صفحه 12 از 70 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگلستان

با سلام
    دوستان کسی میدونه آیا به عنوان non-EU student میشه part time PHD در انگلستان تحصیل کرد؟ من در حال حاضر دانشگاه پورتسموث هستم و سال دیگه مدرک کارشناسیمو میگیرم. استادم از الان بهم گفته که میتونم سال دیگه همینجا دکترا ادامه بدم، تحت عنوان تمام وقت یا پاره وقت، اما چون هزینه ی پاره وقت خیلی کمتر میخوام بدونم ایا بعنوان دانشجوی خارجی میشه پاره وقت برداشت یا نه؟

خیلی ممنون

سلام بچه ها
    من یک سوال داشتم .لطف کنید کمکم کنید .
    من می خواستم بدونم کلا" ترم های سال برای master دانشگاه های انگلیس چه جوریه ؟ آخه تو سایت هاشون فقط ترم September را می زنه ؟ ممنون می شم کمکم کنید خیلی برام مهمه ...

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یک سوال داشتم .لطف کنید کمکم کنید .
    من می خواستم بدونم کلا" ترم های سال برای master دانشگاه های انگلیس چه جوریه ؟ آخه تو سایت هاشون فقط ترم September را می زنه ؟ ممنون می شم کمکم کنید خیلی برام مهمه ...
    سلام
    مستر در بيشتر موارد سپتامبر آغاز مى شود، در بعضى دانشگاه ها پذيرش mid year دارند كه شخصا بايد جستجو كنيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام به همگی من ازتون راهنمایی میخواستم که بدونم با این رزومه شانس گرفتن پذیرش از کدوم دانشگاه ها رو با فاند دارم و این که کلا کدوم دانشگاه ها رشته منو دارن:
    رشته مهندسی پزشکی
    لیسانس 18.60
    ارشد 18.50 علوم و تحقیقات
    ایلتس 7
    2 مقاله
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط siwon نمایش پست ها
    سلام به همگی من ازتون راهنمایی میخواستم که بدونم با این رزومه شانس گرفتن پذیرش از کدوم دانشگاه ها رو با فاند دارم و این که کلا کدوم دانشگاه ها رشته منو دارن:
    رشته مهندسی پزشکی
    لیسانس 18.60
    ارشد 18.50 علوم و تحقیقات
    ایلتس 7
    2 مقاله
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    رشته مهندسى پزشكى خوشبختانه در بسيارى از دانشگاه هاى انگلستان هست. بهتره بر حسب رنكينگ سرچ كنيد و بعد درخواست بديد. معدلتون خيلى خوبه.
    در مورد فاند كمى رقابت زياده، بهتره از آقا هومن راهنمايى در مورد فاند بگيريد.
    پيروز باشيد

سلام خدمت دوستان گرامیمن واسه پذیرش دکترا پوزیشن در یکی از دانشگاههای انگلستان پیدا کردم و واسش اپلای کردم. پروژه مورد نظر در زمینه تحقیق در عملیات هست که در دپارتمان علوم کامپیوتر ارائه شده و استادش هم عضو هیئت علمی علوم کامپیوتر هست. اما رشته تجصیلی من در زمینه مدیریت صنعتی با گرایش تحقیق در عملیات می باشد. با وجود اینکه اگر استاد منو پذیرش کنه در این پوزیشن آیا در نهایت رشته تحصیلی من علوم کامپیوتر هست یا تحقیق در عملیات. البته من در زمان پر کردن اپلیکیشن نوشتم که واسه دکترای مدیریت تحقیق در عملیات درخواست دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر

سلام خدمت دوستان عزیز
    می خواستم بدونم احنما پذیرش دکتری بدون فاند از داننشگاه Kingston چقدر است؟من برای میکروبیولوژی پزشکی میخوام واسه اونجا اقدام کنم.

سلام خدمت دوستان گرامیمن واسه پذیرش دکترا پوزیشن در یکی از دانشگاههای انگلستان پیدا کردم و واسش اپلای کردم. پروژه مورد نظر در زمینه تحقیق در عملیات هست که در دپارتمان علوم کامپیوتر ارائه شده و استادش هم عضو هیئت علمی علوم کامپیوتر هست. اما رشته تجصیلی من در زمینه مدیریت صنعتی با گرایش تحقیق در عملیات می باشد. با وجود اینکه اگر استاد منو پذیرش کنه در این پوزیشن آیا در نهایت رشته تحصیلی من علوم کامپیوتر هست یا تحقیق در عملیات. البته من در زمان پر کردن اپلیکیشن نوشتم که واسه دکترای مدیریت تحقیق در عملیات درخواست دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر
    ویرایش توسط hpmoner : May 4th, 2014 در ساعت 11:41 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام
    من خيلى در اين زمينه نميتونم كمكتون كنم متاسفانه ولى اين احتمال وجود خواهد داشت كه اين پروژه با رشته مورد نظر شما تفاوت بنيادى داشته و تنها در نام به هم شبيه باشند.
    به نظر من بهتر است اول از دانشگاه و استادتون اطلاعات كافى را درخواست كنيد و همينطور در اين زمينه با آقا هومن حتما مشورت كنيد.
    موفق باشيد
    ویرایش توسط hpmoner : May 4th, 2014 در ساعت 11:40 AM

Junior Member

سلام دوستان عزیز

من از یکی از دانشگاه های انگلستان پذیرش گرفتم و امروز ایمیل برام زدن و یکسری فرم فرستادن که شامل فرم های زیر هستش

• Letter detailing our offer of admission
    • Standard Terms Governing Offers of Admission
    • Acceptance/Decline Form
    • Financial Guarantee Form

می خواستم ببینم اینا رو تا کی باید پر کنم؟

من الان پاسپورت ندارم باید چی کار کنم ؟ ایا مشکلی پیش می یاد؟

تا حالا تو فرمی پر نکردم که نامزد دارم ....حالا به نظرتون باید چی کار کنم و کلا برای همسر باید چی کار کرد؟

با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)