صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 256

موضوع: تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

Junior Member SamiraMehrabi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر ناپیوسته / نرم افزار - دانشگاه آزاد - وا

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    دوست عزیز
    معدلتون خوبه و سابقه کار هم یکسال دارین.
    مساله اصلی زبان هست.
    احتمالا اگه برای فوق لیسانس اقدام کنین یکسری از درسها ممکنه به زبان اسپانیایی باشه و مشکل خواهید داشت. در مورد دکتری می دونم که انگلیسی هست اما فوق شاید یکم سخت بشه.
    باید مطمئن بشین و سعی کنین توی وب سایت دانشگاهها و گروه ها و ارتباط با اساتید اطلاعات بیشتری در زمینه رشته تون کسب کنین و بعد تصمیم بگیرین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mary30 نمایش پست ها
    دوست عزیز در تحقیقاتی که من داشتم برخی از دانشگاهها در مقطع ارشد رشته های پر طرفدار مثل کامپیو تر را به زبان انگلیسی تدریس میکنند و این رشته ها حالت International گرفته اندو شما باید لیست دانشگاهها و وبسایتشان را حتما وزبان تدریس را چک کنید حتما پیدا خواهید کرد موفق باشید
    ممنونم از راهنماییتون. پس با این شرایط شانس پذیرش دارم حتی بدون مدرک زبان؟ منظورم اینه که تحصیلاتم چه اسپانیایی باشه چه انگلیسی به مدرک زبان انگلیسی یا اسپانیایی احتیاجی ندارم؟

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

چه خوب!! پس مدرک زبان لازم نیست؟؟؟ چون من داشتم خودمو برای امتحان آیلتس آماده می کردم که امتحان بدم. می دونید از کدوم دانشگاه ها میشه پذیرش گرفت؟

Junior Member

Smile پاسخ : تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط SamiraMehrabi نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون. پس با این شرایط شانس پذیرش دارم حتی بدون مدرک زبان؟ منظورم اینه که تحصیلاتم چه اسپانیایی باشه چه انگلیسی به مدرک زبان انگلیسی یا اسپانیایی احتیاجی ندارم؟
    حقیقتش شرایط دانشگاههای مختلف متفاوت می باشد دوست گرامی.ولی این رو بدونید که داشتن مدرک زبان میتواند به فرایند پذیرش کمک کندحتی سطوح و نمره پایین. ولی در نهایت شماباید باتوجه به رشته تون دانشگاهها رو چک کنیدچون برخی از دانشگاهها تسلط نسبی را کافی می دانندو نیازی به مدرک زبان ندارند

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2010ahmadi نمایش پست ها
    چه خوب!! پس مدرک زبان لازم نیست؟؟؟ چون من داشتم خودمو برای امتحان آیلتس آماده می کردم که امتحان بدم. می دونید از کدوم دانشگاه ها میشه پذیرش گرفت؟
    دوست عزیز
    به نظر من همچنان روی مطالعه و مدرک زبانتون کار کنین.
    چون گروه با گروه فرق می کنه. خیلی از کشورها و دانشگاههای خوب اروپایی حتی با مدرک 5.5 یا 6 آیلتس هم قبول می کنند چرا می خواهید این شانستون رو کم کنید. مطمئنا 5.5 آیلتس ور می تونین کسب کنین
    لذا مدرک زبان رو تهیه کنید.

رشته و دانشگاه

حقیقتش شرایط دانشگاههای مختلف متفاوت می باشد دوست گرامی.ولی این رو بدونید که داشتن مدرک زبان میتواند به فرایند پذیرش کمک کندحتی سطوح و نمره پایین. ولی در نهایت شماباید باتوجه به رشته تون دانشگاهها رو چک کنیدچون برخی از دانشگاهها تسلط نسبی را کافی می دانندو نیازی به مدرک زبان ندارند
    خوب اینکه بتونه برای فرایند پذیرش یه کمک به حساب بیاد تا اینکه برای شروع کار الزامی باشه بحث جداییه. ولی منظورتون اینه که سفارت اسپانیا هم برای ویزا نیازی به مدرک زبان نداره؟ یا اونجا دیگه ارائۀ مدرک زبان الزامیه؟

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

بله بدون مدرک زبان هم از بیشتر دانشگاه ها میتونید پذیرش بگیرید اما همونطور که دوستمون گفته ضرری نداره مدرک آیلتس رو هم داشته باشید قطعا امتیاز مثبتیه..
    و در مورد دانشگاه ها اینکه, دانشگاه های خوب اسپانیا عموما تو پاییتخت و 2 , 3 شهر اصلی اسپانیا هستش

موید باشی

Junior Member

Red face پاسخ : تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط SamiraMehrabi نمایش پست ها
    خوب اینکه بتونه برای فرایند پذیرش یه کمک به حساب بیاد تا اینکه برای شروع کار الزامی باشه بحث جداییه. ولی منظورتون اینه که سفارت اسپانیا هم برای ویزا نیازی به مدرک زبان نداره؟ یا اونجا دیگه ارائۀ مدرک زبان الزامیه؟

دوست عزیز وقتی دانشگاه در نامه پذیرش ننوشته باشد سفارت هم از شما نمیخواهد ولی این سوال شما مربوط به بخش ویزا میباشد دقت کنید موفق باشید

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

ممنون از راهنماییتون. یه سوال دیگه اینکه من اگر بخوام اقدام کنم چطوری می تونم و از کجا باید شروع کنم؟ می خوام کارم سریع انجام بشه. شما خودتون تجربه داشتین؟

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

ممنون از راهنماییتون. یه سوال دیگه اینکه من اگر بخوام اقدام کنم چطوری می تونم و از کجا باید شروع کنم؟ می خوام کارم سریع انجام بشه. شما خودتون تجربه داشتین؟
    خودتون هم میتونید اقدام کنید
    اما من پیشنهاد میکنم که از طریق موسسات اقدام کنید چون از این طریق به رشته و شهر دلخواهتون بهتر میرسید..

رشته و دانشگاه

دوست عزیز وقتی دانشگاه در نامه پذیرش ننوشته باشد سفارت هم از شما نمیخواهد ولی این سوال شما مربوط به بخش ویزا میباشد دقت کنید موفق باشید
    حق با شماست. متشکرم . اینطور که میگید که 100 % مطمئن نیستید که برای پذیرش یا ویزا مدرک زبان الزامی باشه یا امتیازی. پس همونطور که گفتید حتماً باید تو هر دانشگاه این اطلاعات رو چک کنم. لیست آدرس این دانشگاه ها رو چطوری میتونم پیدا کنم؟ و از همه مهم تر اینکه سایت دانشگاهاشون به انگلیسیه؟ چون از اسپانیایی هیچی نمیدونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)