نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نا معتبر بودن ایمیل استاد ریفرنس خودمون که بعد از ارسال رزومه متوجه شدیم!

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

پیش فرض نا معتبر بودن ایمیل استاد ریفرنس خودمون که بعد از ارسال رزومه متوجه شدیم!

با سلام دوستان ایمیل اساتید ریفرنس من چند روز بعد از ارسال ایمیل که رزومه هم در آن ضمیمه شده بود الان متوجه شدم که تغییر کرده حالا باید چه کارکنم البته شماره تلفن آنها که در رزومه نوشتم نغییر نکرده ولی ایمیلشون تغییر کرده حالا به نظر شما مشکلی بوجود میاد؟ من دو باره با رزومه ویرایش شده میل بزنم؟ اگه آره که الان اون پوزیشن های که مدرک ارسال کردم ددلاینشون گذشته دیگه نمیشه که؟ممنون میشم کمک کنیددروود فراوان
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : نا معتبر بودن ایمیل استاد ریفرنس خودمون که بعد از ارسال رزومه متوجه شدیم!

چرا میل نمی زنین به admission office و قضیه رو بهشون نمی گین؟ بگین که میل ها تغییر کردن...
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

پیش فرض پاسخ : نا معتبر بودن ایمیل استاد ریفرنس خودمون که بعد از ارسال رزومه متوجه شدیم!

open position بوده الانم تو پروفایلم که فرستادم ایمیل یه پروفوسور هستکه اون موقع که باز بود نوشته بود کاری داشتید با این تماس بگیرید! میل بزنم بگم آدرس ایمیل هایی که تو رزومم هست تغییر کرده؟ ولی شماره اساتید درست هست ها. نمیدونم چه کنم؟
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

فقط همینه واسه نروژ از جابنورگ اقدام کردم الان تو پرفایلم نوشتهFor further information about the position, please contact Professor Charlie C. Li, phone +47 45 545 445 48, email: ddd@ddd.no.
    Steve Jobs

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)