صفحه 5 از 70 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

Senior Member km7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگليس

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاه مقصد داره ولی از دید UKBA برای ویزا مدرک مستر شما برای زبان کافی است. تافل می تونید امتحان بدید.
    ممنون بابت پاسختون. بیشتر نگرانیم برای همون قسمت ویزا بود.

Junior Member

نوامبر/دسامبر امسال برای ورودی پاییز 2013 با فاند.

من دقیقا اطلاعی از سیستم فاند دانشگاه های مطرح هنر ندارم، خودتون که اینجا هستید احتمالا بهتر بدونید ولی قطعا برای فاند ها و اسکالرشیپ هایی که در سطح دانشگاه وجود داره می تونید اقدام کنید. الان کدوم دانشگاه هستید؟ اطلاعات رزومه تون رو بدید تا بهتر بشه تشخیص داد.
    ممنون از پاسختون.. دانشگاه فعلی Huddersfield و رشته Graphic Design هست موارد خوب رزومه هم دوره ۶ ماهه کار تو یه کمپانی انگلیسی هست در لندن و الان هم با یه شرکت دیگه تو لیدز به صورت پارت تایم کار میکنم .. باقیش هم برای چند تا شرکت تو ایران کار میکردم..
    دیگه اینکه حدود ۶ ساله که عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران هم هستم (نمیدونم این کمکی بکنه یا نه).. خلاصه اگه نتونم از یه جا فاند کامل بگیرم احتمالا بیخیالش میشم .. حتی از پس هزینه یک سالش هم بر نمیام.
    باز هم ممنون برای وقتی که میزارید.

Junior Member

با سلام. لطفا شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر انگلستان بررسی بفرمایید. با تشکر

1-رشته/مقطع: بهداشت حرفه ای/کارشناسی ارشد
    2-دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی اصفهان
    3-معدل کل کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای: 19/31 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    3-معدل کل کارشناسی بهداشت حرفه ای: 19/16 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    4-نمره زبان: 7در آزمونIELTS Academic
    5-تعداد مقالات فارسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده و 8 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی- 5 سخنرانی و 2 پوستر در همایش های معتبر داخلی.
    6- تعداد مقالات انگلیسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده که یکی از آن ها ISI است و 4 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی خارجی که 2 خلاصه مقاله ISI است.
    7- سایر افتخارات: دارای یک اختراع ثبت شده حاصل از پایان نامه - عضو بنیاد ملی نخبگان - دانشجوی پژوهشگر برتر سال دانشگاه (دو سال پیاپی) - دانشجوی نمونه سال دانشگاه (سه سال پیاپی). دانشجوی برتر علمی سال دانشگاه (دو سال پیاپی)- دارای 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع بزرگ.
    8-تعداد توصیه نامه ها: دو توصیه نامه از اساتید راهنما و یک توصیه نامه از استاد مشاور در پایان نامه - یک توصیه نامه از سایر اساتید دانشگاه - یک توصیه نامه از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
    9- خواسته ها: (مقطع پذیرش/نام دانشگاه مورد نظر/فاند): دکترا / Full Fund/ دانشگاه خاصی را انتخاب نکرده ام.

لطفا بفرمایید:
    1- بر اساس رتبه بندی جهانی از چه دانشگاه هایی در انگلستان امکان دریافت Full Fund را دارم و احتمال آن چه قدر است؟
    2- در چه زمینه هایی در رزومه خود ضعف دارم و بایستی آن را تقویت کنم تا احتمال دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های تراز اول انگلستانافزایش یابد؟
    3- دکترا دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده ام. توصیه شما برای رها کردن آن و اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های انگلستان چیست؟

با سپاس از همه کسانی که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهند کرد.

Junior Member

دوست خوب من chavosh
    سلام.
    می تونم از شما خواهش کنم شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر انگلستان بررسی بفرمایید. مدت زیادی است منتظر راهنمایی شما هستم.

با سپاس از شما که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهید کرد.

