صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 193

موضوع: اقامت در فرانسه

پیش فرض پاسخ : اقامت در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    کیس با کیس فرق می کنه دوست عزیز...
    آیا تخصصی دارید که به درد فرانسه بخوره؟ -> ویزای کاری
    آیا قراره ادامه تحصیل بدید؟ -> زمان اقدامتون ژانویه شروع میشه و سپتامبر و اکتبر تموم میشه
    آیا قراره زبان بخونین؟ -> تقریباً تمام سال میشه اقدام کرد
    آیا می خواید از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید؟ اگه 10 میلیون یورو دارین برای چی وقتتون رو اینجا تلف می کنین؟
    همه اینها به شما اقامت (و نه پاسپورت) میدن
    ممنون از شما
    من زبان فرانسه بلد نیستم ولی انگلیسی فول. هدفم اینه که اونحا دکترا یا مستردوم بخونم و به اقامت و تابعیت برسم. لیسانس دانشگاه سراسزی تهران دارم و مستر انگلستان.
    نوشتید "آیا قراره ادامه تحصیل بدید؟ -> زمان اقدامتون ژانویه شروع میشه و سپتامبر و اکتبر تموم میشه" دقیقا متوجه منظورتون نشدم. چی تموم میشه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    ممنون از شما
    من زبان فرانسه بلد نیستم ولی انگلیسی فول. هدفم اینه که اونحا دکترا یا مستردوم بخونم و به اقامت و تابعیت برسم. لیسانس دانشگاه سراسزی تهران دارم و مستر انگلستان.
    نوشتید "آیا قراره ادامه تحصیل بدید؟ -> زمان اقدامتون ژانویه شروع میشه و سپتامبر و اکتبر تموم میشه" دقیقا متوجه منظورتون نشدم. چی تموم میشه؟
    سلام! مقصودم اینه که دوستانی که برای ویزای تحصیلی زیر دکترا میان معمولاً تا سپتامبر و اکتبر به فرانسه (و مقصودشون که اخذ ویزاس) رسیده اند. در خصوص دکترا، می تونه در هر زمانی از سال شروع بشه ولی معمولاً بیشتر آفر ها برای شروع در سپتامبر و اکتبره
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

دوستان سوال دارم درباره گرفتن ملیت
    Naturalisation
    یکی از مدارک خواسته شده " گواهی عدم سوپیشینه" از کشور دیگه یا کشور خودمون هست اگر در ده سال گذشته در فرانسه نبوده ایم.
    Si vous vivez en France depuis moins de 10 ans, extrait original de casier judiciaire étranger ou document équivalent. Il doit être délivré par une autorité compétente du ou des pays dans lesquels vous avez vecu, ou à défaut, du pays de votre nationalité.
    سوال من این هست که آیا باید برای سالهایی که در فرانسه بوده ایم هم این گواهی گرفته بشه؟
    به عنوان مثال من 6 سال از 10 سال گذاشته را در فرانسه اقامت داشتم، و برای 4 سال قبل از آن ، قبل از خروج از ایران این گواهی را گرفته بودم. آیا لازم هست که مجدد این گواهی رو دریافت کنم؟
    چون متاسفانه صدور گواهی از سفارت ایران خیلی طول میکشه و شاید به زمان مصاحبه من نرسه، از طرفی هزینه سفر به ایران الان برام مقدور نیست.
    ممنون میشم اگر دوستان تجربه ای دارند بفرمایند.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajerirani نمایش پست ها
    دوستان سوال دارم درباره گرفتن ملیت
    Naturalisation
    یکی از مدارک خواسته شده " گواهی عدم سوپیشینه" از کشور دیگه یا کشور خودمون هست اگر در ده سال گذشته در فرانسه نبوده ایم.
    Si vous vivez en France depuis moins de 10 ans, extrait original de casier judiciaire étranger ou document équivalent. Il doit être délivré par une autorité compétente du ou des pays dans lesquels vous avez vecu, ou à défaut, du pays de votre nationalité.
    سوال من این هست که آیا باید برای سالهایی که در فرانسه بوده ایم هم این گواهی گرفته بشه؟
    به عنوان مثال من 6 سال از 10 سال گذاشته را در فرانسه اقامت داشتم، و برای 4 سال قبل از آن ، قبل از خروج از ایران این گواهی را گرفته بودم. آیا لازم هست که مجدد این گواهی رو دریافت کنم؟
    چون متاسفانه صدور گواهی از سفارت ایران خیلی طول میکشه و شاید به زمان مصاحبه من نرسه، از طرفی هزینه سفر به ایران الان برام مقدور نیست.
    ممنون میشم اگر دوستان تجربه ای دارند بفرمایند.
    درود، شما اگر طی 10 سال گذشته حتی 1 سالش هم در فرانسه نبوده باشید مجبور هستید از کشور دیگری که در آن اقامت داشتید (اصولاً ایران)، گواهی عدم سوء پیشینه تهیه کنید. این یک مطلب، پس دریافت سوپیشینه برای پرونده تون الزامی هست.. روندش هم از سفارت ایران در پاریس به نسبت طولانی هست، حدود 3 ماه بایستی حداقل در نظر گرفت. گواهی عدم سوء پیشینه هم بایستی به روز و جدید باشد، یعنی اینکه 4 سال پیش از ایران آورده باشید کمکی به پرونده فعلی تون نمیکند و از شما نمی پذیرند.
    شما می بایستی زمان مصاحبه تون رو پیش ازین با توجه به زمانی که کلیه مدارک پرونده تون تکمیل و آماده میشد در نظر میگرفتید، سفر به ایران هم کمک چندانی نمیکنه، تا صدور سپس دریافت و ارسال (اینکه حتماً بایستی خودتون یا وکالتی چیزی براتون دریافت کنن) خلاصه روند طولانی هست در هر صورت.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

