صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 256

موضوع: تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Scooter_85ir نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من ميخواهم براي مقطع ارشد رشته نرم افزار در اسپانيا اقدام كنم ممنون ميشم كسي اگر بتواند من را ، راهنمايي كند
    ١. معادل سازي دروس در اسپانيا به چه صورت مي باشد!؟
    ٢. هزينه تحصيل به چه ميزان هست!؟
    معادل سازی از طریق سایت رسمی وزارت علوم اسپانیا انجام میشه، باید بری اینجا و ثبت نام کنی، مدارک پاسپورت و مدرک دانشگاهت که به اسپانیایی ترجمه شده و تایید سفارت هم شده، آپلود کنی . بعد منتظر بمونی تا خودشون برات معدل سازی انجام بدن
    اینم ادرس وبسایتش
    https://sede.educacion.gob.es/tramit...nvocatoria=818

موفق باشی

با عرض سلام و وقت بخیر
    دوستان کسی نمونه نامه ممانعت از تحصیل رو داره؟
    دانشگاه UPC این مدرک رو برای مقطع دکتری ازم خواسته.
    بعضی از دوستان میگن این نامه رو سازمان مرکزی صادر میکنه و بعضیها میگن که این نامه رو باید از دانشگاه بگیرم.
    سوال بعدیم اینه که توی ایمیلی که برام اومده نوشته شده قید بشه که با مدرک لیسانس و فوق لیسانسم مشکلی برای ادامه تحصیل در دکتری ندارم. خب اگه قرار باشه دانشگاه ارشدم این نامه رو صادر کنه مطمئنا اسم مدرک کارشناسی رو دیگه تو نامه نمیزنن.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر
    دوستان کسی نمونه نامه ممانعت از تحصیل رو داره؟
    دانشگاه UPC این مدرک رو برای مقطع دکتری ازم خواسته.
    بعضی از دوستان میگن این نامه رو سازمان مرکزی صادر میکنه و بعضیها میگن که این نامه رو باید از دانشگاه بگیرم.
    سوال بعدیم اینه که توی ایمیلی که برام اومده نوشته شده قید بشه که با مدرک لیسانس و فوق لیسانسم مشکلی برای ادامه تحصیل در دکتری ندارم. خب اگه قرار باشه دانشگاه ارشدم این نامه رو صادر کنه مطمئنا اسم مدرک کارشناسی رو دیگه تو نامه نمیزنن.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام

از دانشگاه هم می شه گرفت که توش بونیسن با توجه به قوانین ایران ایشون مشکلی برای ادامه تحصیل ندارن.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

ایا امیدی به گرفتن فاند در اسپانیا برا مقطع ارشد هست؟

Junior Member

دوستان سلام
    میخوام برای mba از پذیرش بگیرم
    شرایطم هم اینجوریه
    نمره پیش دانشگاهی 16.4
    رتبه کنکور 3000
    مکانیک روزانه فردوسی مشهد اما بعد 9 ترم انتقالی گرفتم به غیر انتفاعی
    معدل لیسانس 15
    سوالم اینه که با نمره ایلتس و امتحان جی مت میشه تاثیر مورد قبول نبودن مدرک کارشناسی رو کم کرد یا نه
    اصن با این شرایط میتونم واسه مستر پذیرش بگیرم؟
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

سلام
    از UPC یه دونه میل اومده برام امروز. منظورش چیه امیدوار باشم؟
    Your application for studies INNOVATION AND RESEARCH IN INFORMATICS (Barcelona) has been validated and is pending of the admission

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnrn نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میخوام برای mba از پذیرش بگیرم
    شرایطم هم اینجوریه
    نمره پیش دانشگاهی 16.4
    رتبه کنکور 3000
    مکانیک روزانه فردوسی مشهد اما بعد 9 ترم انتقالی گرفتم به غیر انتفاعی
    معدل لیسانس 15
    سوالم اینه که با نمره ایلتس و امتحان جی مت میشه تاثیر مورد قبول نبودن مدرک کارشناسی رو کم کرد یا نه
    اصن با این شرایط میتونم واسه مستر پذیرش بگیرم؟
    ممنون میشم کمک کنید
    اصولا در رشته ی MBA به مدرک قبلی شما کاری ندارند چون این یک رشته ی شناور هست. همچنین معدل پیش دانشگاهی و رتبه ی کنکور شما هم برای هیچ کدام از دانشگاهها و در رشته های مختلف هم مهم نیست. مگر اینکه رتبه ی تک رقمی کنکور شده باشید....

