صفحه 7 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 256

موضوع: تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع ارشد در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط SaharAbed نمایش پست ها
    صحبت های شما کاملاً درسته، اگر برای هرکاری وقت ، انرژی، انگیزه و حوصلۀ زیاد بزاری مطمئناً به نتیجه دلخواه میرسی ( تاکیدمیکنم هر کاری).

ولی همین پروسه ای که شما خودت نوشتی، از مراجعه به وب سایت دانشگاه ها، پیدا کردن رشته و گرایش و خوندن مطالب مرتبط با هرکدوم، پیدا کردن لیست مدارک موردنیاز (تازه به فرض اینکه همۀ سایت هاشون انگلیسی باشن و ما هم انگلیسی مون خوب باشه)، انجام همۀ مراحل پذیرش و پرداخت پول و دریافت پذیرش ، بعدش هم رفتن به سفارت اسپانیا و کسب اطلاعات از افراد اونجا و بوردهای اطلاعاتی در مورد مدارک مورد نیاز ویزا و زمان بندی ها (اون هم سفارت اسپانیا !!!!!!!! ) برای آدمی مثل من که از 9 صبح تا 6 غروب سرکارم، حداقل چندین ماه زمان ، انرژی و حوصله میخواد، که اینطوری حداقل اولین Deadline پیش رو رو از دست میدم و حداقل یه ترم عقب میفتم (تازه اگه مذکر باشی و مشمول هم باشی که دیگه وقتت تمومه و باید بری خدمت مقدس سربازی !!!)

اگه در عرض این 6 ماه، با این همه این در اون در زدن و تحقیق انگیزمو از دست ندم و اگه شرایط پذیرش یا ویزا تغییر نکنه و کلی اما و اگر دیگه ...

درسته تو ایران پول خیلی خیلی خیلی سخت بدست میاد، ولی زمان از اون هم سخت تر بدست میاد. پولی که از دست بدی رو میشه جبران کرد ولی زمان از دست رفته رو دیگه نمیشه بگردوند...

با همۀ اینها، فقط به عنوان یه توصیه، برای کسایی که مثل خودم زمان، انرژی، و شاید حوصلۀ کمتری برای این پروسه داشته باشن، دادن همون پول بی زبون به یه موسسۀ مطمئن (البته حتماً مجاز و معتبر) راه بدی هم نیست. شاید اینطوری بشه زمانی رو که با خرج کردن این پول بدست میاریم، صرف کارهای بهتر کنیم.
    سلام دوست عزیز

شما ۱ هفته مرخّصی بگیر میتونی همه دانشگاه اپلای کنی‌ ۵-۶ میلیونم بذار تو جیبت . آخه دانشجویی که می‌خواد بره یه کشور دیگه درس بخونه و زندگی‌ کنه اونم واسه دکترا ولی‌ بلد نباشه اپلی‌ کنه همون نره بهتره. مؤسسات حدوداً ۱۰۰۰ ۱۲۰۰ یورو میگیرن شما اگه ۱ ماه کلا از کارتون مرخّصی بگیرید و کاملا به سرچ به پردازید بازم سود کردید، کل سرچ شاید ۱ هفته طول میکشه بعد اینکه بیشتر مؤسسات اطلاعات نادرست میدن واسه تبلیغات که آره شهریش فقط ماهی‌ ۵۰۰ یورو ، زبان نمیخواد و،،، ولی‌ اگه بری سرچ کنی‌ تو سایت دانشگاها میبینی‌ اینطور نیس و بعد بهت میگن ما شهریه بدون ،،،،گفتیم

من خودم واسه ویزا سه سال پیش با مؤسسات کار کردم از من ۶۰۰ دلار گرفتن فقط یه لیست بهم داد که اینارو ببر سفارت که بعد عین لیست تو سایت سفارت بود

سعی‌ کنید خودتون کاراتونو انجام بدید و بدونید که ۱، موسسه که بیشترین تبلیغو میکن مسلما مشکل داره و ۲.بیشتر افرادی که اینجا ی هرجا تبلیغ موسساتو می‌کنن از کارکنان همون موسسه هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما ۱ هفته مرخّصی بگیر میتونی همه دانشگاه اپلای کنی‌ ۵-۶ میلیونم بذار تو جیبت . آخه دانشجویی که می‌خواد بره یه کشور دیگه درس بخونه و زندگی‌ کنه اونم واسه دکترا ولی‌ بلد نباشه اپلی‌ کنه همون نره بهتره. مؤسسات حدوداً ۱۰۰۰ ۱۲۰۰ یورو میگیرن شما اگه ۱ ماه کلا از کارتون مرخّصی بگیرید و کاملا به سرچ به پردازید بازم سود کردید، کل سرچ شاید ۱ هفته طول میکشه بعد اینکه بیشتر مؤسسات اطلاعات نادرست میدن واسه تبلیغات که آره شهریش فقط ماهی‌ ۵۰۰ یورو ، زبان نمیخواد و،،، ولی‌ اگه بری سرچ کنی‌ تو سایت دانشگاها میبینی‌ اینطور نیس و بعد بهت میگن ما شهریه بدون ،،،،گفتیم

