صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 256 , از مجموع 256

موضوع: تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

سلام
    دوستان من فوق لیسانس الکترونیک دارم کدوم دانشگاه را در اسپانیا برای دکترای الکترونیک پیشنهاد می دهید؟
    باتشکر

سلام دوستان. توی وبسایت وزارت آموزش اسپانیا مدارکی رو که باید برای معادل سازی آپلود کنیم حتما باید به اسپانیایی ترجمه شده باشند؟ من ترجمه انگلیسی انجام دادم. این لینک وبسایتش هست https://sede.educacion.gob.es/sede/l...nvocatoria=818
    ممنونم از پاسخ

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    سلام دوستان. توی وبسایت وزارت آموزش اسپانیا مدارکی رو که باید برای معادل سازی آپلود کنیم حتما باید به اسپانیایی ترجمه شده باشند؟ من ترجمه انگلیسی انجام دادم. این لینک وبسایتش هست https://sede.educacion.gob.es/sede/l...nvocatoria=818
    ممنونم از پاسخ
    سلام، احتمالا ۹۹ درصد اسپانیایی باید باشند. حتی سفارت هم انگلیسی قبول نمی‌کنه (چند سال پیش که قبول نمی‌کرد)، چه رسد به وزارتشون در خود اسپانیا.

سلام دوستان، من از اسپانیا برای مستر پذیرش گرفته بودم و 150 یورو هم بابت رزرو قطعی جا پرداخت کردم و نامه ادمیشن رو هم برام فرستادن که کلاس ها از سپتامبر شروع میشه. منتها سفارت اسپانیا برای نوامبر به من وقت داده و عملا به این ترم نمیرسم! خواستم بدونم چجوری به دیپارتمان نامه بدم و موضوع رو اعلام کنم که اگر بشه برای ترم ژانویه منو نگه دارن.... چجوری موضوع رو بیان کنم که ترغیب بشن و موافقت کنند؟
    خیلی ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

درک میکنم که شرایط مشکلی است. با اینحال الان همه جا آمادگی همکاری با دانشجو ها هست.

با شرایط شما از دید من بهترین راه صداقت کامل است. شرایط را خیلی روشن بنویسید و دانشگاه به احتمال زیاد بدون مقاومت همراهی میکند. البته ممکن است کلاسهایتان آنلاین باشد و عملا بتوانید در شروع ترم مشارکت بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از اسپانیا برای مستر پذیرش گرفته بودم و 150 یورو هم بابت رزرو قطعی جا پرداخت کردم و نامه ادمیشن رو هم برام فرستادن که کلاس ها از سپتامبر شروع میشه. منتها سفارت اسپانیا برای نوامبر به من وقت داده و عملا به این ترم نمیرسم! خواستم بدونم چجوری به دیپارتمان نامه بدم و موضوع رو اعلام کنم که اگر بشه برای ترم ژانویه منو نگه دارن.... چجوری موضوع رو بیان کنم که ترغیب بشن و موافقت کنند؟
    خیلی ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    امکانش هست از تجربیاتتون هنگام ورود به اسپانیا و کارهای اداری اولیه در اختیارم قرار بدید؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)