صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 256

موضوع: تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

از کجا می تونم اطلاعات کامل تری در این مورد به دست بیارم؟

Junior Member

شما میتوانید از داخل سایت وزارت علوم لیست دانشگاههای اسپانیا را با درجه بندی علمیشون مشاهده کنید و چون دانشگاه به دانشگاه و رشته به رشته متفاوت می باشدقطعا هیچ چیزی صد در صد نیست البته من با یکی از موسسات هم که در زمینه اسپانیا کارمیکرد اسمش دقیقا خاطرم نیست اگر اشتباه نکنم کوه نور بود تماس گرفتم گفتن نیاز به مدرک زبان نیست ولی باز هم خودتون دقیقتر با سرچ کردن میتوانید در باره رشته و دانشگاه مورد نظرتون متوجه شوید و اکثر دانشگاهها هم سایت انگلیسی هم اسپانیایی دارند می توانید گزینه انگلیسی را انتخاب کنیدو یا برای ترجمه از نرم افزار گوگل کروم استفاده کنید

Junior Member

دوست من
    در مقطع ارشد در اسپانیا بستگی به نوع مستر از شما مدرک زبان می خوان
    اما هر مدرکی که از شما می خواهند به صورت درصد توی پزیرش شما دخیله
    مدرک زبان 5 در صد است یعنی اگر شما مردک زبان نداشته باشید 95 درصد پزیرش میگیرید
    و من خیلی ها رو دیدم که انگلیسی حرف زدنشون ضعیف بود و پزیرش گرفته بودن

Junior Member

پزیرش اسپانیا خیلی راحت فرستاده میشه
    از نظر من پول خرج موسسات نکنید
    فقط کافیه دانشگاه ها رو پیدا کنید و به مسئولش ایمیل بزنید یا فرم مربوط روئ انلاین پر کنید

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2010ahmadi نمایش پست ها
    از کجا می تونم اطلاعات کامل تری در این مورد به دست بیارم؟
    برای اقدام کردن از طریق موسسات میتونید تو سایت وزارت علوم موسساتی که مجوز وزارت علوم دارن رو پیدا کنید
    لینک سایت وزارت علوم
    http://scholarship.saorg.ir/موسسات-اعزام/موسسات-مجاز-اعزام-دانشجو-به-خارج

سلام دوستان من یه سوال داشتم. من فوق لیسانسمو رشته معماری از دانشگاه انگلیس گرفتم که 1/5 سال بود الان برا دکترا دانشگاه مادرید اقدام کردم منو قبول کردن اما گفتن باید قبلش 60 واحد مستر بخونی بعد بری تز دکتری. کسی در این مورد اطلاعی داره ؟ چون من شنیدم برا دکتری اسپانیا اول باید مستر خودشونو 1 سال بخونی

Junior Member

سلام دوستان کسی‌ هست درباره Granada اطلاعات داشته باشه؟ خیلی به کمکتون احتیاج دارم.

من دانشجو تغذیه ام با معدل 18.5 از دانشگاه شهید بهشتی می خواستم ببینم اگه بخوام واسه ارشد از دانشگاه - Universitat de Barcelona پزیرش بگیرم شرایطش چیه ؟ کلا دانشگاه های اسپانیا چه مدرکی واسه زبان می خوان؟ هزینه زندگی و تحصیل چطوره اونجا؟ ارشدش چن سالس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    فکر می کنین این موسسات چه کاری مفیدی می کنند؟
    به نظر من که هیچ
    تمام کارهاشون یکسری کاغذ بازی هست که خودتون با کمی حوصله می تونین انجام بدین.
    مثلا مراجعه به وب سایت دانشگاهها و خوندن و مطالعه اون در خصوص نحوه ارسال درخواست واسه پذیرش.
    و یا مراجعه حضوری به سفارت اسپانیا و کسب اطلاعات از افراد اونجا و بوردهای اطلاعاتی در مورد مدارک مورد نیاز ویزا و زمان بندی ها.
    کل کاری که موسسات می کنند اینه که همین اطلاعات رو به صورت پرینت شده به شما می دن. حتی وقت سفارت هم ترجیح می دهند که براتون نگیرن!
    پول بی زبون رو که مبلغ کمی هم نیست میشه صرف کارهای بهتری کرد.
    صحبت های شما کاملاً درسته، اگر برای هرکاری وقت ، انرژی، انگیزه و حوصلۀ زیاد بزاری مطمئناً به نتیجه دلخواه میرسی ( تاکیدمیکنم هر کاری).

ولی همین پروسه ای که شما خودت نوشتی، از مراجعه به وب سایت دانشگاه ها، پیدا کردن رشته و گرایش و خوندن مطالب مرتبط با هرکدوم، پیدا کردن لیست مدارک موردنیاز (تازه به فرض اینکه همۀ سایت هاشون انگلیسی باشن و ما هم انگلیسی مون خوب باشه)، انجام همۀ مراحل پذیرش و پرداخت پول و دریافت پذیرش ، بعدش هم رفتن به سفارت اسپانیا و کسب اطلاعات از افراد اونجا و بوردهای اطلاعاتی در مورد مدارک مورد نیاز ویزا و زمان بندی ها (اون هم سفارت اسپانیا !!!!!!!! ) برای آدمی مثل من که از 9 صبح تا 6 غروب سرکارم، حداقل چندین ماه زمان ، انرژی و حوصله میخواد، که اینطوری حداقل اولین Deadline پیش رو رو از دست میدم و حداقل یه ترم عقب میفتم (تازه اگه مذکر باشی و مشمول هم باشی که دیگه وقتت تمومه و باید بری خدمت مقدس سربازی !!!)

اگه در عرض این 6 ماه، با این همه این در اون در زدن و تحقیق انگیزمو از دست ندم و اگه شرایط پذیرش یا ویزا تغییر نکنه و کلی اما و اگر دیگه ...

درسته تو ایران پول خیلی خیلی خیلی سخت بدست میاد، ولی زمان از اون هم سخت تر بدست میاد. پولی که از دست بدی رو میشه جبران کرد ولی زمان از دست رفته رو دیگه نمیشه بگردوند...

با همۀ اینها، فقط به عنوان یه توصیه، برای کسایی که مثل خودم زمان، انرژی، و شاید حوصلۀ کمتری برای این پروسه داشته باشن، دادن همون پول بی زبون به یه موسسۀ مطمئن (البته حتماً مجاز و معتبر) راه بدی هم نیست. شاید اینطوری بشه زمانی رو که با خرج کردن این پول بدست میاریم، صرف کارهای بهتر کنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام
    لیسانس حقوق(ترم آخر هستم)
    معدل:17/36
    مقاله ندارم.
    تافل 102
    اسپانیایی c1
    فرانسه c1
    تسلط کامل به زبان ایتالیایی
    قصد ادامه ی تحصیل در رشته ی حقوق تجارت رو دارم.
    با این رزومه شانسی دارم؟برای کدام دانشگاه؟با بورس؟
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)