صفحه 341 از 391 نخستنخست ... 241291331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,401 تا 3,410 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
    من هنوز تا حالا حساب rrsp باز نکردم، کمپانی قبلی‌ که کار می‌کردم contribute میکرد اما اینجای جدید نه، اما بنفیتِ به اسم group rsp دارن که دیگه به جای اینکه ما صبر کنیم تا tax /return بگیریم، آون مبلغ در paycheck همون کسر نمی‌شه دیگه
    حالا سوال من اینه، آیا من می‌تونم جدا حساب rrsp باز کنم و تا قبل از ۲۰۱۸ ، ماکسیممِ که می‌تونم رو توش بریزم که march ۲۰۱۸ بتونم tax return ش رو بگیرم؟
    و آیا علاوه بر آون حساب شخصی‌ rrsp همزمان می‌تونم با کمپانی هم group rsp داشته باشم؟( یعنی‌ می‌شه کسی‌ چند تا حساب rrsp داشته باشه؟)
    ممنون از راهنمایی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط blessed نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
    من هنوز تا حالا حساب rrsp باز نکردم، کمپانی قبلی‌ که کار می‌کردم contribute میکرد اما اینجای جدید نه، اما بنفیتِ به اسم group rsp دارن که دیگه به جای اینکه ما صبر کنیم تا tax /return بگیریم، آون مبلغ در paycheck همون کسر نمی‌شه دیگه
    حالا سوال من اینه، آیا من می‌تونم جدا حساب rrsp باز کنم و تا قبل از ۲۰۱۸ ، ماکسیممِ که می‌تونم رو توش بریزم که march ۲۰۱۸ بتونم tax return ش رو بگیرم؟
    و آیا علاوه بر آون حساب شخصی‌ rrsp همزمان می‌تونم با کمپانی هم group rsp داشته باشم؟( یعنی‌ می‌شه کسی‌ چند تا حساب rrsp داشته باشه؟)
    ممنون از راهنمایی

بله کاملا میشه چندین حساب rrsp داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله کاملا میشه چندین حساب rrsp داشت.
    ممنون
    آیا شما در مورد group rsp هم میدونید؟ آیا پیشنهاد می‌کنید؟

پس اگه من الان مثلا حساب rrsp با $۱۰۰۰۰ باز کنم، march ۲۰۱۸، برای اون تکس ریترن دارم؟
    ویرایش توسط blessed : November 17th, 2017 در ساعت 10:00 PM

ApplyAbroad Guru

ممنون
    آیا شما در مورد group rsp هم میدونید؟ آیا پیشنهاد می‌کنید؟

پس اگه من الان مثلا حساب rrsp با $۱۰۰۰۰ باز کنم، march ۲۰۱۸، برای اون تکس ریترن دارم؟
    بنده در حدی نیستم که حساب خاصی پیشنهاد کنم ولی فکر میکنم group RRSP هم فرقی با RRSP معمولی نداشته باشه. مزیتش در بیشتر جاها اینه که کارفرما هم از طرف خودش معمولا یک پولی به حساب RRSP Group شما میریزه. اگر نه که فرقی هم نداره. اگر تا مارچ 2018 حساب باز کنید در زمان تکس فایل برای مبلغ RRSPتون معافیت مالیاتی دریافت میکنید (در صورتی که از حداکثر معافیت بالا نزده باشه).

سلام دوستان
    کسی‌ می‌دونه الان بهترین mortgage rate رو کدوم بانک میده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

سلام دوستان
    کسی‌ می‌دونه الان بهترین mortgage rate رو کدوم بانک میده؟
    بعضی مواقع موسسات خصوصی بهتر هستند. میتونید این سایت را چک کنید نرخ روزانه بانک ها و نرخ خودشون را دارد.

https://www.ratehub.ca/best-mortgage...-year/variable

ممنون میشم دوستان mortgage advisor از بانک‌های rbc یا bmo یا scotia یا هر تجربه خوبی که دارن برام خصوصی مسیج بدید، بازار خیلی‌ خطرناکی به نظر میاد ، البته با بروکر نمی‌خوام کار کنم ، میترسم

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    بعضی مواقع موسسات خصوصی بهتر هستند. میتونید این سایت را چک کنید نرخ روزانه بانک ها و نرخ خودشون را دارد.

https://www.ratehub.ca/best-mortgage...-year/variable

CIBC & Scotia به من ریت ائ‌ که دادن خیلیییی بیشتر از این بود که اینجا نوشته تازه با ۲۰% downpayment

ApplyAbroad Guru

ممنون میشم دوستان mortgage advisor از بانک‌های rbc یا bmo یا scotia یا هر تجربه خوبی که دارن برام خصوصی مسیج بدید، بازار خیلی‌ خطرناکی به نظر میاد ، البته با بروکر نمی‌خوام کار کنم ، میترسم

CIBC & Scotia به من ریت ائ‌ که دادن خیلیییی بیشتر از این بود که اینجا نوشته تازه با ۲۰% downpayment
    منظورتون از خطرناک چیه؟ mortgage کلا کار خطرناکی نیست بخصوص در کانادا و با بانکهای بزرگ. اختلاف ریت ها هم چند دهم درصدی بیشتر نیست. فقط موقع مقایسه نرخ ها نوع شون رو هم درنظر بگیرید (نرخ ثابت یا متغیر برای بازه های زمانی متفاوت فرق میکنه).

با سلام. اگر کسی PR نباشه( study permit, work permit)، می تونه Line of credit بگیره؟؟ ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Superstar

[QUOTE=amin_mb;2494970]بعضی مواقع موسسات خصوصی بهتر هستند. میتونید این سایت را چک کنید نرخ روزانه بانک ها و نرخ خودشون را دارد.

https://www.ratehub.ca/best-mortgage...-year/variable[/QUOT

از نظر نرخ که هیچوقت بهتر نیستند. از لحاظ راحت گرفتن شاید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)