صفحه 3 از 70 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا در انگلیس تابستون در دوره phd جزو مدت تحصیل حساب میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    اینکه در نامه پذیرش مینویسن طول تحصیل 36 ماه full time، این معنیش اینه که تابستون حتما باید اونجا باشیم؟
    و اینکه اون محدودیت 20 ساعت کار در ماه، در تابستونم وجود داره؟
    بله تابستون هم جزو تحصيل محسوب ميشه و بايد تحصيل كنيد، محدوديت كار هم همونطور كه قبلا بود خواهد بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگليس

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyasadeghi نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد دکترای مدیریت تو انگلیس و اینکه کدوم دانشگاه ها بهترن؟ از نظر رنکینگ و هم از نظر فاند ؟
    The times higher education, Times good university guide and Sunday times are the best resources you could check for the university ranking in the UK.
    the ranking system in the UK is slightly different from what you see in the world, so the best suggestion is to check regional ranking rather than world ranking

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی محیط زیست

سلام من یک کاندیشنال آفر واسه phd از نیوکسل دارم. 3تا سوال دارم.
    1-نیوکسل واسه phdبه من کاندیشنال آفر دادن چون نمره آیلتسم کمه. من واسه ترم زانویه اپلای کرده بودم حالا با این آفر که دادن، میشه defer(مهلت) گرفت؟ یعنی 2-3 ماه دیرتر رفت؟ تا امتحان آیلتس بدم؟ یا دیگه میمونه واسه سپتامبر؟2- هنوز نمره زبان ندارم باید پیش پرداخت مربوطه1500 پوند را رو به دانشگاه بپردازم؟
    3- به نظرتون چقدر احتمال داره اگه 2-3 ماه دیگه نمره زبانم حاضر بشه این place واسم نگه دارن؟اصلا میشه؟؟ یعنی این کاندیشنال آفر لغو میشه اگه دیر بجنبم؟ یا هست تا هر زمان که نمره زبان ببرم؟ په جوریه؟
    ممنون میشم منو از این دغدغه ذهنی راحت کنین. میترسم آفره بپره!
    مرسیییی

سلام دوستان
    لطفا اونهايي كه اطلاع دارند در مورد موراد زير توضيح بدهند
    1- براي گرفتن دكتري بیماری شناسی(کشاورزی-گیاهپزشکی) كدام دانشگاه بهتره(اصلا اطلاعی در مورد دانشگاههای انگلیس ندارم)
    2- آيا انگليس هم كمك هزينه براي دانشجو دكتري ميده
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی- دانشگاه ایران

سلام. کسی می تونه در مورد رشته پزشکی و ادامه تحصیل برای دوره تخصص و وفق تخصص راهنمایی بکنه؟ لینک فیلد یا صفحه ای موجود هست ؟ باتشکر.

I just wanted to know about the UK universities in PHD. If I get acceptance for research program, can I do the research from my home country, as it doesnt have any course during the program?thx

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    I just wanted to know about the UK universities in PHD. If I get acceptance for research program, can I do the research from my home country, as it doesnt have any course during the program?thx
    اکثر دانشگاه ها از شما می خوان تمام وقت در همون شهر باشید. شاید بتونید دوره های یکی دو ماهه در میان تحصیل در هر زمان که خواستید برگردید کشورتون و از این نظر آزادی دارید به ولی طوری نیست که کل کارتون رو از جای دیگه انجام بدید.

Junior Member

برای دوره 6 ماهه آخر که writing up هست ازاد هستید هر جا باشید...اما حالت های خاص هم وجود داره که معمولا بخشی (نه تمامشو) به صورت REMOTE بگذرونید....من شخصی رو می شناسم که سال اول رو در اینجا و ادامه روبه صورت REMOTE با تعریف CASE STUDY در کشورش کانادا انجام میده...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط resina_pars نمایش پست ها
    سلام من یک کاندیشنال آفر واسه phd از نیوکسل دارم. 3تا سوال دارم.
    1-نیوکسل واسه phdبه من کاندیشنال آفر دادن چون نمره آیلتسم کمه. من واسه ترم زانویه اپلای کرده بودم حالا با این آفر که دادن، میشه defer(مهلت) گرفت؟ یعنی 2-3 ماه دیرتر رفت؟ تا امتحان آیلتس بدم؟ یا دیگه میمونه واسه سپتامبر؟2- هنوز نمره زبان ندارم باید پیش پرداخت مربوطه1500 پوند را رو به دانشگاه بپردازم؟
    3- به نظرتون چقدر احتمال داره اگه 2-3 ماه دیگه نمره زبانم حاضر بشه این place واسم نگه دارن؟اصلا میشه؟؟ یعنی این کاندیشنال آفر لغو میشه اگه دیر بجنبم؟ یا هست تا هر زمان که نمره زبان ببرم؟ په جوریه؟
    ممنون میشم منو از این دغدغه ذهنی راحت کنین. میترسم آفره بپره!
    مرسیییی
    سلام، اگه ورودی برای آوریل داشته باشن میشه دیفر کرد اما معمولا تا جولای قابل دیفر شدنه، شما هر چه سریعتر باید نمره رو براشون بفرستین؛ بهتره بهشون میل بزنین و در خواست دیفر تا جولای بدین بعدش بکوب زبان بخونید و اواخر مارچ یا اواسط آوریل امتحان بدین. در مورد پیش پرداخت باید از خودشون سوال بپرسید چون پالسی هر دانشگاه در این مورد میتونه متفاوت باشه. نگران نباشید آفر نمی پره اگه اکسپت کرده باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات جنسیت دانشگاه سواس لندن

سلام، برای پذیرش گرفتن واسه ی دکترا، آیا باید یه پروپوزال کامل رو برای دانشگاه فرستاد؟ یا مثلن اول یه طرح اولیه دویست سیصد کلمه ای بفرستم برای سوپروایزرم و بعد کم کم تکمیل کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)