صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 91011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 193

موضوع: اقامت در فرانسه

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

پیش فرض پاسخ : اقامت در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط saaft نمایش پست ها
    اقامت از طریق تمگن
    مالی یا خود حمایتی مقوله ای جدا با شرایطی متفاوت از اقامت سرمایه گذاری در فرانسه (10 میلیون یورو) میباشد وقتی اطلاعات درست ندارید مجبور نیستید راهنمایی کنید
    دوست عزیز اینجا بدلیل کم بود تجربیات و اطلاعات، برخی سوالات و مباحث بعضاً مدتها بی جواب و معطل میمانند! به هرحال وکیل و مشاور تخصصی با سالها تجربه یا رزدینت چندین ساله نداریم، (همگی داریم درکنار یکدیگر از تجربیات کوتاه و روزمره زندگیمون با هم همفکری و تبادل نظر میکنیم). بعضی دوستان هم که لطف بیشتری دارند و فعالیت بیشتر کمکهای زیادی به اعضا کرده و میکنند، حتی کمترین سرنخی هم بعضاً منجر به باز شدن بحث یا تفحص و راهنمایی های بیشتر در ادامه میشوند..
    شما هم اگر اطلاعات دقیق و موثقی دارید، بهتر است بی مزد و منت با ارائه لینک مراجع و کمی حوصله همکاری نموده و به سایر اعضا راهنمایی بدید؛ در عین حال مجبور نیستید که به دیگران که به هر طریق مشارکت فکری میکنند، طعنه و کنایه بزنید! انهم بدون راهنمایی بیشتر یا مفیدتر و فقط با راندمان 9پست در 8سال (متوسط سالی یکبار همکاری!!)
    شب خوش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    خوشحال میشم اطلاعاتتون رو در این باره با ما هم به اشتراک بگذارید
    بعرض میرسانم این اقامت برای افرادی در نظر گرفته شده که ازموقعیت مالی مناسبی برای زندگی در فرانسه برخوردارند البته بانظر افیسر سفارت.( فاکتورهایی چون سفر قبلی به فرانسه. سن بالا در حد بازنشستگی. اشنایی با زبان فرانسه و فرهنگ آن. حسابهای بانکی مبلغ بالا و املاک و مستغلات و... در جلب نظر افیسر مهمند) سال بسال در صورت رعایت شرایط مقرر ( از جمله خرید یا اجاره محل سکونت در فرانسه ) تمدید شده و پس از 5 سال به اقامت دایم تبدیل خواهد شد. منبع اطلاعات از داخل سفارت فرانسه در تهران گرفته شده و برخی وکلای مهاجرت هم با این مقوله آشنا هستند.

Junior Member

چند نکته هم در ادامه پست بالا اضافه کنم :اولا فرد از طریق اقامت خود حمایتی مجوز کار در فرانسه را نخواهد داشت و پس از جلب نظر آفیسر جهت صدور ویزای اقامت یکساله تعهدی کتبی در این مورد گرفته میشود البته با سرمایه شخصی امکان بیزینس و کسب درآمد هست نگته دیگر در مورد تمکن .شما باید نشان دهید مخارج سالیانه خود در فرانسه را که حدود سی و پنج هزار یورور بازای هر نفر هست بشکل تضمین شده مثل سود بانکی . اوراق.سهام. اجاره مستغلات ....تحصیل میکنید و این حداقل لازم است هر چه درآمد شما بالاتر باشد شانس شما هم طبیعتا بیشتر خواهد بودو نکته اخراینکه الزامی به حضور در فرانسه غیر از بار اول در طی مدت لازم برای رسیدن به اقامت دایم نیست
    ویرایش توسط saaft : November 21st, 2019 در ساعت 05:07 PM دلیل: فونت ریز

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال مذاکره با یک دانشگاه برای استخدام هستم، می خواستم بدونم در صورتی که همه چیز پیش بره و من با ویزای کار به فرانسه بیام، بعد از چه مدت می تونم اقامت دائم و نهایتا شهروندی کشور فرانسه رو بدست بیارم؟ من فرانسوی هم بلد نیستم، اون پوزیشن به انگلیسی هست. تعدادی از پستهای گذشته رو نگاه کردم ، بیشتر در مورد اقامت دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی بود.

ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Image Processing, Aix-Marseille University

نقل قول نوشته اصلی توسط Deanwin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال مذاکره با یک دانشگاه برای استخدام هستم، می خواستم بدونم در صورتی که همه چیز پیش بره و من با ویزای کار به فرانسه بیام، بعد از چه مدت می تونم اقامت دائم و نهایتا شهروندی کشور فرانسه رو بدست بیارم؟ من فرانسوی هم بلد نیستم، اون پوزیشن به انگلیسی هست. تعدادی از پستهای گذشته رو نگاه کردم ، بیشتر در مورد اقامت دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی بود.

ممنون از پاسختون
    سلام
    بعد از ۵ سال می تونید درخواست شهروندی بدین. توضیحات و شرایط کاملش در سایت رسمی دولت فرانسه اومده

https://www.service-public.fr/particuliers/vosdroits/F2213

با سلام.
    من لیسانس نرم افزار هستم و با سابقه 3 ساله برنامه نویسی.متاهل هستم و میخوام راجع به دوره زبان توی فرانسه اقدام کنم.هدف من اینه که کار کنم و تحصیل مدنظرم نیست و فقط دنبال یک راهی برای رفتن هستم.ایا بعد از گذراندن دوره زبان میشه راحت ویزای کاری گرفت؟منظورم اینه که شرایط مشابه المان هست که 6 ماه میری و دنبال کار میگردی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad641 نمایش پست ها
    با سلام.
    من لیسانس نرم افزار هستم و با سابقه 3 ساله برنامه نویسی.متاهل هستم و میخوام راجع به دوره زبان توی فرانسه اقدام کنم.هدف من اینه که کار کنم و تحصیل مدنظرم نیست و فقط دنبال یک راهی برای رفتن هستم.ایا بعد از گذراندن دوره زبان میشه راحت ویزای کاری گرفت؟منظورم اینه که شرایط مشابه المان هست که 6 ماه میری و دنبال کار میگردی هست؟
    اگر به یک تسلط نسبی درمکالمه زبان فرانسوی برسید زمیته کار برنامه نویسی در فرانسه بسیار مساعد است

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad641 نمایش پست ها
    با سلام.
    ویزای کار فرانسه حتی در زمینه برنامه نویسی ساده نیست. شرکتها باید نشان بدن که یک فرانسوی نتوانسته برای کاری شما را می خواهند استخدام کنند کار کند. هرچقدر زمینه کاری شما تخصصی تر باشه شانس بیشتری خواهید داشت.

پیشنهاد من اینه که برای مستر 1 اقدام کنید تا شانس بیشتری برای پیدا کردن کار داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Deanwin نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون از پاسختون
    بعد از 5 سال می توانید تقاضای فرانسوی شدن بدین اما باید مدرک زبان فرانسه حداقل B2 داشته باشید. در ضمن اینکه قرارداد شما باید او دائم (CDI) باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saaft نمایش پست ها
    چند نکته هم در ادامه پست بالا اضافه کنم :اولا فرد از طریق اقامت خود حمایتی مجوز کار در فرانسه را نخواهد داشت و پس از جلب نظر آفیسر جهت صدور ویزای اقامت یکساله تعهدی کتبی در این مورد گرفته میشود البته با سرمایه شخصی امکان بیزینس و کسب درآمد هست نگته دیگر در مورد تمکن .شما باید نشان دهید مخارج سالیانه خود در فرانسه را که حدود سی و پنج هزار یورور بازای هر نفر هست بشکل تضمین شده مثل سود بانکی . اوراق.سهام. اجاره مستغلات ....تحصیل میکنید و این حداقل لازم است هر چه درآمد شما بالاتر باشد شانس شما هم طبیعتا بیشتر خواهد بودو نکته اخراینکه الزامی به حضور در فرانسه غیر از بار اول در طی مدت لازم برای رسیدن به اقامت دایم نیست
    مدتی هست که ویزای تلنت برای افراد خاصی صادر میشه که به نوعی ویزای سرمایه گذاری را هم پوشش میده. شرایط اون در لینک https://france-visas.gouv.fr/en_US/w...attractiveness هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)