Junior Member

سلام دوستان
    خیلی ممنون می شم اگه با من هم همفکری کنید.
    من فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه شهید بهشتی دارم. با معدل 17.20. زبانم خوبه اما دارم برای آیلتس هم سخت می خوونم. متاسفانه مقاله ندارم اما یه کتاب در مورد شهر و جنگ با تمرکز بر روی شهر کابل- افغانستان دارم. می خواستم برای بورس (دکتری) تو دانشگاههای انگلیس اقدام کنم اما نمی دونم از کجا و کدوم دانشگاه شروع کنم. می خواستم از شما که تجربه بیشتری دارید کمک بگیرم و نظرتون رو بپرسم که با اینکه مقاله ندارم آیا شانسی دارم؟ از طرفی من تو این فروم بیشتر دیدم همه دارند را جع به رشته های مهندسی و یا حقوق و علوم سیاسی صحبت می کنند، فکر کردم شاید اصلا تو زمینه های مطالعات شهری و جغرافی بورسی وجود نداشته باشه.
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید و یا سایت های مرتبط رو معرفی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shouran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خیلی ممنون می شم اگه با من هم همفکری کنید.
    من فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه شهید بهشتی دارم. با معدل 17.20. زبانم خوبه اما دارم برای آیلتس هم سخت می خوونم. متاسفانه مقاله ندارم اما یه کتاب در مورد شهر و جنگ با تمرکز بر روی شهر کابل- افغانستان دارم. می خواستم برای بورس (دکتری) تو دانشگاههای انگلیس اقدام کنم اما نمی دونم از کجا و کدوم دانشگاه شروع کنم. می خواستم از شما که تجربه بیشتری دارید کمک بگیرم و نظرتون رو بپرسم که با اینکه مقاله ندارم آیا شانسی دارم؟ از طرفی من تو این فروم بیشتر دیدم همه دارند را جع به رشته های مهندسی و یا حقوق و علوم سیاسی صحبت می کنند، فکر کردم شاید اصلا تو زمینه های مطالعات شهری و جغرافی بورسی وجود نداشته باشه.
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید و یا سایت های مرتبط رو معرفی کنید
    رشته شما خیلی متفاوته و من اصلا نمی تونم نظر قطعی بدم ولی احتمال می دم موقعیت های فاند زیادی برای خارجی ها وجود نداشته باشه. شما دانشکده های مرتبط رو پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید.

Junior Member

رشته شما خیلی متفاوته و من اصلا نمی تونم نظر قطعی بدم ولی احتمال می دم موقعیت های فاند زیادی برای خارجی ها وجود نداشته باشه. شما دانشکده های مرتبط رو پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید.
    سلام
    ممنونم از پاسخ شما.
    راستش مشکل منهم همینه که نمی تونم دانشگاهها رو پیدا کنم. یعنی من یه سرچ زدم اما چند تا دانشگاهی رو که پیدا کردم اصلا توشون نمی تونم این رشته یا دپارتمان مربوطه اش رو پیدا کنم. عجیبه... مثلا اکسفورد و کمبریج این رشته رو دارن ( البته من اصلا فکر این دو تا دانشگاه رو نمی کنم برای اینکه برای اپلای خیلی باید قوی باشم که نیستم) اما منظورم اینه که حتی تو وبسایت این دانشگاهها هم من دپارتمانش رو نتونستم پیدا کنم...
    باز هم ممنون می شم از سایر دوستان اگر احیانا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند و در اختیار من قرار بدند. از شما هم ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shouran نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم از پاسخ شما.
    راستش مشکل منهم همینه که نمی تونم دانشگاهها رو پیدا کنم. یعنی من یه سرچ زدم اما چند تا دانشگاهی رو که پیدا کردم اصلا توشون نمی تونم این رشته یا دپارتمان مربوطه اش رو پیدا کنم. عجیبه... مثلا اکسفورد و کمبریج این رشته رو دارن ( البته من اصلا فکر این دو تا دانشگاه رو نمی کنم برای اینکه برای اپلای خیلی باید قوی باشم که نیستم) اما منظورم اینه که حتی تو وبسایت این دانشگاهها هم من دپارتمانش رو نتونستم پیدا کنم...
    باز هم ممنون می شم از سایر دوستان اگر احیانا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند و در اختیار من قرار بدند. از شما هم ممنونم.
    این رنکینگ دپارتمان های جغرافیا در دانشگاه های انگلیسه و حداقل میشه فهمید کدوم دانشگاه ها تو این زمینه فعال هستن.

Junior Member

سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

.. من دانشجوی فوق لیسانس حقوق بین الملل هستم و سال آخرمه و دارم پایان نامه مینویسم.. میخاسم واسه دکترا اقدام کنم.. چه دانشگاهای هست؟؟؟

واسه دکترا حقوق بین الملل!!!!!!!

معدل لیسانس 16 معدل فوق 15.5 هر دوتا مدرک رو هم از دانشکاه سراسری گرفتم .. دانشگاه کاشان لیسانس و پیام نور تهران فوق

مقاله ندارم

شانسم چقدره؟؟

ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bigboss نمایش پست ها
    سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

.. من دانشجوی فوق لیسانس حقوق بین الملل هستم و سال آخرمه و دارم پایان نامه مینویسم.. میخاسم واسه دکترا اقدام کنم.. چه دانشگاهای هست؟؟؟

واسه دکترا حقوق بین الملل!!!!!!!

معدل لیسانس 16 معدل فوق 15.5 هر دوتا مدرک رو هم از دانشکاه سراسری گرفتم .. دانشگاه کاشان لیسانس و پیام نور تهران فوق

مقاله ندارم

شانسم چقدره؟؟

ممنون از راهنماییتون
    معدل فوق شما پایینه و از دانشگاه های مطرح ایران هم نیستید. بین 5 تا 20 انگلیس با اساتید تماس بگیرید. شانس فاند پایینه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)