صفحه 58 از 70 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگلستان

خیر. باید موردبه مورد جستجو بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimoh1367 نمایش پست ها
    اطلاع دارین الان کدوم دانشگاهش برای دانشجوهای متوسط بورس تحصیلی میده؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

استادی توی دانشگاه ناتینگهام به بنده پیشنهاد داده که شهریه دانشگاه رو بورسیه میشی اما هزینه های شخصی رو خودت باید تامین کنی. به نظر شما میشه با کار پاره وقت هزینه یه زندگی دانشجویی رو در این شهر تامین کرد یا خیر؟ و اینکه به نظر شما حداقل هزینه زندگی در این شهر چقدر هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دوره دکتری در دانشگاه منچستر dean's scholarship با پوشش شهریه و حقوق سالانه 15000 گرفتم. آیا به نظر شما این مبلغ برای زندگی ساده سه نفر ( به همراه همسر و پسر 6 ساله) کفایت میکنه؟
    ممنونم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دوره دکتری در دانشگاه منچستر dean's scholarship با پوشش شهریه و حقوق سالانه 15000 گرفتم. آیا به نظر شما این مبلغ برای زندگی ساده سه نفر ( به همراه همسر و پسر 6 ساله) کفایت میکنه؟
    هزینه زندگی یک نفر رو هم ساپورت نمیکنه چه برسه سه نفر. کلا در انگلیس برای مقطع دکتری به متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا فاند کمی میده به نسبت

سلام دوستان
    سلام
    اگر قناعت کنی میشه . البته یه سری به قسمت living cost دانشگاه هم بزنید بیشتر توضیح داده

سلام دوستان عزیز
    با عرض خسته نباشد،
    بنده واسه دو تا پوزیشن دکترا در انگلستان اپلای کردم. در دانشکده های مدیریت گرایش تحقیق در عملیات، پوزیشن ها مدتی هست که بسته شده و امروز هر دو دانشگاه ایمیل زدن که دعوت شدی واسه مصاحبه. من هنوز آیلتس رو امتحان ندادم و حدوا دو ماهه دیگه باید آزمون بدم- خواستم بپرسم این مشکلی رو ایجاد نمیکنه. ممنون

Junior Member

سلام فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه بعد اگر انشالله مصاحبه راضی کننده باشه مهلت میدن برای ارسال مدرک زبان
    نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    با عرض خسته نباشد،
    بنده واسه دو تا پوزیشن دکترا در انگلستان اپلای کردم. در دانشکده های مدیریت گرایش تحقیق در عملیات، پوزیشن ها مدتی هست که بسته شده و امروز هر دو دانشگاه ایمیل زدن که دعوت شدی واسه مصاحبه. من هنوز آیلتس رو امتحان ندادم و حدوا دو ماهه دیگه باید آزمون بدم- خواستم بپرسم این مشکلی رو ایجاد نمیکنه. ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

پیشنهاد میکنمدر حال حاضر تمام توجهتان را به محتوای علمی مصاحبه معطوف کنید.

البته اگر در مصاحبه به موضوع امتحان زبان اشاره کردند خیلی روشن تصریح بفرمایید که در فلان تاریخ امتحان خواهید داد.

من میخواهم به گفته دوستمان اضافه کنم که اگر شرایط کلی شما مناسب باشد ولی امتحان زبان نتیجه بسیار رضایت بحش هم نداشته باشد احتمال اینکه به شما پذیرش مشروط بدهند هم وجود دارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    با عرض خسته نباشد،
    سلام فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه بعد اگر انشالله مصاحبه راضی کننده باشه مهلت میدن برای ارسال مدرک زبان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان. میخواستم مشورت بگیرم ازتون.
    من در حال حاضر در آلمان مهندس نرم افزار هستم. یه پذیرش همراه با اسکالرشیپ از دانشگاه UCL مهیا شده. ولی خب تردید دارم اینکه آیا قبول کنم یا نه. تردیدم از این بابت هست که شرایط کاری بعد از دکتری در انگلیس خوب نباشه. از طرفی هم از کار حال حاضرم هم راضی هستم. ولی خب دانشگاه UCL هم معروف هست و میترسم که بعدا پشیمون بشم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید مشورت بدهید. با تشکر.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اولا تبریک میگویم برای دریافت پذیرش از یو سی ال عزیز. دانشگاه بسیار بسیار خوب و معتبری است.

در مورد شغل واقعا کسی نمیتواند تضمینی بدهد ولی دو نکته هست.

اول اینکه انگلستان در مجموع همیشه وارد کننده تخصصهای مختلف مهندسی است و نرم افزار یکی از پر تقاضاترین رشته ها است.
    دوم اینکه یو سی ال یکی از بالاترین نرخهای استخدام در بین دانشگاههای اینجا را دارد. یعنی بچه های دانشگاه عمده در فاصله سه ماه بعد از تحصیل استخدام میشود و در مجموع اگر اشتباه نکنم 98% شان در یکسال اول جذب بازار میشوند. البته این بازار در سطح دنیا محاسبه شده و لزوما انگلستان نیست.

توصیه من این است که خیلی با دقت باشید تحصیل در یو سی ال فرصت کم اهمیتی نیست.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mafia2770 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم مشورت بگیرم ازتون.
    من در حال حاضر در آلمان مهندس نرم افزار هستم. یه پذیرش همراه با اسکالرشیپ از دانشگاه UCL مهیا شده. ولی خب تردید دارم اینکه آیا قبول کنم یا نه. تردیدم از این بابت هست که شرایط کاری بعد از دکتری در انگلیس خوب نباشه. از طرفی هم از کار حال حاضرم هم راضی هستم. ولی خب دانشگاه UCL هم معروف هست و میترسم که بعدا پشیمون بشم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید مشورت بدهید. با تشکر.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)