بعضی از دانشگاهها در رشته های MBA و زیر شاخه های بیزینس علاوه بر مدارکی که از شما میخواهند یک سابقه ی کار مدیریتی و یک شرط سنی هم میخواهند. در همین اسپانیا دانشگاههایی سراغ دارم که شرط قبولی در MBA را سابقه ی کاری حداقل 3، 5 یا 13 سال در پست مدیریتی با شرایط سنی خاصی مد نظر دارند. ولی تمام دانشگاهها اینجور نیست.

در جواب اینکه میگید آیا میشه با این شرایط تحصیلی پذیرش گرفت یا باید بهتون بگم بستگی به رزومه های دیگران داره که برای ترم جدید اپلای کردند و اینکه شما کجای نمودار دانشگاه قرار گرفتید. همیشه رزومه های بالاتر از میانگین را برای مصاحبه دعوت میکنند ...

به نظر من اگر حداقل آیلتس 6 داشته باشید و یک سابقه کاری یکی دو ساله هم بتونید برای خودتون دزست کنید امکان اینکه بتونید پذیرش بگیرید دور از دسترس نیست ... البته نه از دانشگاههای رتبه ی یک در اسپانیا ... دانشگاهی را میشناسم که میتونید براش اپلای کنید و تجربه ی خوبی هم از ایرانی ها دارد

Junior Member

سلام دوستان
    من چند تا سوال دارم میشه لطفا منو راهنمایی کنید لطفا؟
    1-قدم بعد از گرفتن پذیرش چیه؟
    2-چه مدارکی رو باید ترجمه کرد؟ همه باید اسپانیایی باشن؟
    3-چه مدارکی رو باید توی سفارت تایید کرد؟
    4-من مدرک موقت دارم که روش نوشته غیر قابل ترجمه اونو باید چجوری ترجمه کنم؟ و به خاطر اینکه مدرک اصلیم هنوز حاظر نیست ریز نمراتم رو هم ندارم.
    5-وقتای سفارت چجوریه؟ دیر به دیر وقت میدن؟
    خیلی ممنونم از اینکه وقت میذارید.

امروز تو یه سایتی خوندم که دوره ی ارشد یک ساله مورد تایید وزارت علوم اسپانیا نمیباشد و نوشته بود که: مدارک موضوع بند ۳ (دوره های ۵ ساله) در صورت گذراندن پايان نامه ، (کارشناسی ارشد) ارزشیابی می شود. تنها دوره کارشناسی ارشد يک ساله در کشور اسپانیا مورد تایید نمی باشد و گذراندن ۱۲۰ واحد اروپایی و دفاع از پایان نامه جهت ارزشیابی مقطع به ماخذ کارشناسی ارشد الزامی می باشد. (بماند که ایران هم ارشد یکساله رو قبول نداره) . همچنین پیدا کردن کار و گرفتن اقامت از طریق کار بسیار مشگل و طولانی خواهد بود ...
    کسی این حرفها رو تایید میکنه ؟

اینم لینک خبر مربوط به ارشد یکساله (قسمت ارزشیابی مدارک را نگاه کنید)
    http://www.kojaro.com/2015/9/23/2154...n-spain-guide/

سفارت اسپانیا هم که قربونش نرم ، هیچ شباهتی به سفارت نداره. من خودم قبلا دو بار ویزای شنگن گرفتم و با روند گرفتن ویزا آشنام ولی این سفارت و کارمندای ایرانیش بسیار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 13.72 ار دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی دارم و فوق لیسانس MBA با معدل 16.67 ار دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فنون مارندران - سابقه 5 سال کار در زمینه مدیریت فروش و بازاریابی دارم که 3 سال اون با بیمه است
    می خواستم بدونم شانسی برای پدیرش در این موارد رو دارم:
    1- دکتری مدیریت یا DBA
    2 - کارشناسی ارشد مدیریت یا MBA
    3- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    اگر شانسی هست کدوم رو پیشنهاد می کنید و چرا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)