشن معرفی کرده، گفته اپلای کن و بیا مصاحبه غیر رسمی راجع به استیودنتشیپ صحبت کنیم.
    حالا می خوام بدونم که تو این مصاحبه چیا می پرسند، اصلن این جواب تا چه حد مثبته؟
    یه نکته دیگه ههم هست، اینکه استاد لینک کال پوزیشن رو برام فرستاده، توی اون ذکر شده فقط دانشجوهای UK/EU ، حالا این یعنی چی؟ یعنی استاد بدون فاند بمن پیشنهاد میخواد بده؟
    اصلن کی و چطوری را جع به فاند بپرسم ازشون؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان عزیز من برای دکتری School of Life Scienceکشور انگلستان اقدام کردم استاد موافقت کرده و برای اپلای لینک زیر را معرفی کرده لطفا کمکم کنید برای مهر سال 94 بخوام اقدام کنم از کدام قسمت باید اقدام کنم راجب به توضیحات مربوط به لینک راهنمای کنید ممنون
    http://sec.kingston.ac.uk/research/r.../how-to-apply/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheydam نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من برای دکتری School of Life Scienceکشور انگلستان اقدام کردم استاد موافقت کرده و برای اپلای لینک زیر را معرفی کرده لطفا کمکم کنید برای مهر سال 94 بخوام اقدام کنم از کدام قسمت باید اقدام کنم راجب به توضیحات مربوط به لینک راهنمای کنید ممنون
    http://sec.kingston.ac.uk/research/r.../how-to-apply/
    درود
    خوب وارد لینک اولی‌ میشینhttp://www.kingston.ac.uk/research/r...pply/#secapply در بخش MPhil/PhD و چون برا مهر ۹۴ میخواین گزینه می‌شه اول اکتبر و شما باید گزینه Apply for full-time attendance رو انتخاب کنید (چون نمیتونید پاره وقت بخونید به عنوان خارجی‌) بعد رجیستر و پر کردنِ فرم و سابمیت

توضیحات اضافه اون صفحه هم خوب اینکه باید فرم توصیه نامه استاد و بگیرید اسم خودتو بنویسی‌ بدین به استادتون که اون‌ها هم پر کنن، بعد یا پست کنین یا اگر موقع آپلود مدارک جای برا آپلود بود scan کنید و آپلود کنید (اکثر دانشگاه‌های انگلیس گزینه آپلود دارن اما تعدادی حتما میخوان ایمیل از طرف استاد مربوطه بگیرن)

بعد هم فرمت پروپزالِ که چه جوری باید بنویسین، و مدارک دانشگاهی که باید از ترجمه scan کنید و تو سایت آپلود کنید، همچی‌ روشنِ و چیز پیچیده یی نیست، در کّل هر چیز مهمی‌ دارید رو که به شما کمک می‌کنه scan کنید که بتونید آپلود کنید برای پشتیبانی‌ از درخواست برا گرفتن پذیرشتون

پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان من با استاد مکاتبه کردم و نوشته :
    Many thanks for this. The following projects are part of an open competition for funded PhD places in the University. If you are
    successful in the competition the funding will cover the following.

Level of funding available
    The studentship covers the Home/EU fee only (which is £3,996 for the academic year 2015/16), plus a maintenance stipend at £16,057, for three years only. International candidates selected for interview would need to demonstrate that they can fund the difference in fees for each year of registration, which is currently £9,004 for academic year 2015/16. Please note that tuition fees are liable for increase for each year of study.
    School of Life Science , FACULTY OF SCIENCE, ENGINEERING & COMPUTING

برای پر کردن فرم اپلای پاسخ 2 تا سوال زیر را می خوام؟
    ?Please provide details as below of your research proposal which should include the proposed subject area

Does the proposed research give rise to ethical considerations, eg will it involve the use of human subjects? If yes, the project plan must be approved by the Faculty Research Ethics Committee before registration can be confirmed
    من برای پاسخ به سوال اول باید گزینه computing یا sciences یا engineering یا... را انتخاب کنم?
    برای سوال دوم جوابش yes یا no?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان من از لینک http://www.findaphd.com/search/Proje...=61288&LID=124 برای دکتری انگلستان با استاد مکاتبه کردم گفت اپلای کن حالا واسه اپلای از لینک https://pga.bham.ac.uk/lpages/LES025.htm کدومو باید پر کنم برای مهر 94؟ بین این 3 تا شک دارم؟
    MPhil (Research) in School of Biosciences
    PhD Biosciences FT
    PhD Biosciences DL

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sheydam نمایش پست ها
    سلام دوستان من از لینک http://www.findaphd.com/search/Proje...=61288&LID=124 برای دکتری انگلستان با استاد مکاتبه کردم گفت اپلای کن حالا واسه اپلای از لینک https://pga.bham.ac.uk/lpages/LES025.htm کدومو باید پر کنم برای مهر 94؟ بین این 3 تا شک دارم؟
    MPhil (Research) in School of Biosciences
    PhD Biosciences FT
    PhD Biosciences DL

MPhil که مستر است. شما باید PhD FT رو انتخاب کنید. احتمالا FT منظور Full Time است و DL منظور Distance Learning.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام دوستان

من به تازگی دوره ی فوق لیسانسو در رشته الکترونیک در دانشگاه Kyungpook National University به همراه Full Scholarship در کشور کره جنوبی شروع کردم و بر اساس آخرین رنکینگ USNews، رنکیگ این دانشگاه 432 هستش. زمینه ی کاری بنده در لابراتوار سنسورهای پزشکی ( bio sensors and gas sensors based on semi-conductors) هست. میخوام بدونم با این موقعیتی که دارم و همین طور با توجه به سوابقی که در ادامه میگم چقدر برای پذیرش گرفتن به همراه ّّّFull Fund در مقطع دکتری در همین زمینه ی کاری،از جایی مثل آمریکا، کانادا، آلمان، استرالیا، انگلستان...یا هر جایی که شما پیشنهاد میدید( اولویتم با کشورهای انگلیسی زبان با توجه به آینده ی کاری خوب هست)، شانس خواهم داشت.
    کاردانی: الکترونیک روزانه دانشکده فنی. معدل :14.77
    کارشناسی: دانشگاه آزاد. معدل: 16.32
    کارشناسی ارشد: دانشگاه Kyungpook National University. معدل: تلاش می کنم برای معدل خوب!!
    مقاله: تعداد 5 مقاله بین المللی که با زمینه کاری الانم نامرتبط هستش( در زمینه ی کنترل) و مربوط میشه به دوره ی لیسانسم!
    با توجه به حجم کار زیاد لابراتوار به نظر میاد شانس نوشتن مقاله پایین باشه، اما تمام تلاشمو میکنم که از تزم1-2تا در بیارم و فکر نمی کنم تا یکسال و نیم آینده که می خوام برای پذیرش اقدام کنم آماده باشن!!

زبان: آیلتس 6.5 دارم که تا زمان اپلای واسه دکتری باطل میشه و تمام سعیمو می کنم که برسونمش به 7
    GRE: ندارم!

مجهولات معادله زیاد هستن، اما ممنون میشم تا جایی که امکان داره منو راهنمایی کنید.

بسیار بسیار سپاسگذارم
    آِرادتمند شما.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان کسی در مورد تخصص پزشکی در انگلستان اطلاعات داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام دانشگاه Leeds قوی تر هست یا نیوکسل در مهندسی مکانیک و بیومکانیک! کدوم کلا دانشگاه معروف تر و بهتری هست در انگلیس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)