صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 256

موضوع: تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

سلام بچه ها راهنمایی من برای دانشگاه upc اقدام کردم الان گفتن 30 یورو واریز کن 30 یورو دیگه هم واسه پدیرش دومم گفتن واریز کن که 30 یورو دوم چند وقته دیگس چون واسه 2 رشته اقدام کردم حالا میخوام بدونم این 30 یورو که خاستن و منم واریز کردم یعنی چی؟ یعنی من ثبت نام شدم و واسه ترم اینده باید برم سر کلاس؟ یا هنوز معلوم نیست؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط 9002 نمایش پست ها
    سلام بچه ها راهنمایی من برای دانشگاه upc اقدام کردم الان گفتن 30 یورو واریز کن 30 یورو دیگه هم واسه پدیرش دومم گفتن واریز کن که 30 یورو دوم چند وقته دیگس چون واسه 2 رشته اقدام کردم حالا میخوام بدونم این 30 یورو که خاستن و منم واریز کردم یعنی چی؟ یعنی من ثبت نام شدم و واسه ترم اینده باید برم سر کلاس؟ یا هنوز معلوم نیست؟
    احتمالا این 30 یورو فقط جهت بررسی مدارک شماست. همین درخواست اینترنتی رو میگم و ربطی به پذیرش نداره.
    این پول گرفته میشه چه در نهایت پذیرش بشوید یا نه و قابل برگشت هم نیست.

بعدا در صورت پذیرش به شما ایمیل زده و در اکانت شما هم مشخص می کنند و نامه پذیرشی دریافت می کنین که برای ویزا و ثبت نام در دانشگاه اقدام کنین.

Junior Member

سلام
    میشه در مورد application fee دانشگاههای اسپانیا بفرمائید؟
    تو مقطع ارشد و دکترا
    من و همسرم در این دو مقطع میخواهیم ادامه تحصیل بدیم ولی واقعا گیج شدیم . برا دانشگاه های uab, ub ,upc
    چون ظاهرا یه رقم مشخصی نداره از 10یورو هستا تا 140 یورو شایدم ما داریم اشتباه میکنیم
    ممنون

سلام دوستان
    تصمیم دارم برای ارشد معماری-گرایش معماری برم اسپانیا!!!الان با این شرایط اسپانیا برای رشته معماری امید به کار پیدا کردن در حین تحصیل است؟یا نه؟اجازه کار کردن شرکتهای ساختمانی(دفاتر طراحی)به من میدن؟!!!!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تصمیم دارم برای ارشد معماری-گرایش معماری برم اسپانیا!!!الان با این شرایط اسپانیا برای رشته معماری امید به کار پیدا کردن در حین تحصیل است؟یا نه؟اجازه کار کردن شرکتهای ساختمانی(دفاتر طراحی)به من میدن؟!!!!!!
    شما اجازه کار داری اما خب چه کاری؟!!! باید اسپانیش بدونی و اینکه اوضاع کار تخصصی شاید در دانشگاه اگر خوش شانس باشی پیدا کنی والا مطمئن باش خارج از اونجا خبری نیست و خیلی سخته اینهمه بیکار خود اسپانیا داره. بهتره برای اتریش و ایتالیا هم اقداک کنی شرایطش کمی بهتره. اما خب اسپانیا دیگه اسپانیاست!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    شما اجازه کار داری اما خب چه کاری؟!!! باید اسپانیش بدونی و اینکه اوضاع کار تخصصی شاید در دانشگاه اگر خوش شانس باشی پیدا کنی والا مطمئن باش خارج از اونجا خبری نیست و خیلی سخته اینهمه بیکار خود اسپانیا داره. بهتره برای اتریش و ایتالیا هم اقداک کنی شرایطش کمی بهتره. اما خب اسپانیا دیگه اسپانیاست!!!
    ممنون از پاسختون
    حقیقتش به کشور های آلمانی زبان زیاد علاقه ندارم و مدرک زبان آلمانی هم می خواد!!!!!در زمینه معماری اسپانیا خیلی خوبه ولی از اوضاع واقعی کار در زمینه معماری خبر ندارم!!!
    راستی برای نیمسال دوم دی یا بهمن میشه پذیرش گرفت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    حقیقتش به کشور های آلمانی زبان زیاد علاقه ندارم و مدرک زبان آلمانی هم می خواد!!!!!در زمینه معماری اسپانیا خیلی خوبه ولی از اوضاع واقعی کار در زمینه معماری خبر ندارم!!!
    راستی برای نیمسال دوم دی یا بهمن میشه پذیرش گرفت؟
    خیر. همه دانشگاهها نیاز ندارند!! ضمن اینکه من دانشگاههای صنعتی برلین، صنعتی براندنبرگ و دانشگاه وایمار رو میدونم در المان به زبان انگلیسی معماری رو ارائه می کنند. کلاً کار تخصصی در اسپانیا نیاز به صبر و تجربه کاری بالا داره. بله در 2 نیم سال میشه اقدام کرد.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

مستر هاي يك ساله در اسپانيا شرايطشون چطوره از نظر اعتبار؟ پلي تكنيك مادريد تا اونجايي كه ميدونم اكثر مسترهاش 60 واحدي هست كه يك سال طول ميكشه!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    مستر هاي يك ساله در اسپانيا شرايطشون چطوره از نظر اعتبار؟ پلي تكنيك مادريد تا اونجايي كه ميدونم اكثر مسترهاش 60 واحدي هست كه يك سال طول ميكشه!!
    تنها مشکل فکر می کنم وزارت علوم هست جهت تایید مدارک یکساله.
    حتما وب سایت وزارت علوم رو چک بکنید.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

از نظر خود كشور اسپانيا چطور؟ براي ادامه تحصيل و يا بازار كار؟ اطلاعي داريد؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)