صفحه 8 از 70 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگليس

سلام دوستان
    من با معدل 17.5 از دانشگاه شریف(ارشد مهندسی مواد) +2 تا مقاله(under revision) با ایمپکت بالا(10<) یک پیشنهاد از یک استاد در دانشگاه منچستر گرفتم برای دکترا با salary در حدود 40000 پوند
    ممنون میشم توضیحات مختصرو مفید بدید که این پول کمه؟ خوبه؟ یا عالیه؟ من هیچ اطلاعاتی راجع به انگلیس ندارم( البته دارم فرومو می خونم)
    با شرایط من شانسی هست؟ استاد گفت اقدام کنم سعیشو می کنه که اکی شه چون گفت یک هیات ۱۱ نفره قرار تصمیم بگیره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با معدل 17.5 از دانشگاه شریف(ارشد مهندسی مواد) +2 تا مقاله(under revision) با ایمپکت بالا(10<) یک پیشنهاد از یک استاد در دانشگاه منچستر گرفتم برای دکترا با salary در حدود 40000 پوند
    ممنون میشم توضیحات مختصرو مفید بدید که این پول کمه؟ خوبه؟ یا عالیه؟ من هیچ اطلاعاتی راجع به انگلیس ندارم( البته دارم فرومو می خونم)
    با شرایط من شانسی هست؟ استاد گفت اقدام کنم سعیشو می کنه که اکی شه چون گفت یک هیات ۱۱ نفره قرار تصمیم بگیره
    40 هزار پوند بسیار بیشتر از حد عادیه و من کاملا شک دارم قضیه کمک مالی رو صحیح متوجه شده باشید. شما معدل لیسانستون رو نگفتید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    40 هزار پوند بسیار بیشتر از حد عادیه و من کاملا شک دارم قضیه کمک مالی رو صحیح متوجه شده باشید. شما معدل لیسانستون رو نگفتید.
    سلام دوست عزیز بابت دیرکرد در جواب معذرت می خوام. عرض به خدمت که از۴۰۰۰۰ حدود ۹۰۰۰پوند میره برا مالیات ، بیمه. الباقیش مال دانشجوس برای هزینه زندگی و دانشگاه که حدود ۱۱۰۰۰پوند در سال میشه آخرش ۲۰۰۰۰پوند میمونه برام

ApplyAbroad Guru

سلام دوست عزیز بابت دیرکرد در جواب معذرت می خوام. عرض به خدمت که از۴۰۰۰۰ حدود ۹۰۰۰پوند میره برا مالیات ، بیمه. الباقیش مال دانشجوس برای هزینه زندگی و دانشگاه که حدود ۱۱۰۰۰پوند در سال میشه آخرش ۲۰۰۰۰پوند میمونه برام معدل لیسانس ۱۷
    دوست عزیز اطلاعات دقیقی به نظر نمیاد به شما داده باشند چون دانشجوها در انگلیس نه مالیات پرداخت می کنند و نه هزینه ای برای خدمات پزشکی. اعدادی رو هم که برای مالیات و هزینه زندگی و دانشگاه گفتید (به فرض اینکه درآمد 40 هزار پوندی داشته باشید) منطقی نیستند. اگه ممکنه اطلاعات دقیق قرار بدید تا بشه راهنمایی کرد.

معدلتون خوبه و به نظر می رسه شانس داشته باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

دوست عزیز اطلاعات دقیقی به نظر نمیاد به شما داده باشند چون دانشجوها در انگلیس نه مالیات پرداخت می کنند و نه هزینه ای برای خدمات پزشکی. اعدادی رو هم که برای مالیات و هزینه زندگی و دانشگاه گفتید (به فرض اینکه درآمد 40 هزار پوندی داشته باشید) منطقی نیستند. اگه ممکنه اطلاعات دقیق قرار بدید تا بشه راهنمایی کرد.

سلام. استاد به من گفته که Marie Curie اسپانسره این پروژس و بهم گفت tax و National insurance شاملش میشه. و این سایت معرفی کرد برای محاسبه هزینه ها. اینم اطلاعات دقیق
    Job title: Marie Curie Experienced Researcher
    Salary: In the region of £40,178, subject to Marie Curie regulations
    Start/duration: 1 September 2013 for 3 years
    Probation period: 9 months
    Based at: The University of Manchester

Junior Member

ایشون در واقع برای ویزای کار Tier 2 اقدام می کنند، به همین خاطر است که از درآمدی که دارند مالیات هم پرداخت می کنند.

