صفحه 7 از 70 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگليس

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2900 نمایش پست ها
    استادای انگلیسی فقط میخان حرف بزنن و امیدوارت کنن بعد فاندی که میدن اصن اسمش فاند نیس درواقع!
    سلام
    من با این دوستمون موافقم. چیزی به عنوان هزینه ای تعلق میگیره که کمک خرج پول مامان بابا باشه!
    من به هر استادی تو warwick ایمیل زدم موضوع پروژه هم برام تعیین کرد! فقط گفت پول بیار! اما این دانشگاه می گفتن یه Chancelor scholarship dare که competetive هست.اگه معدل خوبی دارید بر عکس من شرکت کنید.البته به علاوه رزومه خوبا!
    موفق باشید
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sei نمایش پست ها
    با سلام دخترم در انگلستان فوق داروسازی مخواند و میخواهد برای دکترا در همان دانشگاه پذیرش بگیرد.ماه می فوق تمام میشود.ویزایش اخر سپتامبر تمام میشود باید پس از گرفتن پذیرش برای ویزا اقدام کند. ایا حتما باید در حساب خودش پول باشد یا پول در حساب پدرش که در تمام مدت تحصیل مخارجش را داده باشد کافی است به اضافه ی تعهد محضری و بقیه مدارک و این پول چقدر باید باشد و ایا انها ریال را با نرخ پوند جهانی حساب میکنند یا پوند ازاد که در ایران رایج است.از پاسختان ممنونم.
    پول در حساب پدر می تونه باشه، پوند با نرخ سایت Onada.com حساب میشه که نرخ دولتی است و هر پوند حدود 1800/1900 تومان حساب میشه.

Junior Member azarestan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tübingen, Cognitive Neuroscience

سلام دوستان

کسی اگر تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه.
    معدل ارشد: 4.20/5
    دانشگاه آلتو فنلاند
    رشته = مهندسی مخابرات.گرایش شبکه
    مقالات خارجی = 1
    سابقه کار = 1 سال
    مدرک زبان = 6.5 آیلتس

دانشگاه مورد نظر در انگلیس = فرق نمیکنه
    رشته مورد نظر: شبکه

چقدر شانس پذیرش با فاند دارم؟
    ساقیا جام میم ده که نگارنده غیب نیست معلوم که در پرده اسرار چه کرد

Junior Member

همه چیز به استادی بستگی داره که باهاش مکاتبه داری.
    شرایط اقتصادی انگلیس فعلا جالب نیست اما شانس گرفتن فاند رو داری. معمولا اگر بتونی کسی رو پیدا کنی که تورو به استادی معرفی کنه شانست بالاتر میره
    همه چیز تقریبا به تلاش خودت برای مکاتبه و ایمیل زدن بستگی داره
    اما یه توصیه دارم که اگه می خوای به این امید بیای انگلیس که بعدا بمونی یا کار پیدا کنی از الان شرایط کاری و اقامتی رو بررسی کنی چون کمی دردسر داره.
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

Junior Member

سلام بچه ها. فاند 20000 پوند در سال برای لندن چطوره؟ دانشگاه brunel

نقل قول نوشته اصلی توسط bahi696 نمایش پست ها
    همه چیز به استادی بستگی داره که باهاش مکاتبه داری.
    شرایط اقتصادی انگلیس فعلا جالب نیست اما شانس گرفتن فاند رو داری. معمولا اگر بتونی کسی رو پیدا کنی که تورو به استادی معرفی کنه شانست بالاتر میره
    همه چیز تقریبا به تلاش خودت برای مکاتبه و ایمیل زدن بستگی داره
    اما یه توصیه دارم که اگه می خوای به این امید بیای انگلیس که بعدا بمونی یا کار پیدا کنی از الان شرایط کاری و اقامتی رو بررسی کنی چون کمی دردسر داره.
    یه سوالی داشتم. اصولا پروسه دریافت فاند در انگلیس به چه صورتی هست؟ آیا مثل بقیه اروپا فقط استاد تصمیم گیرنده است یا اینکه دانشگاه در مورد اون تصمیم میگیره؟ با تشکر.

Junior Member

با سلام به دوستان. من 1 ماه قبل واسه یه پروژه دکترا فول فاند در University of Aberdeen که توی یکی از سایت ها تبلیغ شده بود اپلای کردم. واسه کل متقاضی ها از تمام کشورها باز بود. دیروز یه ایمیل از طرف دانشگاه اومد که:

PRIVATE AND CONFIDENTIAL

Dear Mr .... g

RE VACANCY: ... Researcher

I am pleased to inform you, on behalf of the Selection Committee, that you are invited to participate in a telephone interview for the above position. Details are outlined below:-

DATE: 17 July 2013
    TIME: 12.00am BST

Please can you advise me ahead of your interview date of a contact telephone number which you can be contacted on for your interview.

Please confirm, in writing or by telephone or email that you are able to take part in the above telephone interview.

If you require any further information or assistance please do not hesitate to contact me.

We look forward to speaking with you on 17 July 2013.

