صفحه 197 از 391 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    می خواستم بدونم اگر چند تا اکانت در چند بانک باز کنیم اشکالی نداره؟
    اگر منظورتان روى كرديت اسكور است تا زمانيكه وام و كارت اعتبارى نگرفته ايد هيچ تاثيرى ندارد . ولى نگهدارى چند اكانت ممكن است براى خودتان اسباب زحمت شود

Junior Member

با سلام
    من در حال حاضر تهرانم و کارمند بانک دولتی
    حقیقت ویزاهامونو گرفتین و برای تابستون میخوایم لند کنیم

من رشته تحصیلی لیسانسم مهندسی صنایع هستش و فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات دارم.
    شش سال سابقه کارمندی بانک دارم و تقریبا تو همه زمینه های بانک کار کردم.

میخواستم ببینم برای کار توی بانک در کانادا چه لایسنس هایی لازمه؟ مدرک زبان چطور؟ اگر کمی منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
    از ایران باید چه اقداماتی رو شروع کنم؟ و اینکه زمان لازم چقدر هست؟ و خیلی سوالای دیگه که حسابی ذهنمو مشغول کرده

فکر میکنم راجع به این تاپیک نباشه اما نمیدونستم باید کجا مطرح کنم که پاسخ درست بگیرم!!
    ممنونم

Junior Member

دوستان
    با توجه به اینکه اکانتم رو تازه باز کردم
    بهم اجازه نمیده که پیام خصوصی فرستم و صندوقمم با دو تا پیام پر میشه! حل شدنی نیست؟
    هدا خانوم فک کنم الان بشه پیام برام بفرستین خیلی ممنونم ازتون

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

میخوام دعوتنامه بفرستم برای مادرم. از صفحه ی اول اینترنت بانک TD و RBC پرینت بگیرم براش کافیه برای بانک استیتمنت؟ یا باید کار دیگه ای بکنم. همه ی اطلاعات حسابم توشه دیگه؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    میخوام دعوتنامه بفرستم برای مادرم. از صفحه ی اول اینترنت بانک TD و RBC پرینت بگیرم براش کافیه برای بانک استیتمنت؟ یا باید کار دیگه ای بکنم. همه ی اطلاعات حسابم توشه دیگه؟
    ما رفتیم بانک و از خود بانک استیتمنت گرفتیم گفتیم یه مهر قشنگه هم بزنه زیرش
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    میتونید تو انلاین بنکینگ ار بی سی از آخرین استیتمنت هر کدام از حساب هاتون که میخواید پرینت بگیرید.

دوستان حساب TFSA كه معاف از ماليات محسوب ميشه هم سودش معافه هم مقداري كه توش بوده ؟ مثلا شما 5000 تا گذاشتين و الان ( كه موقع رد كردن فرمهاي مالياتي هست ) 500 تا بهش سود تعلق گرفته ، تكليفش چيه ؟
    براي كسي كه درآمد نداشته و سال اول مهاجرت هست ميتونه سال بعد هم رد كنه ، ميخام بدونم اين حساب شامل ماليات ميشه ؟ اگه نه كه براي سال بعد رد كنيم
    خواهشا هر كي ميدونه راهنمايي كنه . خيلي خيلي ممنون

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nina-canada نمایش پست ها
    دوستان حساب TFSA كه معاف از ماليات محسوب ميشه هم سودش معافه هم مقداري كه توش بوده ؟ مثلا شما 5000 تا گذاشتين و الان ( كه موقع رد كردن فرمهاي مالياتي هست ) 500 تا بهش سود تعلق گرفته ، تكليفش چيه ؟
    براي كسي كه درآمد نداشته و سال اول مهاجرت هست ميتونه سال بعد هم رد كنه ، ميخام بدونم اين حساب شامل ماليات ميشه ؟ اگه نه كه براي سال بعد رد كنيم
    نه دیگه مالیات نداره چون سقف TFSA محدوده و به اون حدی که باید مالیات بهش تعلق بگیره، نمیرسه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nina-canada نمایش پست ها
    حساب که بخودی خود هیچوقت مالیات نداره. سود سرمایه گذاری TFSA اگر سقف سالانه سرمایه گذاری اش را رعایت کرده باشید مالیات نداره. اصل پولش هم که اگر از درآمدتون بوده باشه مالیات بردرآمدتان را جداگانه میدهید.

با سلام،
    دوست عزیز برای کار در بانک به نظرم مهم ترین چیز بحث زبان هست. اگر زبانتون رو تقویت کنید، با توجه به سابفه کاری قبلی در بانک شانس خوبی برای پیدا کردن کار دارید.
    فقط وقتی آمدید اینجا در مدتی که دنبال کار هستید، از کلاس های MOSAIC و سایر مراکز کاریابی استفاده کنید و از طریق کار دواطلبانه یا دوره های کارآموزی سعی کنید سابقه کار کانادایی کسب کنید که در رزومه و کاریابی خیلی موثر است.

در عین حال از الان سایت بانک های کانادا رو ببینید و شغل هایی که دارند رو نگاهی بندازید تا در جریان سمت های موجود باشید. ضمنا اکثر کارفرما ها برای تازه شاغلین دوره های آموزشی میگذارند تا با آنچه ار آنها در کار انتظار هست و مهارتهای لازم جهت انجام کار آشنا بشند.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط starca نمایش پست ها
    با سلام
    من در حال حاضر تهرانم و کارمند بانک دولتی
    حقیقت ویزاهامونو گرفتین و برای تابستون میخوایم لند کنیم

من رشته تحصیلی لیسانسم مهندسی صنایع هستش و فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات دارم.
    شش سال سابقه کارمندی بانک دارم و تقریبا تو همه زمینه های بانک کار کردم.

میخواستم ببینم برای کار توی بانک در کانادا چه لایسنس هایی لازمه؟ مدرک زبان چطور؟ اگر کمی منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
    از ایران باید چه اقداماتی رو شروع کنم؟ و اینکه زمان لازم چقدر هست؟ و خیلی سوالای دیگه که حسابی ذهنمو مشغول کرده

فکر میکنم راجع به این تاپیک نباشه اما نمیدونستم باید کجا مطرح کنم که پاسخ درست بگیرم!!
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)