ApplyAbroad Guru

سلام. استاد به من گفته که Marie Curie اسپانسره این پروژس و بهم گفت tax و National insurance شاملش میشه. و این سایت معرفی کرد برای محاسبه هزینه ها. اینم اطلاعات دقیق
    Job title: Marie Curie Experienced Researcher
    Salary: In the region of £40,178, subject to Marie Curie regulations
    Start/duration: 1 September 2013 for 3 years
    Probation period: 9 months
    Based at: The University of Manchester
    دوره های Marie Curie Experienced Researcher پست داک و تحقیقات حرفه ای هستند. شما در تاپیک دکترا پست دادید. شما لازمه دکترا داشته باشید تا بتونید برای همچین پوزیشنی استخدام بشید. به هر حال شرایط معدل شما برای پذیرش در دانشگاه منچستر خوب است و شما برای این دوره به هر شکلی که هست اقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

دوره های Marie Curie Experienced Researcher پست داک و تحقیقات حرفه ای هستند. شما در تاپیک دکترا پست دادید. شما لازمه دکترا داشته باشید تا بتونید برای همچین پوزیشنی استخدام بشید. به هر حال شرایط معدل شما برای پذیرش در دانشگاه منچستر خوب است و شما برای این دوره به هر شکلی که هست اقدام کنید.
    آره دقیقا همین موضوع رو با استاد در میون گذاشتم گفتش که قرار دکترا باشه چون خودم راجع به Marie Curie Early researcher اطلاع داشتم ولی به من گفت حتما اقدام کنم فقط مشکلی که من دارم اینه که باید حتما برای مصاحبه برم دانشگاه. یکم مخارجش میزنه بالا و دردسر ویزاشم هس (که اینو اگه دوستان اطلاع دارن که راحت تربن راه چیه ممنون میشم) با توجه به اینکه احتمال قبول نشدنم هست ولی امتحانش ضرری نداره فعلا که منتظرم تاریخ مصاحبه رو اطلاع بدن.

ApplyAbroad Guru

آره دقیقا همین موضوع رو با استاد در میون گذاشتم گفتش که قرار دکترا باشه چون خودم راجع به Marie Curie Early researcher اطلاع داشتم ولی به من گفت حتما اقدام کنم فقط مشکلی که من دارم اینه که باید حتما برای مصاحبه برم دانشگاه. یکم مخارجش میزنه بالا و دردسر ویزاشم هس (که اینو اگه دوستان اطلاع دارن که راحت تربن راه چیه ممنون میشم) با توجه به اینکه احتمال قبول نشدنم هست ولی امتحانش ضرری نداره فعلا که منتظرم تاریخ مصاحبه رو اطلاع بدن.
    احتمالا حاضر خواهند بود با شما مصاحبه اینترنتی و با ویدیو چت بکنند چون همونطور که گفتید بسیار سخت هست که شما حضوری برید به اونجا و شرایط ویزای ویزیتور هم اصلا مناسب نیست (ممکنه قسمتی یا همه هزینه سفر شما برای مصاحبه رو پوشش بدن). به هر حال نتیجه رو اینجا قرار بدید برای دوستان در آینده.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

احتمالا حاضر خواهند بود با شما مصاحبه اینترنتی و با ویدیو چت بکنند چون همونطور که گفتید بسیار سخت هست که شما حضوری برید به اونجا و شرایط ویزای ویزیتور هم اصلا مناسب نیست (ممکنه قسمتی یا همه هزینه سفر شما برای مصاحبه رو پوشش بدن). به هر حال نتیجه رو اینجا قرار بدید برای دوستان در آینده.
    آره حتما نتیجه رو اعلام می کنم. پس به نظرتون صادقانه بهشون بگم که با توجه به شرایط موجود برام مقدور نیست که بیام برا مصاحبه؟ حالا یا مخارج رو کسریش رو متقبل می شن یا با اسکایپ!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)