صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 193

موضوع: اقامت در فرانسه

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : اقامت در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin83 نمایش پست ها
    این مطلبی که شما فرمودید صحیح نیست. من خودم بعد از گذراندن دوره ی 2 ساله مستر در سال سوم اقامتم در فرانسه در دوره دکترا بدون پرداخت یک یورو مالیات برای ملیت فرانسوی اقدام کردم.
    نتيجه اش چي شد؟!چقدر طول كشيد كه بياد؟مهارتهاي زبانيتون هم بررسي شد توي پرونده؟!آشنايي با فرهنگ فرانسه چي؟!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    نتيجه اش چي شد؟!چقدر طول كشيد كه بياد؟مهارتهاي زبانيتون هم بررسي شد توي پرونده؟!آشنايي با فرهنگ فرانسه چي؟!
    یه مصاحبه ی مختصر داشتم در مورد اینکه چرا میخوام فرانسوی بشم، چه وابستگی هایی به فرانسه دارم و بعد از دکترا تو چه زمینه ای میخوام کار کنم. الان هم متنظر جواب هستم که معمولا پروسه بررسی پرونده بین 12 تا 18 ماه زمان می بره.

Junior Member

یه مصاحبه ی مختصر داشتم در مورد اینکه چرا میخوام فرانسوی بشم، چه وابستگی هایی به فرانسه دارم و بعد از دکترا تو چه زمینه ای میخوام کار کنم. الان هم متنظر جواب هستم که معمولا پروسه بررسی پرونده بین 12 تا 18 ماه زمان می بره.
    سلام
    ببخشید منظورتون Naturalisation هست؟ یعنی بعد از 2 سال تحصیل میشه براش اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iKasra نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید منظورتون Naturalisation هست؟ یعنی بعد از 2 سال تحصیل میشه براش اقدام کرد؟
    بله بعد از 2 سال مستر در صورتی که قرارداد کاری یا دکترا با بورس داشته باشید

شروین جان ممنون از پاسخ تون. اگر زحمت بکشید و کلیه پروسه تون رو با جزئیات بفرمایید ممنون میشم.
    سوال هایی که برای خود من مطرح هست اینهاست:
    1. چه مدارکی ارائه دادید؟
    2. مدارک رو به کجا ارائه دادید؟ اصولا از کجا میشه پیگیری کرد که برای هر شخصی چه مدارکی نیاز هست ؟
    ممنون از اینکه وقت میذارید.

سالهای حدود ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ که نمیشد دیگه از طرق داشتن قرارداد دکترا برای ملیت فرانسوی اقدام کرد. در دو مورد که خبر دارم در همان اول کار و بعد از بررسی پرونده اعلام کردند که باید قرارداد CDI داشته باشی تا بتونی براش ملیت اقدام کنی.

مورد شما مربوط به چه سال بوده؟ آیا اخیرا قوانین تغییر کرده؟

در ضمن تا آنجا که می‌دانم حتی این تخفیف ۵ سال به دو سال هم در بعضی از شهرها اجرا نمیشه و از شما می‌خواهند که ۵ سال بعد از دوره تحصیل در فرانسه زندگی کرده باشید.

Junior Member

با سلام
    ممنون از اشتراک تجربتون؛ چه جالب
    من هم چندتا سوال داشتم ازتون:
    شما از کدوم پرفکتور اقدام کردید ؟
    چه مدارکی ارائه دادید ؟
    اگر از قوانین جدید است لطف کنید یک رفرنس بدید که بقیه هم بتونن استفاده کنند.
    سپاس فراوان
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    شروین جان ممنون از پاسخ تون. اگر زحمت بکشید و کلیه پروسه تون رو با جزئیات بفرمایید ممنون میشم.
    سوال هایی که برای خود من مطرح هست اینهاست:
    1. چه مدارکی ارائه دادید؟
    2. مدارک رو به کجا ارائه دادید؟ اصولا از کجا میشه پیگیری کرد که برای هر شخصی چه مدارکی نیاز هست ؟
    ممنون از اینکه وقت میذارید.
    سلام
    لیست کامل مدارک رو از لینک میتونید دانلود کنید https://www.google.com/url?sa=t&rct=...85970519,d.d24

برای درخواست باید به پرفکتور محل سکونتتون دفتر ناتورالیزاسیون bureau des naturalisations مراجعه کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط arezae نمایش پست ها
    سالهای حدود ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ که نمیشد دیگه از طرق داشتن قرارداد دکترا برای ملیت فرانسوی اقدام کرد. در دو مورد که خبر دارم در همان اول کار و بعد از بررسی پرونده اعلام کردند که باید قرارداد CDI داشته باشی تا بتونی براش ملیت اقدام کنی.

مورد شما مربوط به چه سال بوده؟ آیا اخیرا قوانین تغییر کرده؟

در ضمن تا آنجا که می‌دانم حتی این تخفیف ۵ سال به دو سال هم در بعضی از شهرها اجرا نمیشه و از شما می‌خواهند که ۵ سال بعد از دوره تحصیل در فرانسه زندگی کرده باشید.
    سلام قانون تغییری نکرده شما با قرارداد دکترا هم میتونید برای تابعییت اقدام کنید در صورتی که 2 سال مستر رو در فرانسه گذرونده باشید، ولی احتمال تعلیق پرونده توسط Rezé به بعد از پایان دکترا بالاس، من این ریسک انجام دادم چون اقوام نزدیک اینجا دارم که تابعیت گرفتن که میتونه تو پروسه بررسی پرونده م تاثیر مثبت داشته باشه.
    به هر حال اگه CDI با درآمد 1,5 برابر SMIC ندارید ریسک تعلیق پرونده بالاس...

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون از اشتراک تجربتون؛ چه جالب
    من هم چندتا سوال داشتم ازتون:
    شما از کدوم پرفکتور اقدام کردید ؟
    چه مدارکی ارائه دادید ؟
    اگر از قوانین جدید است لطف کنید یک رفرنس بدید که بقیه هم بتونن استفاده کنند.
    سپاس فراوان
    سلام من از پرفکتور تولوز اقدام کردم
    قوانین تغییری نکرده تو این لینک شرایط گرفتن تابعییت توضیح داده شده http://www.vos-droits.justice.gouv.f...lir-20781.html
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)