سلام دوستان من یک سوال داشتم. خیلی ضد و نقیض شنیدم این شد که اومدم اینجا سوال کنم. لطفا کسایی که تجربه دادن یا اطلاعات موثق دارن جواب بدن ممنون میشم.
    همسر من فرانسه مسلطه و می تونه برای فوق تو فرانسه اقدام کنه و پذیرش بگیره. می خوام بدونم بعد از فارغ التحصیلی امکان اقامت دائم وجود داره؟ فکر کنم بهش می گن naturalization.
    می خوام بدونم شرایطش چجوریه؟ چقدر طول می کشه؟ ۲ سال؟ ۵ سال ؟ ۸ سال؟ و چقدر احتمال گرفتن اقامت وجود داره؟ مدت زمان تحصیل جز زمان اقامت قبل از اقدام برای naturalization میشه یا نه؟
    GREAT OAKS FROM LITTLE ACORNS GROW

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mjdj1981 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال داشتم. خیلی ضد و نقیض شنیدم این شد که اومدم اینجا سوال کنم. لطفا کسایی که تجربه دادن یا اطلاعات موثق دارن جواب بدن ممنون میشم.
    همسر من فرانسه مسلطه و می تونه برای فوق تو فرانسه اقدام کنه و پذیرش بگیره. می خوام بدونم بعد از فارغ التحصیلی امکان اقامت دائم وجود داره؟ فکر کنم بهش می گن naturalization.
    می خوام بدونم شرایطش چجوریه؟ چقدر طول می کشه؟ ۲ سال؟ ۵ سال ؟ ۸ سال؟ و چقدر احتمال گرفتن اقامت وجود داره؟ مدت زمان تحصیل جز زمان اقامت قبل از اقدام برای naturalization میشه یا نه؟
    ببینید، مرجع پاسخ به سوال شما اینجاست
    بر اساس این اطلاعات:
    1- شما در صورت اقامت قانونی به مدت حداقل 5 سال در فرانسه می تونید درخواست naturalisation کنید. شرایط دیگری که علاوه بر این باید داشته باشید ایناس: تیتر دانشجویی، کارآموز، کارگر فصلی و ... قابل قبول و استناد نیست. باید شغل با درآمد کافی داشته باشید و منزل قابل قبولی هم داشته باشید (یعنی حداقل خونه ای با متراژ کافی اجاره کرده باشید)، فرار مالیاتی و محکومیت قضایی 6 ماه یا بیشتر هم نداشته باشید.
    2- اگر در فرانسه مدرک فوق لیسانس یا بالاتر بگیرید، مدت زمان اقامت قانونی شما به 2 سال کاهش پیدا می کنه.

