نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: ايجاد يه بخش جديد براي اپلاي مقطع كارشناسي

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض ايجاد يه بخش جديد براي اپلاي مقطع كارشناسي

سلام،
    من يه پيشنهاد دارم:
    به نظر شما ايجاد يه بخش جديد براي اپلاي مقطع كارشناسي bachelor نمي تونه مفيد باشه؟! بيشتر پست ها و تاپيك ها مربوط به مقاطع بالاترن و راهنمايي هاي متمركز براي كارشناسي وجود نداره ...
    من خودم چون درگير اين كارم لازم ديدم پيشنهاد بدم...

خودم هم مي تونم تا يه ماه ديگه (بعد از امتحان تافلم) ، مديريتش رو به عهده بگيرم (البته اگه افتخارش رو داشته باشم)
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : ايجاد يه بخش جديد براي اپلاي مقطع كارشناسي

همونطور که خودتون گفتید ارسالهای مربوط به کارشناسی کمه و یه تاپیک چند صفحه ایی مفید هم وجود داره. و فکر می کنم یه بخش جدید خیلی لزومی نداشته باشه!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

بله قبول دارم ولي يكي از دلايلش كه باعث شده كم باشه همينه! وقتي همه چيز راجع به مستر و دكترا باشه خب كسي نمياد زياد طرف كارشناسي! البته اگه كسي واقعا" بخواد مي تونه مطالبش رو پيدا كنه (ولي به سختي)... من خودم اون اوايل زياد نمي تونستم سوال بپرسم چون فكر مي كردم اينجا فقط برا مستر و دكتراست ولي بعدا" فهميدم نه ميشه خيلي كارا كرد خوب شما فكر كنين خيليا هستن كه ميان اينجا ولي چون احساس اوليه ي من رو دارن اينجا رو رها مي كنن!
    من خودم اولا فكر مي كردم برا اپلاي كارشناسي حتما" بايد رفت موسسه جايي تا بشه اين كاررو كرد ولي وقتي اينجا اومدم نظرم عوض شد! الانم فكر كنم يكي از كسايي هستم كه خيلي سنم كمه نسبت به بقيه ولي فعاليتم نسبتا" خوب بوده...

به هر حال اين در حد يه پيشنهاده...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

آره منم موافقم... چون منم همین شرایط رو دارم.

سلام.
    منم موافقم اما کاش این پست رو به صورت نظرسنجی ایجاد میکردین.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

ApplyAbroad Champion

حرف Asman به طور کلی درسته و تعداد پیام‌های فروم در حال حاضر در حدی نیست که نیاز به یک انجمن جدید باشه، اما از اونجا که ظاهرا تعداد نسبتا زیادی از دوستان در این مورد سوال دارند ولی سوالات‌شون رو به خاطر عدم وجود مکان مناسب مطرح نمی‌کنند، یک انجمن جدید برای پذیرش در مقطع کارشناسی ایجاد شد.

ApplyAbroad Champion

به دلیل عدم استقبال از انجمن «گرفتن پذیرش برای مقطع کارشناسی» و کم بودن موضوعات این انجمن، این انجمن حذف و موضوعاتش به سایر قسمت‌های مرتبط در انجمن «گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها» منتقل شد. در صورتی که در آینده، تعداد قابل توجهی موضوع در مورد پذیرش کارشناسی وجود داشته باشه، انجمن جداگانه‌ای برایش ایجاد خواهد شد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

بله حق با شما بود! البته اين بخش كلي ابهام داشت و كاملا" درست مي گفتيد شما...از توجه شما متشكرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)