Yours sincerely
    Miss ...r

HR Co-ordinator

از دوستانی که همچین تجربه مصاحبه رو دارن لطفا نظر بدن. اینکه چجوریه؟ چیا میخوان بپرسن؟ چطوری خودمو آماده کنم؟

و اینکه کلا چند درصد
    مسئله حل شده و احتمال اینکه اوکی نهایی بشه چقدره؟ چقدر امید وار باشم؟ سهم این مصاحبه چقدر می تونه باشه؟

در ضمن چرا اول نامه زده PRIVATE AND CONFIDENTIAL ؟

مرسی.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aero نمایش پست ها
    با سلام به دوستان. من 1 ماه قبل واسه یه پروژه دکترا فول فاند در University of Aberdeen که توی یکی از سایت ها تبلیغ شده بود اپلای کردم. واسه کل متقاضی ها از تمام کشورها باز بود. دیروز یه ایمیل از طرف دانشگاه اومد که:

PRIVATE AND CONFIDENTIAL

Dear Mr .... g

I am pleased to inform you, on behalf of the Selection Committee, that you are invited to participate in a telephone interview for the above position. Details are outlined below:-

Please can you advise me ahead of your interview date of a contact telephone number which you can be contacted on for your interview.

Please confirm, in writing or by telephone or email that you are able to take part in the above telephone interview.

If you require any further information or assistance please do not hesitate to contact me.

Yours sincerely
    Miss ...r

HR Co-ordinator

از دوستانی که همچین تجربه مصاحبه رو دارن لطفا نظر بدن. اینکه چجوریه؟ چیا میخوان بپرسن؟ چطوری خودمو آماده کنم؟

و اینکه کلا چند درصد
    مسئله حل شده و احتمال اینکه اوکی نهایی بشه چقدره؟ چقدر امید وار باشم؟ سهم این مصاحبه چقدر می تونه باشه؟

مرسی.
    شانستون می تونه یک درصد یا 99 درصد باشه و دعوت به مصاحبه نشون دهنده هیچ چیزی نیست. مصاحبه ها معمولا صحبت هایی درباره سوابق شما و بعد از اون درباره علایق شما و دید شما به اون پروژه است. تاپیک مصاحبه ها رو بخونید دوستان تجربه هاشون رو نوشتند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aero نمایش پست ها

PRIVATE AND CONFIDENTIAL

Dear Mr .... g

Yours sincerely
    Miss ...r

HR Co-ordinator

و اینکه کلا چند درصد

مرسی.
    دوست گرامی به نظر من شما حتما حتما از سایت اصلی دانشگاه و ای میل خود آنها موضوع را بپرسید، با توجه به این که گفتید از طریق تبلیغات با این محل آشنا شدید و نحوه نگارش نامه به نظر می رسد "شاید" اینها کلاهبردار باشند، یعنی با شما تماس بگیرند و بعد هم بگویند فلان قدر به این شماره حساب واریز کن تا مراحل بعدی کار که البته این مراحل چیزی جز صبر مادام العمر نیست. ای میل و تلفن داده شده آنها و نیز نام شخص امضا کننده را به دقت در اینترنت جستجو کنید، اگر درست باشد باید رد آن را در سایت اصلی خود دانشگاه پیدا کنید.
    جمله private and confidential هم یکی از جملاتی بود که مدتی نسبتا طولانی در ابتدای خیلی از هرزنامه های فریبنده اینترنتی می آمد با مضمونی قریب به این که فلان فرد سیاسی در آفریقا کشته شده و حالا، نوه، نتیجه، عمه، خاله و ... وی مقدار بسیار زیادی از پولها او را در دست دارد که باید از کشور خارج کند، بعد از شما شماره حساب می خواستند و حق الزحمه بسیار بالایی هم پیشنهاد می کردند، اگر کسی خام می شد و با آنها تماس می گرفت از او مقداری پیش پرداخت می گرفتند و بعد هم غیبشان می زد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط am9 نمایش پست ها
    دوست گرامی به نظر من شما حتما حتما از سایت اصلی دانشگاه و ای میل خود آنها موضوع را بپرسید، با توجه به این که گفتید از طریق تبلیغات با این محل آشنا شدید و نحوه نگارش نامه به نظر می رسد "شاید" اینها کلاهبردار باشند، یعنی با شما تماس بگیرند و بعد هم بگویند فلان قدر به این شماره حساب واریز کن تا مراحل بعدی کار که البته این مراحل چیزی جز صبر مادام العمر نیست. ای میل و تلفن داده شده آنها و نیز نام شخص امضا کننده را به دقت در اینترنت جستجو کنید، اگر درست باشد باید رد آن را در سایت اصلی خود دانشگاه پیدا کنید.
    جمله private and confidential هم یکی از جملاتی بود که مدتی نسبتا طولانی در ابتدای خیلی از هرزنامه های فریبنده اینترنتی می آمد با مضمونی قریب به این که فلان فرد سیاسی در آفریقا کشته شده و حالا، نوه، نتیجه، عمه، خاله و ... وی مقدار بسیار زیادی از پولها او را در دست دارد که باید از کشور خارج کند، بعد از شما شماره حساب می خواستند و حق الزحمه بسیار بالایی هم پیشنهاد می کردند، اگر کسی خام می شد و با آنها تماس می گرفت از او مقداری پیش پرداخت می گرفتند و بعد هم غیبشان می زد!
    ممنون از نظرتون. نه از طرف دانشگاه هستش

مشکلی نیست. ایمیل یکی از کارمند هاشون بود که به من فرستادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)