مورد خاص: اگه دانشجوی دکترا هستید، نوع ویزاتون احتمالاً دانشجویی نیست، پس اگه درآمدتون بالاتر از حداقل مورد نیاز باشه، می تونید حین تحصیل هم اقدام کنید.

قاعدتاً اگه شرایط بالا رو داشته باشید، ارزشهای شهروندی فرانسه رو بلد باشید و حداقلی از زبان فرانسه رو بدونید، دلیلی برای نگرفتن شهروندی نیست. پروسه کمی زمانبره (حدود 18 ماه از زمان دریافت رسید پرونده)
    موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

ببینید، مرجع پاسخ به سوال شما اینجاست
    بر اساس این اطلاعات:
    1- شما در صورت اقامت قانونی به مدت حداقل 5 سال در فرانسه می تونید درخواست naturalisation کنید. شرایط دیگری که علاوه بر این باید داشته باشید ایناس: تیتر دانشجویی، کارآموز، کارگر فصلی و ... قابل قبول و استناد نیست. باید شغل با درآمد کافی داشته باشید و منزل قابل قبولی هم داشته باشید (یعنی حداقل خونه ای با متراژ کافی اجاره کرده باشید)، فرار مالیاتی و محکومیت قضایی 6 ماه یا بیشتر هم نداشته باشید.
    2- اگر در فرانسه مدرک فوق لیسانس یا بالاتر بگیرید، مدت زمان اقامت قانونی شما به 2 سال کاهش پیدا می کنه.

مورد خاص: اگه دانشجوی دکترا هستید، نوع ویزاتون احتمالاً دانشجویی نیست، پس اگه درآمدتون بالاتر از حداقل مورد نیاز باشه، می تونید حین تحصیل هم اقدام کنید.

قاعدتاً اگه شرایط بالا رو داشته باشید، ارزشهای شهروندی فرانسه رو بلد باشید و حداقلی از زبان فرانسه رو بدونید، دلیلی برای نگرفتن شهروندی نیست. پروسه کمی زمانبره (حدود 18 ماه از زمان دریافت رسید پرونده)
    موفق باشید
    سلام یه سوال دارم
    آیا اقامت از طریق تمکن مالی یا استقلال مالی هم میشه این تابعیت را گرفت
    آبا تو همه دسته ها شرایط حضور وجود داره مثلا شش ماه در سال باید فرانسه باشیم

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_fasa نمایش پست ها
    سلام یه سوال دارم
    آیا اقامت از طریق تمکن مالی یا استقلال مالی هم میشه این تابعیت را گرفت
    آبا تو همه دسته ها شرایط حضور وجود داره مثلا شش ماه در سال باید فرانسه باشیم
    اگر پستهای قبلی رو خونده باشید متوجه میشید که اقامت از طریق استقلال مالی در فرانسه وجود نداره و برای تمکن هم باید بالای 10 میلیون یورو سرمایه گذاری کنید. با توجه به این که بعیده حالا حالا ها چنین ثروتی داشته باشم در خصوص شرایطش هم اطلاعاتی ندارم

Junior Member

اگر پستهای قبلی رو خونده باشید متوجه میشید که اقامت از طریق استقلال مالی در فرانسه وجود نداره و برای تمکن هم باید بالای 10 میلیون یورو سرمایه گذاری کنید. با توجه به این که بعیده حالا حالا ها چنین ثروتی داشته باشم در خصوص شرایطش هم اطلاعاتی ندارم
    اقامت از طریق تمگن
    مالی یا خود حمایتی مقوله ای جدا با شرایطی متفاوت از اقامت سرمایه گذاری در فرانسه (10 میلیون یورو) میباشد وقتی اطلاعات درست ندارید مجبور نیستید راهنمایی کنید

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saaft نمایش پست ها
    اقامت از طریق تمگن
    مالی یا خود حمایتی مقوله ای جدا با شرایطی متفاوت از اقامت سرمایه گذاری در فرانسه (10 میلیون یورو) میباشد وقتی اطلاعات درست ندارید مجبور نیستید راهنمایی کنید
    خوشحال میشم اطلاعاتتون رو در این باره با ما هم به اشتراک بگذارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)