صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 256

موضوع: تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

سلام دوست عزیز ، منم واسه ارشد UAB اقدام کردم البته از 2و3 روز مونده بود تا ددلابن تمام شه که آنلاین ریجستر کردم. الان توی پروفایلم زده که قبول شدم اما چون جای خالی نیست فعلا اسمم توی لیست انتظاره. الان 2تا سوال دارم ازشما. شما ارشد اقدام کردی یا دکتری ؟ و اینکه وقتی توی پروفایلتون زده شد که قبول شد تا زمانیکه نامه رو براتون ایمیل کردن چند ماه فاصله داشت ؟ ممنون میشم اگر جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Akam1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده ديروز ١٣ شهريور از دانشگاه uab.cat كه رتبه ١٤٦ دنيارو داره پذيرش گرفتم قدم بعدي واسه ويزام مونده كه خيلي استرس دارم و بايد خيلي سريع تا ماه اكتبر بگيرم ويزارو كه بتونم برم مشكل رزرو هتل ندارم /اگه خونم بخوام بگيرم مشكلي نيست و تمكن مالي رو هم دارم حالا البته با توجه به خانوادم،،توي پاسپورتم حدود ١ سال پيش مهر ريجكتي انگليس هست كه اقدام كرده بودم/مدرك زبانم ندارم اما در حد ٥ تا ٥/٥ هستم ///در مورد سو پيشينم يك بار ٧ ماه پيش متاسفانه به علت اينكه مشروب خورده بودم گرفتنم و ميگن كه هست توش گرچه من پرسيدم گفتم كه لازم نيست گواهي /ازدواج هم كردم كه نميدونم با توجه به اينكه خانومم پاس انگليسي داره من بگم ايرانه و بعدا اقدام ميكنه يا اصلا بگم انگليسيه و مشكلي نداره بياد/بعد اين وقت ويزا فوريا ميشه گرفت يا نه كه من به اكتبر برسم به دانشگاه/ميشه كسي كه اطلاعات كامل داره كمكم كنه خيلي عجله دارم با سوال زياد جواب بدين ممنون ميشم؟

سلام به همه دوستان
    من ميخواهم براي مقطع ارشد رشته نرم افزار در اسپانيا اقدام كنم ممنون ميشم كسي اگر بتواند من را ، راهنمايي كند
    ١. معادل سازي دروس در اسپانيا به چه صورت مي باشد!؟
    ٢. هزينه تحصيل به چه ميزان هست!؟

سلام. بنده ميخواستم براي رشته مديريت پذيرش بگيرم. و خرداد ليسانسم تموم ميشه. رشته ليسانسم مهندسي هست. مدرك زبان هم ايلس ٥ ميخوام بگيرم.معدل هم تا الان١٦.٢. بدون فاند ميخوام. ايا شانسي دارم براي پذيرش؟. البته الان دارم دوره يكساله mba رو در بيزينس اسكول بهار ميگذرونم. و مدرك ترم يك رو ميتونم ترجمه كنم. بنظرتون احتمال پذيرش هست؟ اخه دانشگاه ها رو كه نگاه ميكنم. ميبينم زده تافل ٩٠ _ ٨٠ ( ايلس ٦ ٦.٥ ) ميخواد. ولي بعضي افراد و موسسات ميگن بدون زبان هم گرفتن پذيرش رو. اخه وقتي دانشگاه خودش زده نمره زبان. اونم بالا. چطور بدون مدرك زبان پذيرش داده!؟. صحت داره!؟

Junior Member

من هم شرایط مشابه شما رو دارم، فارغ التحصیل دانشگاه امریکای لاتین هستم. ممکنه درمورد گرفتن ویزا توضیح بدید. آیا باهاتون مصاحبه کردن؟ چه سوالاتی پرسیدن. چه مدارکی به سفارت ارائه دادید؟ آیا بورس شدید یا با هزینه شخصی پذیرش گرفتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranvah نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تا یک ماه دیگه میرم مادرید تا ارشد "اقتصاد بین الملل و توسعه" را در دانشگاه کمپلوتنسه مادرید شروع کنم. نظرتون چیه؟
    من هم شرایط مشابه شما رو دارم، فارغ التحصیل دانشگاه امریکای لاتین هستم. ممکنه درمورد گرفتن ویزا توضیح بدید. آیا باهاتون مصاحبه کردن؟ چه سوالاتی پرسیدن. چه مدارکی به سفارت ارائه دادید؟ آیا بورس شدید یا با هزینه شخصی پذیرش گرفتید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روابط بین الملل

کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدی؟ من از دانشگاه مرکزی ونزوئلا لیسانس گرفتم. پروسه ویزا حقیقتا یک پروسه سختیه و من از خود ونزوئلا از طریق کنسولگری اسپانیا تو کاراکاس اقدام کردم. برای ویزا نمی تونم راهنمایی مناسبی بکنم چون همه چیز نسبی و بستگی به شرایط شما داره. من با هزینه شخصی اومدم چون اسپانیا به خصوص در مقطع ارشد بورسیه نمیده یا خیلی سخته (اگه هم بورسیه بده به مردم خودش میده), ولی ارزشش رو داره که دو سال فوق لیسانس با هزینه شخصی و با جدیت بخونی و بعد دکترا از همون دانشگاه (که دانشگاه واقعا خوبیه) یا حتی دانشگاه های دیگر اروپایی (فنلاند یا نروژ یا هلند یا...) پذیرش با فاند بگیری! اینجا حتی اتفاق افتاده مردم فوق لیسانس خوندند دکترا رفته اند هاروارد!

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه
    من میخواستم برای ارشد مارکتینگ در نروژ اقدام کنم اما قانون نروژ اجازه ی تغییر رشته نمیده ، برای همین تصمیم دارم که تو یه کشور سومی ( ایتالیا یا اسپانیا ) ارشدمو بگیرم و بعد برای دکتری نروژ اقدام کنم
    با توجه به یکساله بودن ارشد در اسپانیا اعتبار مدارکش تو کشور های دیگه ( یا اگر تخصصی کسی راجع به نروژ میدونه در نروژ ) چطوره؟ ( تو صفحات قبل تو یه پست خوندم که نوشته بود تو اکثر کشورها معتبره اما میخوام ببنم این اعتبار چقدره، در حدی هست بشه برای دکتری نروژ اپلای کرد)
    شما با توجه به اعتبار ذانشگاه های اسپانیا این روش رو به من پیشنهاد میکنید یا خیر ؟
    من معدل پایینی دارم (12.5) آیا احتمالش هست بشه تو دانشگاه بارسلونا اپلای کنم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید چون تنها دریچه ی امیدم برای نروژ اینه

نقل قول نوشته اصلی توسط kasragtr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه
    من میخواستم برای ارشد مارکتینگ در نروژ اقدام کنم اما قانون نروژ اجازه ی تغییر رشته نمیده ، برای همین تصمیم دارم که تو یه کشور سومی ( ایتالیا یا اسپانیا ) ارشدمو بگیرم و بعد برای دکتری نروژ اقدام کنم
    با توجه به یکساله بودن ارشد در اسپانیا اعتبار مدارکش تو کشور های دیگه ( یا اگر تخصصی کسی راجع به نروژ میدونه در نروژ ) چطوره؟ ( تو صفحات قبل تو یه پست خوندم که نوشته بود تو اکثر کشورها معتبره اما میخوام ببنم این اعتبار چقدره، در حدی هست بشه برای دکتری نروژ اپلای کرد)
    شما با توجه به اعتبار ذانشگاه های اسپانیا این روش رو به من پیشنهاد میکنید یا خیر ؟
    من معدل پایینی دارم (12.5) آیا احتمالش هست بشه تو دانشگاه بارسلونا اپلای کنم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید چون تنها دریچه ی امیدم برای نروژ اینه
    دکترای نروژ رو ببین چند تا واحد نیاز داره ... اگر با شصت واحد مستر یک ساله کارت راه میوفته پس خوبه ، همون مستر یه ساله اسپانیا رو بخون.

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از دانشگاهای اسپانیا از من مدرکی می خواد که ثابت کنه من با لیسانسی که دارم میتونستم در ایران مستر بخونم.
    CERTIFICATION ISSUED BY YOUR UNIVERSITY which states that your Bachelor degree entitles you to access a Master programme in your country, properly legalized with its certified translation into Spanish.
    کسی تا به حال همچین موردی داشته و راه حلش چیه؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط myName نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دانشگاهای اسپانیا از من مدرکی می خواد که ثابت کنه من با لیسانسی که دارم میتونستم در ایران مستر بخونم.
    کسی تا به حال همچین موردی داشته و راه حلش چیه؟

ممنون
    این در حقیقت یه نامه ست که اکثر دانشگاه های اسپانیا از شما میخوان. باید بری دانشگاهت و ازش بخوای که یه نامه بزنه که «تو لیسانست رو تموم کردی و قابلیت ادامه تحصیل در مقطع ارشد رو داری.» در حقیقت یه مدرک اضافه ست، و دوباره کاریه، ولی باید حتما تهیه اش کنی و به اسپانیایی هم ترجمه کنی

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)