صفحه 4 از 70 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگليس

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره اسدپور نمایش پست ها
    سلام، برای پذیرش گرفتن واسه ی دکترا، آیا باید یه پروپوزال کامل رو برای دانشگاه فرستاد؟ یا مثلن اول یه طرح اولیه دویست سیصد کلمه ای بفرستم برای سوپروایزرم و بعد کم کم تکمیل کنم؟
    خودمونیم، توی دویست کلمه دقیقاً چی می خواین بگین؟ این بخش رو از سایت دانشگاه Southampton میذارم:
    What is an MPhil/PhD proposal?

A research proposal is a project outline of around 3,000 words that you write as part of the process of applying to study for an MPhil or PhD research degree. We use it to assess the quality and originality of your ideas, whether you are able to think critically and whether you have a grasp of the relevant literature. It also tells us about the perspectives you intend to take on your research area, and helps us to assess whether we can offer a suitable supervisor for your project.

این هم لینکش:
    http://www.southampton.ac.uk/sociolo...proposal.page?

امیدوارم کمکی بکنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره اسدپور نمایش پست ها
    سلام، برای پذیرش گرفتن واسه ی دکترا، آیا باید یه پروپوزال کامل رو برای دانشگاه فرستاد؟ یا مثلن اول یه طرح اولیه دویست سیصد کلمه ای بفرستم برای سوپروایزرم و بعد کم کم تکمیل کنم؟
    معمولا بله. بعضی جاها می گذارن یه چیز کمتر (حدود 1 صفحه) بدید و بعدا تکمیل کنید ولی خب نه همه جا بهتره تماس بگیرید و مستقیما سوال کنید. پروپوزال رو می تونید بعد از تماس گرفتن با اساتید و با کمک اونها بنویسید.

براي research program بايد full-time توي انگليس باشيم يا ميشه دورا دور با استاد تماس داشت؟

Junior Member

من متقاضي phd شيمي هستم ايا كسي اطلاعي از اين موضوع دارد كه شرايط پذيرش از انگليس به چه صورت چون شنيده ام شرايط ويزا دادن انقدر سخت شده كه اكثر دوستاني كه حتي پذيرشهاي خوب داشته اند از سفارت ابوظبي ريجكت شده اند ؟؟؟ با اين شرايط ايا پذيرش از امريكا يا كانادا بهتر است ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bita_sh نمایش پست ها
    من متقاضي phd شيمي هستم ايا كسي اطلاعي از اين موضوع دارد كه شرايط پذيرش از انگليس به چه صورت چون شنيده ام شرايط ويزا دادن انقدر سخت شده كه اكثر دوستاني كه حتي پذيرشهاي خوب داشته اند از سفارت ابوظبي ريجكت شده اند ؟؟؟ با اين شرايط ايا پذيرش از امريكا يا كانادا بهتر است ؟؟
    سلام دوست عزيز منم دقيقا همين مشكل را دارم كه قدري تصميم گيري را براي من مشكل كرده اگر اطلاعات مفيد تري نسبت به انچه در اين فروم است داريد ممنون مي شوم كه به صورت پيغام خصوصي در اختيار من بگذاريد

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز منم دقيقا همين مشكل را دارم كه قدري تصميم گيري را براي من مشكل كرده اگر اطلاعات مفيد تري نسبت به انچه در اين فروم است داريد ممنون مي شوم كه به صورت پيغام خصوصي در اختيار من بگذاريد
    فروم رو مطالعه کنید متوجه میشید که شرایط ویزا خیلی سخت شده. بهتره برای کشورهای دیگه اقدام بشه.

Junior Member

سلام
    برای دکترا ۲۰۱۳ از کی باید اقدام کنم؟
    بیشتر از ۷ سال سابقه کار مفید دارم با یه پورتفولیو کامل ... ارشد رو همینجا تو انگلیس دارم میخونم و ماه می سال آینده تموم میشه، تو رشته های هنر به نظرتون برای کدوم دانشگاه ها اقدام کنم که شانس فاند کامل بیشتر باشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jasoosk نمایش پست ها
    سلام
    برای دکترا ۲۰۱۳ از کی باید اقدام کنم؟
    بیشتر از ۷ سال سابقه کار مفید دارم با یه پورتفولیو کامل ... ارشد رو همینجا تو انگلیس دارم میخونم و ماه می سال آینده تموم میشه، تو رشته های هنر به نظرتون برای کدوم دانشگاه ها اقدام کنم که شانس فاند کامل بیشتر باشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید...
    نوامبر/دسامبر امسال برای ورودی پاییز 2013 با فاند.

من دقیقا اطلاعی از سیستم فاند دانشگاه های مطرح هنر ندارم، خودتون که اینجا هستید احتمالا بهتر بدونید ولی قطعا برای فاند ها و اسکالرشیپ هایی که در سطح دانشگاه وجود داره می تونید اقدام کنید. الان کدوم دانشگاه هستید؟ اطلاعات رزومه تون رو بدید تا بهتر بشه تشخیص داد.

Senior Member km7 آواتار ها

سلام و خسته نباشید

من یه سئوال تخصصی در مورد پذیرش دکتری دارم. من فوق لیسانسم رو پارسال از انگلیس گرفتم و دارم برای دکتری اقدام می کنم. متاسفانه تاریخ اعتبار نمره آیلتسم به پایان رسیده، یعنی بیشتر از دو سال از اون میگذره. می خواستم ببینم که آیا باید دوباره امتحان آیلتس بدم یا اینکه همین که مسترم رو از انگلیس گرفتم کفایت میکنه؟ مسکلی برای آیلتس دادن ندارم، فقط مسئله اینجاست که همونطور که خودتون میدونید امتحان آیلتس هی توی ایران کنسل میشه و حسابی پاش نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

من یه سئوال تخصصی در مورد پذیرش دکتری دارم. من فوق لیسانسم رو پارسال از انگلیس گرفتم و دارم برای دکتری اقدام می کنم. متاسفانه تاریخ اعتبار نمره آیلتسم به پایان رسیده، یعنی بیشتر از دو سال از اون میگذره. می خواستم ببینم که آیا باید دوباره امتحان آیلتس بدم یا اینکه همین که مسترم رو از انگلیس گرفتم کفایت میکنه؟ مسکلی برای آیلتس دادن ندارم، فقط مسئله اینجاست که همونطور که خودتون میدونید امتحان آیلتس هی توی ایران کنسل میشه و حسابی پاش نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید
    بستگی به دانشگاه مقصد داره ولی از دید UKBA برای ویزا مدرک مستر شما برای زبان کافی است. تافل می تونید امتحان بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)