صفحه 65 از 70 نخستنخست ... 1555565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

سوال من اینه که صبر کنم تا مقالات اکسپ بشه و یا الان میتونم با همین رزومه اقدام بکنم برای فول فاند از دانشگاه های خوب انگلستان؟

اگر فرصت موجود کافی نیست و به خصوص در شرایطی که فرصت به صورت پوزیشن پروژه ای هست -یعنی دیگر تکرار نمیشود چون استاد فاندی دارند و الان باید برای پروژه دانشجو بگیرند- حتی اگر مقالات پذیرفته شده اند و ریویژن خورده اند باز هم اشاره بفرمایید. فراتر حتی اگر فقط مقاله هارا سابمیت کرده اید و برای اپلیکیشن نمیتوانید بیشتر صبر بفرمایید باز هم انها را در رزومه بیاورید ولی اشاره کنید که در مرحله سابمیشن هست.

امید که کمکی کرده باشم
    از پاسخ شما بسیار سپاسگزارم. فقط اینکه اگه صبر کنم تا مقالاتم اکسپت بشه و چون در فیلد من داوری مقالات کمی زمان بر هست و احتمالا 1 سالی طول بکشه، اون موقع سن من بالای 30 سال میشه و این آیا برای سفارت خونه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    از پاسخ شما بسیار سپاسگزارم. فقط اینکه اگه صبر کنم تا مقالاتم اکسپت بشه و چون در فیلد من داوری مقالات کمی زمان بر هست و احتمالا 1 سالی طول بکشه، اون موقع سن من بالای 30 سال میشه و این آیا برای سفارت خونه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    سلام مجدد دوست عزیز

سن مشکلی ایجاد نخواهد کرد. اگر اشتباه نکنم میانگین سنی شروع دکتری در انگلستان را جایی دیدم همین حدود ۳۰ بود.
    توضیحا پیشنهاد من صبرکردن برای اتمام کار مقالات نبود. اصلا اینکار لزومی ندارد شما برای فرصتها اقدام بفرمایید و دور از ذهن نیست که با همین شرایط مصاحبه بگیرید.
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان کسی میدونه که شرایط پذیرش دکترای عمران دانشگاه UCL چیه؟ منظورم اینه که توی سایت دانشکده زده علاوه بر داشتن مدرک زبان سطح استاندارد (6.5 ایلتس) معدل کارشناسی برای کشور ایران باید حداقل 18 باشه ولی در ادامه گفته که ALTERNATIVE REQUIREMENT اینه که مدرک MSc یا PHd داشته باشیم...میخواستم بدونم که با توجه به اینکه معدل کارشناسی من 15.90 بوده ولی مدرک ارشد با معدل 18.90 از دانشگاه سراسری دارم، آیا میتونم برای اپلای اقدام کنم.
    این هم لینک دانشکده عمران هستش.https://www.ucl.ac.uk/prospective-st...ring-mphil-phd

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

دوستان کسی میدونه که شرایط پذیرش دکترای عمران دانشگاه UCL چیه؟ منظورم اینه که توی سایت دانشکده زده علاوه بر داشتن مدرک زبان سطح استاندارد (6.5 ایلتس) معدل کارشناسی برای کشور ایران باید حداقل 18 باشه ولی در ادامه گفته که ALTERNATIVE REQUIREMENT اینه که مدرک MSc یا PHd داشته باشیم...میخواستم بدونم که با توجه به اینکه معدل کارشناسی من 15.90 بوده ولی مدرک ارشد با معدل 18.90 از دانشگاه سراسری دارم، آیا میتونم برای اپلای اقدام کنم.
    این هم لینک دانشکده عمران هستش.https://www.ucl.ac.uk/prospective-st...ring-mphil-phd
    سلام، این دانشگاه جدای از شرایطی که نام بردین نیاز به نوشتن یک پروپوزال فوق العاده رقابتی داره تا بتونید استاد رو برای قبول راهنمایی متقاعد کنید. بنظرم روی پروپوزال کار کنید و با یک استاد که بیشترین نزدیکی فیلد تحقیقاتی رو باهاش دارید مکاتبه کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

معدل کارشناسی من 15.90 بوده ولی مدرک ارشد با معدل 18.90 از دانشگاه سراسری دارم، آیا میتونم برای اپلای اقدام کنم

بلی میتوانید. شما ارشد دارید.

حتما ولی از قبل با استاد هماهنگ به خصوص برای فاند کنید.

اضافه کنم هر زحمتی هم بکشید از دید من این دانشگاه ارزش دارد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member Sha7ab آواتار ها

سلام دوست عزیز

معدل کارشناسی من 15.90 بوده ولی مدرک ارشد با معدل 18.90 از دانشگاه سراسری دارم، آیا میتونم برای اپلای اقدام کنم

بلی میتوانید. شما ارشد دارید.

حتما ولی از قبل با استاد هماهنگ به خصوص برای فاند کنید.

اضافه کنم هر زحمتی هم بکشید از دید من این دانشگاه ارزش دارد.

پایدار باشید
    اساتید انگلستان خودشون فاند دارن مثل امریکا؟ چون هر پوزیشنی که من دیدم گفته از سمت دانشگاه تامین میشه و به شدت رقابتی هست.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

من مدرک کارشناسی میکروبیولوژی با معدل 18.75 و مدرک زبان با سطح استاندارد دارم. در حال حاظر خودمو برای کنکور ارشد رشته بیوتکنولوژی و هماتولوژی اماده میکنم, می خواستم بدونم کدوم از این دو رشته(بیوتکنولوژی و هماتولوژی) شانس بیشتری برای فاند گرفتن در مقطع دکتری دارند؟(با فرض بر این که بتونم معدل ارشدم در همین سطح 18 نگه دارم )

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان.
    من از یکی از اساتید دانشگاه surrey به صورت اسکایپی تماس داشتم و گفت که برای دانشگاه اپلای کنم. توی سایت دانشگاه مقدار فاند رو به صورت زیر نوشته. میخواستم بدونم این مبلغ آیا فول فاند محسوب میشه یا نه؟ چون من اصلا وضع مالی ام وب نیست و فقط دنبال فول فاند هستم. ممنون از راهنماییتون.
    · Full tuition fee waiver
    · Stipend at UKRI rates (c.£15K p.a.)
    · RTSG: £1K p.a.
    Personal Computer

ApplyAbroad Superstar

سلام خدمت همه دوستان.
    من از یکی از اساتید دانشگاه surrey به صورت اسکایپی تماس داشتم و گفت که برای دانشگاه اپلای کنم. توی سایت دانشگاه مقدار فاند رو به صورت زیر نوشته. میخواستم بدونم این مبلغ آیا فول فاند محسوب میشه یا نه؟ چون من اصلا وضع مالی ام وب نیست و فقط دنبال فول فاند هستم. ممنون از راهنماییتون.
    · Full tuition fee waiver
    · Stipend at UKRI rates (c.£15K p.a.)
    · RTSG: £1K p.a.
    Personal Computer
    سلام دوست عزیز

این اقلامی که شما اینجا آور ده اید روی هم فاند مناسبی است.
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوست عزیز

این اقلامی که شما اینجا آور ده اید روی هم فاند مناسبی است.
    پایدار باشید
    بسیار ممنون از لطف همیشگی شما.
    فقط به نظر شما، آیا این مقدار فاند هزینه زندگی در انگلستان و مخارج در شهر surrey رو میده و آیا میتونم پس اندازی داشته باشم؟
    مجدداً از لطفتون سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)