من خودم واسه ویزا سه سال پیش با مؤسسات کار کردم از من ۶۰۰ دلار گرفتن فقط یه لیست بهم داد که اینارو ببر سفارت که بعد عین لیست تو سایت سفارت بود

سعی‌ کنید خودتون کاراتونو انجام بدید و بدونید که ۱، موسسه که بیشترین تبلیغو میکن مسلما مشکل داره و ۲.بیشتر افرادی که اینجا ی هرجا تبلیغ موسساتو می‌کنن از کارکنان همون موسسه هستن
    با سلام
    هرچند که نقطۀ تناقض حرف های شما اینه که خودتون در مورد موسسه ای سوال کردین و حالا خودتون میگین دانشجویی که خودش بلد نباشه اپلای کنه، بهتره اصلاً نره!!! ولی به هر حال ممنون از پاسختون.

فقط اینکه من جایی از حرفام نگفتم بلد نبودم اپلی کنم، عرض کردم زمان ، انرژی و حوصله کافی برای تحقیق در مورد چگونگی اینکار و انجامش رو نداشتم (در ضمن به من یکی که 1ماه یا حتی 1هفته هم مرخصی نمیدادن). اتفاقاً تاکید هم کردم و میکنم که اگر کسی زمان و انرژی داره حتماً خودش اقدام کنه و به قول شما این 5، 6 میلیونو بزاره توجیب خودش (هرچند که من خیلی کمتر از اینها هم هزینه کردم).
    من براساس تجربیات خودم جواب دادم، امیدوارم هرکسی به هر طریقی اپلای میکنه موفق باشه. اگه هم شما این مسیرو رفتین تا آخر (که اینطوری به نظر میاد) ممنون میشم در مورد شرایط و مدارک ویزا تجربیاتتون رو بهم بگین.

موفق باشید.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط SaharAbed نمایش پست ها
    با سلام
    هرچند که نقطۀ تناقض حرف های شما اینه که خودتون در مورد موسسه ای سوال کردین و حالا خودتون میگین دانشجویی که خودش بلد نباشه اپلای کنه، بهتره اصلاً نره!!! ولی به هر حال ممنون از پاسختون.

فقط اینکه من جایی از حرفام نگفتم بلد نبودم اپلی کنم، عرض کردم زمان ، انرژی و حوصله کافی برای تحقیق در مورد چگونگی اینکار و انجامش رو نداشتم (در ضمن به من یکی که 1ماه یا حتی 1هفته هم مرخصی نمیدادن). اتفاقاً تاکید هم کردم و میکنم که اگر کسی زمان و انرژی داره حتماً خودش اقدام کنه و به قول شما این 5، 6 میلیونو بزاره توجیب خودش (هرچند که من خیلی کمتر از اینها هم هزینه کردم).
    من براساس تجربیات خودم جواب دادم، امیدوارم هرکسی به هر طریقی اپلای میکنه موفق باشه. اگه هم شما این مسیرو رفتین تا آخر (که اینطوری به نظر میاد) ممنون میشم در مورد شرایط و مدارک ویزا تجربیاتتون رو بهم بگین.

موفق باشید.
    به نظر من هم مراجعه به موسسات فقط به هدر دادن پول هست. چون تنها کاری که این موسسات می کنند اینه که یک مشت کاغذ به مشتری ها شون می دهند و با یکسری جلسات به اصطلاح مشاوره ای فقط حرف می زنند. این کاغذ بازی ها و حرف ها که اینقدر پول نمی خواد؟!
    کاشکی حداقل این موسسات زحمت این رو به خودشون بدن که یک وقت سفارت برای مشتری ها بگیرن یا ارتباطی میداشتن که ویزا رو بتونن تسهیل کنند وگرنه پول واسه چی می گیرن؟!
    خوب بیزنسی هست به خدا. یا اینکه کار تایید مدارک رو انجام می دادند.
    کلی پول از جوونهای گیج و بی اطلاع می گیرن و در عوضش واسه مشتری هاشون یک مشت کاغذ پرینت می گیرند و حرف می زنند دریغ از یک اقدام عملی.
    بیشتر جوونهایی که توی این مقطع زمانی پذیرش و ویزا هستن تمام فکر و ذکرشون پذیرش و خروج از کشور هست واسه همین هم خوب فکر نمی کنند و کلی هزینه به این موسسات می دهند.
    اشتباهه واقعا

