صفحه 6 از 70 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگليس

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    معدل فوق شما پایینه و از دانشگاه های مطرح ایران هم نیستید. بین 5 تا 20 انگلیس با اساتید تماس بگیرید. شانس فاند پایینه.
    البته دانشگاهای مطرح ایران توی از رده 500 به بعد هسن پس ربطی به دانشگاه نداره زیاد .. من شنیدم با یک پروپوزال قوی میشه راحتتر فاند گرفت

Junior Member

سلام دوستان. لطفا من رو راهنمایی بفرمایید
    من لیسانس برق قدرت از چمران با معدل 14.99 و فوق از بهشتی با معدل 17.5 هستم. یک مقاله سابمیت کردم. برای دکترا در انگلیس اولا : آیا شانسی هست؟ دوما : میشه ترتیب دانشکاه های بدرد بخور تو این رشته رو پیشنهاد بدید؟
    بسیار ممنونم

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط mgh2606 نمایش پست ها
    من لیسانس برق قدرت از چمران با معدل 14.99 و فوق از بهشتی با معدل 17.5 هستم. یک مقاله سابمیت کردم. برای دکترا در انگلیس اولا : آیا شانسی هست؟ دوما : میشه ترتیب دانشکاه های بدرد بخور تو این رشته رو پیشنهاد بدید؟
    بسیار ممنونم
    انگلیس خیلی راحت پذیرش میده. ولی بورس رو خیلی سخت میده. با هر استادی تماس بگیری میگه اپلای کن برت می دارم اما فاند ندارم! یک سال تحصیل 100 میلیون تومن هزینه اش هست!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mgh2606 نمایش پست ها
    بسیار ممنونم
    شانس دارید البته فاند خیلی محدوده. این دانشگاه ها رو (بدون ترتیب خاص) امتحان کنید:

U Manchester
    U Bristol
    U Edinburgh
    U Southampton
    UCL
    U Warwick

Junior Member

سلام کارشناس ارشد صنایع دستی هستم دانشگاه هنر برای دکتری میخوام انگلیس اقدام کنم. درمورد دانشگاه و رشته های دکتری هنر اطلاع میخواستم. ممنون میشم کمکم کنید...

Junior Member

مانعی برای گرفتن دکترا در رشته شیمی در انگلستان که وجود نداره؟

سلام.من براي دكتري توي دانشگاه Warwickبا ي استاد صحبت كردم.حالا ميخواد توي اسكايپ با من صحبت كنه.ميخواستم بونم چقدر شانس گرفتن فاند را دارم.معدل كارشناسيم 14.4 از دانشگاه سراسري شيراز و ارشدم هم 16.27 از دانشگاه سراسري ببيرجند.ي مقاله توي ي كنفرانس بين المللي دارم.ممنون از راهنماييتون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alimot0711 نمایش پست ها
    سلام.من براي دكتري توي دانشگاه Warwickبا ي استاد صحبت كردم.حالا ميخواد توي اسكايپ با من صحبت كنه.ميخواستم بونم چقدر شانس گرفتن فاند را دارم.معدل كارشناسيم 14.4 از دانشگاه سراسري شيراز و ارشدم هم 16.27 از دانشگاه سراسري ببيرجند.ي مقاله توي ي كنفرانس بين المللي دارم.ممنون از راهنماييتون.
    شانس دارید البته بستگی داره اون استاد پولی داشته باشه یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شانس دارید البته بستگی داره اون استاد پولی داشته باشه یا نه.
    استادای انگلیسی فقط میخان حرف بزنن و امیدوارت کنن بعد فاندی که میدن اصن اسمش فاند نیس درواقع!

Junior Member

با سلام دخترم در انگلستان فوق داروسازی مخواند و میخواهد برای دکترا در همان دانشگاه پذیرش بگیرد.ماه می فوق تمام میشود.ویزایش اخر سپتامبر تمام میشود باید پس از گرفتن پذیرش برای ویزا اقدام کند. ایا حتما باید در حساب خودش پول باشد یا پول در حساب پدرش که در تمام مدت تحصیل مخارجش را داده باشد کافی است به اضافه ی تعهد محضری و بقیه مدارک و این پول چقدر باید باشد و ایا انها ریال را با نرخ پوند جهانی حساب میکنند یا پوند ازاد که در ایران رایج است.از پاسختان ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)