نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45

موضوع: پیشنهاد در مورد تاپیک دریافت متن کامل مقالات و کتابها به صورت رایگان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد _دریافت متن کامل مقالات و کتابها به صورت رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_np نمایش پست ها
    سلام
    ---در پاسخ به دو مورد اولتون باید بگم باید بگم بدون شک همین الان هم هستند کاربرانی که طبق قوانینی که شما گذاشتید تایید نشده اند ولی با مسیج به افراد تایید شده درخواست مقاله میدن ، اونام از طرف درخواست کننده پست رو آپ می کنند . در ضمن می تونید این تایید و بذارید برای کاربرانی که می تونن به مدیر بخش مسیج بدن واسه در خواست نه همه کاربرای تایید شده یه تاپیک داشته باشن . مثلا یه لیست از کاربرای تایید شده می تونه وجود داشته باشه که مدیرا تنظیم کنن فقط همونا بتونن بهشون مسیج بدن (نمیدونم این امکان در نرم افزار وجود داره یا نه ) و هر وقت هم یکی دیگه تایید شده به لیست اضافه بشه . مورد دومی که شما گفتید اینجوری کنترل میشه .

--- در مورد سومی هم باید بگم ، این مشکل الان هم وجود داره ، ولی خوبی اینی که من میگم اینکه مقالات گم نیستند تا بدون استفاده حذف بشن ، حتی کسایی که به قول شما سرچ نمی کنند هم دسترسیشون بدون شک از روش کنکونی فروم در خواست مقالات بیشتره و امکان استفاده بیشتر میشه . --- سرچ هم همونطوری که گفتم الان هم اجرا نمیشه ، ولی اگه رشته ای بشه با نگاه کردن به حجم کمتری ( در مقایسه با حجم زیاد کنونی که در آینده افزایش زیادی پیدا میکنه ) شاید مقاله اشون و پیدا کنن - احتمالش به مراتب بیشتر از سیستم کنونیه ( البته این قانون هم گذاشته بشه مقاله ها با عنوان آپلود بش یا درخواست کننده عنوان بده به مدیر که بذاره تو پست )
    ( مورد سوم و چهارمی که شما فرمودید همین الان با وضع کنونی هم وجود داره ، احتمال اینکه تغییر سیستم به اینی که من میگم وضع و از این بهتر کنه خیلی زیاد ه )
    --- راجع به تعداد مدیرام از همون اول گفتن کاره کی دو روز نیست ، ولی مثلا اگه تصمیم گرفته بشه و مثلا تو یه بازه 1 ماهه اینکار انجام بشه واقعا وضع بهتر از این میشه . مدیری که هم میگیم مدیرایی با قدرت مثلا شما تو فروم نیستند ، افرادی هستند که محدود به تاپیک خودشونن یا خیلی زیاد بشه فروم در خواست مقالات

موفق باشید
    ممنون از توضیحاتتون

در مورد اول اینکه کاربرانی که تایید شده اند، درخواست کاربران تایید نشده را در تاپیک خودشون ارسال می کنند، همان طور که علی جان فرمودن هدف ما این نبوده، اما اگر چنین موردی را متوجه شویم، حتما تاپیک درخواست مقاله فرد را برای همیشه قفل می کنیم. من فکر می کنم که برای اینکه با چنین مواردی مواجه نشیم، مجبور باشیم تعداد درخواست مقاله در ماه را کم کنیم. این مورد را با مدیران دیگر مطرح می کنم.

در مورد اینکه رشته ای بشه، من نمی دونم واقعا اینکار چقدر میتونه مفید باشه، چون اولا تعداد رشته ها خیلی زیاد هست، الان مثلا انجمن رشته های تحصیلی را ملاحظه بفرمایید خیلی زیاد هستند. مثلا من خودم، یه وقت هایی مقالم به علوم پایه مرتبطه، یک وقت هایی به مهندسی.

این موردی هم که فرمودین منظورتون مدیران نیستند و افراد یا کاربران هستند، پس این به مشارکت فعال کاربران نیاز دارد.

با تمام این موارد اگر همین کاربران فعال که مد نظر شما هستند، با این پیشنهاد موافق باشند و مسئولیت آن را قبول کنند، و زمانیکه امکان فعالیت ندارند جایگزین معرفی کنند، ما این پیشنهاد را عملی می کنیم.

ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد _دریافت متن کامل مقالات و کتابها به صورت رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون

در مورد اول اینکه کاربرانی که تایید شده اند، درخواست کاربران تایید نشده را در تاپیک خودشون ارسال می کنند، همان طور که علی جان فرمودن هدف ما این نبوده، اما اگر چنین موردی را متوجه شویم، حتما تاپیک درخواست مقاله فرد را برای همیشه قفل می کنیم. من فکر می کنم که برای اینکه با چنین مواردی مواجه نشیم، مجبور باشیم تعداد درخواست مقاله در ماه را کم کنیم. این مورد را با مدیران دیگر مطرح می کنم.

در مورد اینکه رشته ای بشه، من نمی دونم واقعا اینکار چقدر میتونه مفید باشه، چون اولا تعداد رشته ها خیلی زیاد هست، الان مثلا انجمن رشته های تحصیلی را ملاحظه بفرمایید خیلی زیاد هستند. مثلا من خودم، یه وقت هایی مقالم به علوم پایه مرتبطه، یک وقت هایی به مهندسی.

این موردی هم که فرمودین منظورتون مدیران نیستند و افراد یا کاربران هستند، پس این به مشارکت فعال کاربران نیاز دارد.

با تمام این موارد اگر همین کاربران فعال که مد نظر شما هستند، با این پیشنهاد موافق باشند و مسئولیت آن را قبول کنند، و زمانیکه امکان فعالیت ندارند جایگزین معرفی کنند، ما این پیشنهاد را عملی می کنیم.

ممنون
    سلام
    من میدونم هدف شما این نبوده ، ولی این چه بخواید چه نخواید وجود داره و همونطوری که گفتم بعضیاشون فقط می خوان کار خودشون و راه بندازن . اون شخصی هم که این کار و می کنه حتما از روی خیرخواهی خواهد بود و نه چیز دیگر . در مفید بودنش شک نکنید و اینکه از وضع کنونی بهتر میشه حتمیه ، ولی مشکل همون پیدا کردن مدیراست .

حداقل کاری که میشه کرد در قدم اول اینه که مثلا بیاد به همون عناوین جنرال فنی ، انسانی ، هنر و ... تقسیمشون کنید ، حتی اگه رشته کردنشون مشکلات بزرگی داره .

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)