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    به نظر من هم مراجعه به موسسات فقط به هدر دادن پول هست. چون تنها کاری که این موسسات می کنند اینه که یک مشت کاغذ به مشتری ها شون می دهند و با یکسری جلسات به اصطلاح مشاوره ای فقط حرف می زنند. این کاغذ بازی ها و حرف ها که اینقدر پول نمی خواد؟!
    کاشکی حداقل این موسسات زحمت این رو به خودشون بدن که یک وقت سفارت برای مشتری ها بگیرن یا ارتباطی میداشتن که ویزا رو بتونن تسهیل کنند وگرنه پول واسه چی می گیرن؟!
    خوب بیزنسی هست به خدا. یا اینکه کار تایید مدارک رو انجام می دادند.
    کلی پول از جوونهای گیج و بی اطلاع می گیرن و در عوضش واسه مشتری هاشون یک مشت کاغذ پرینت می گیرند و حرف می زنند دریغ از یک اقدام عملی.
    بیشتر جوونهایی که توی این مقطع زمانی پذیرش و ویزا هستن تمام فکر و ذکرشون پذیرش و خروج از کشور هست واسه همین هم خوب فکر نمی کنند و کلی هزینه به این موسسات می دهند.
    اشتباهه واقعا
    سلام control عزیز
    لیسانس نرم افزار آزاد معدل 16
    ارشد فیزیک ذرات بنیادی سمنان معدل 15
    آیلتس 6.5
    GRE
    برای مستر اقتصاد یا فاینانس چقدر شانس بورس دارم؟
    برای مستر نرم افزار چی؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط excellent68 نمایش پست ها
    من دانشجو تغذیه ام با معدل 18.5 از دانشگاه شهید بهشتی می خواستم ببینم اگه بخوام واسه ارشد از دانشگاه - Universitat de Barcelona پزیرش بگیرم شرایطش چیه ؟ کلا دانشگاه های اسپانیا چه مدرکی واسه زبان می خوان؟ هزینه زندگی و تحصیل چطوره اونجا؟ ارشدش چن سالس؟
    دوست عزیز من برو سایت دانشگاه بارسلونا ... اطلاعات کامل توشه همه چیز بستگی به انتخاب شما داره .... و رشته شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    دوست عزیز من برو سایت دانشگاه بارسلونا ... اطلاعات کامل توشه همه چیز بستگی به انتخاب شما داره .... و رشته شما
    مدرک آیلتس 6 کافیه برای ارشد و هزینه ماهانه بارسلونا 500 یورو هست این غیر تحصیل هست برای دریافت بورسیه و این جور مسایل هم که هم معدلت خوبه رشتتم هست اونجا .... باید مارچ اوریل ببینی بورسیه های دانش جوهای بین المللی رو ... اما حتما سایتشو ببین ..... بخون هر روز چیزای جدید میاد ....

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط JabbarSing نمایش پست ها
    سلام control عزیز
    لیسانس نرم افزار آزاد معدل 16
    ارشد فیزیک ذرات بنیادی سمنان معدل 15
    آیلتس 6.5
    GRE
    برای مستر اقتصاد یا فاینانس چقدر شانس بورس دارم؟
    برای مستر نرم افزار چی؟
    ممنون
    سلام
    به نظرم شانس خوبی داری.
    سعی کن یک رزومه تهیه کنی حداثل یک مقاله هم داشته باشی.
    با اساتید گروه های مربوطه ایمیل بزن و ارتباط بر قرار کن.
    موفق باشی

Junior Member Mohamad89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس حقوق(ترم آخر هستم)
    معدل:17/36
    مقاله ندارم.
    تافل 102
    اسپانیایی c1
    فرانسه c1
    تسلط کامل به زبان ایتالیایی
    قصد ادامه ی تحصیل در رشته ی حقوق تجارت رو دارم.
    با این رزومه شانسی دارم؟برای کدام دانشگاه؟با بورس؟
    ممنونم.
    سلام .
    بله شما می تونی بره بیشتر دانشگاه های اسپانیا اقدام کنی که اکثرا تو شهرهای بارسلونا و مادرید هستن. من خودم دارم بره اسپانیا اقدام می کنم البته برای دکترا اگه بشه. تا جایی که من می دونم بورسو بیشتر بره مقطع دکترا میدن.

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

نقل قول نوشته اصلی توسط excellent68 نمایش پست ها
    من دانشجو تغذیه ام با معدل 18.5 از دانشگاه شهید بهشتی می خواستم ببینم اگه بخوام واسه ارشد از دانشگاه - Universitat de Barcelona پزیرش بگیرم شرایطش چیه ؟ کلا دانشگاه های اسپانیا چه مدرکی واسه زبان می خوان؟ هزینه زندگی و تحصیل چطوره اونجا؟ ارشدش چن سالس؟
    من دو تا از سوالاتت رو توضیح میدم
    ارشدش 1 ساله تا 2 ساله است بستگی به رشته و دانشگاه.. اکثر رشته ها میشه گفت 1 سالس
    مدرک زبان الزامی نیست ولی اگه داشته باشی بسیار کمک میکنه

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

Is it true that there is no tuition fee for some programs such as Civil Eng? How about cost of living and, Is there any website related to Spain universities which I can find information about deadlines, Fees, Course studies etc
    something like: (
    www.daad.de). Thanks
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)