نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
ممنونم از پاسخ های دوستان، من همونطورکه قبلا گفتم این کار به نظرم غیر عملی هست.

دو قسمت وجود داره، یکی پیدا کردن مقاله مورد نیاز، یکی هم دانلود مقاله مورد نیاز. پیدا کردم مقاله که از سایت های مرتبط به راحتی قابل دسترس هست و نیازی نیست که انجمن در پیدا کردن مقاله به کاربران کمک کنه.

قسمت دوم هم دانلود مقاله بود، مسلما وقتی شما مقاله خودتون رو ظرف چند دقیقه در پایگاه های مقاله پیدا کنید و در انجمن درخواستش کنید میتونید ظرف چند ساعت مقاله خودتون رو در اختیار داشته باشید. حتی با فرض اینکه مقاله شما قبلا توسط شخص دیگری دانلود شده باشه و در انجمن وجود داشته باشه باز هم در شرایط فعلی ترجیح بر اینه که شما لازم نداشته باشید در بین پست های انجمن جستجو کنید و در وقتتون صرف جویی بشه.

تنها چیزی که کاربران در حال حاضر احتیاج دارن اینه که مقاله ای که لازم دارن در کمترین زمان به دستشون برسه. و تا اونجا که من میدونم به لطف کاربران فعال عزیزی که در انجمن وجود دارن این اتفاق داره میوفته. مطلبی که شما میفرمایید بیشتر شبیه به درست کردن یه پایگاه مقالات دانلود شده هست که همانطور که توضیح داده شد در حال حاضر قصد نداریم به اون سمت بریم چون اکانات فنی انجمن اجازه این کار رو نمیده و در ضمن این انجمن فقط به دانلود مقاله اختصاص پیدا نکرده. هرچند، باز هم معتقدم که تفکیک مقالات و داشتن پایگاه مقالات امتیازاتی برای کاربران خواهد داشت و در صورتی که راهی عملی پیدا شود قطعا انجام خواهد شد.
سلام
من فقط نظرم و گفتم و هدفم هم کمک بود ، تصمیم با مدیرای فرومه ، به نظر خودم این کار عملیه ، چون خیلی کاربر داره این سایت که اکثرا هم دانشجو هستن و تو یه بازه زمانی چند ماه خیلی به سایت سر می زنند . بعضی ها هم خیلی بیشتر از چند ماه .

ببینید من گفتم یکی از مزایایی که این کار داره اینه که میشه کاربرا از مقاله هایی که قبلا در خواست داده شده استفاده کنن ، ولی اصلا نگفتم حتما اینکار انجام بشه ، همونطوری که الانم داره این اتفاق میفته و احتمال داره یه مقاله تو یه هفته 3 بار دانلود بشه . این سیستم کنونی شما در واقع هیچچچ برتری نسبت به پیشنهاد من نداره ، بلکه از این جهت پیشنهاد من میتونه مفید تر باشه و زحمت کاربرای فعال و کمتر کنه .
در واقع قسمت درخواست مقالات در حال حاضی خیلی بهم ریخته و آشفته ایت و شاید بالغ بر 50 - 60 تا پست تو 15 روز اخیر تشکیل شده . که به حالت نمایی تا مثلا دو ماه آینده بالغ بر 300-400 تا پست میشه . که واقعا به نظر من باعث هرج و مرج میشه . چه دلیلی داره وقتی دو نفر فیلد کاریشون دقیقا یکی ه و مقالات با مفاهیم یکسانی در خواست می کنن هر کدوم جدا این کار و انجام بدن ، اگه اینا یه جا آورده بشن خیلی وضعیت بهتر میشه . الان مثلا من داشتم خودم میگشتم تو تاپیکا ، شاید در مورد مثلا گرایش سازه ی عمران ، 5-6 تا تاپیک دیدم ، به نظرم دلیلی وجود نداره واسه این .

این پیشنهادی که دادم باز هم مزایایی داره که هیچ کدومشون در سیستم کنونی دیده نمیشه ، فقط مشکل اصلیش اینه که یکم مدریت می خواد که همونطوری که گفتن تو بلند مدت راحت انجام شدنیه ، کما اینکه با همین مدیران کنونی هم میشه اینکارارو انجام دادن شاید یکم سختتر بشه کارشون ... اگه هم مدیرای جدیدی اضافه بشن که بدون شک مشکل حله .

فکر کنم کامل توضیحاتم و دادم و پیشنهادم کامل روشنه .

به هر حال تصمیم نهایی با خودتونه

موفق باشید دوستان عزیز