صفحه 370 از 391 نخستنخست ... 270320360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,691 تا 3,700 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من مسترکارت آربی سی رو دارم که نمی دونستم به دانشجوهای اینترنشنال بیشتز از 1000 تا کردیت نمیده و افزایش نمی ده لیمیت رو. الان می خوام کردیت کارت دیگه ای بگیرم که لیمیتش بیشتر باشه و بتونه افزایش بدم. شما چی پیشنهاد می دید؟
    کردیت کارت تنجرین خوبه؟ من یک ماهی هست تو تنجرین حساب باز کردم. برای اپرو شدن درخواستم موجودی حسابم هم چک میشه یا فقط کردیت هسیتوری و کردیت اسکورم؟
    درود
    بنده هم از تی دی کردیت کارت داشتم که ۱۰۰۰ دلار رو مسدود کرده بودن. این کردیت کارت رو بعد از ۲ سال لغو کردم و از تنجرین کردیت کارت گرفتم بدون مسدود شدن مبلغی، با این حال که دیگه دانشجو نیستم و اقامت دایم هم ندارم. موقع پر کردن درخواست، در قسمتی از شما خواسته میشه که درآمد سالیانه رو وارد کنین و مبلغ کمتر از ۱۲ هزار دلار رو هم سیستم قبول نمیکنه. من هم مجبور بودم این مبلغ رو وارد کنم، با این حال که هنوز کار و درآمد ندارم. نمی دونم واسه ی داشتن سقف بالاتر، اگه مبلغ بیشتری رو وارد کنین چی میشه، ممکنه از شما بخوان این درآمد رو اثبات کنین. بر اساس اون ۱۲ هزار دلار همون سقف ۱۰۰۰ دلار رو در نظر گرفتن
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

سلام دوستان،
    من مسترکارت آربی سی رو دارم که نمی دونستم به دانشجوهای اینترنشنال بیشتز از 1000 تا کردیت نمیده و افزایش نمی ده لیمیت رو. الان می خوام کردیت کارت دیگه ای بگیرم که لیمیتش بیشتر باشه و بتونه افزایش بدم. شما چی پیشنهاد می دید؟
    کردیت کارت تنجرین خوبه؟ من یک ماهی هست تو تنجرین حساب باز کردم. برای اپرو شدن درخواستم موجودی حسابم هم چک میشه یا فقط کردیت هسیتوری و کردیت اسکورم؟
    سلام. کردیت کارت american express simplycash خوبه. وقتی سابقه کردیت دارید سقف اولیه خوبی میده و سقفش را بعد از ۶ ماه می تونید بالا ببرید. زمانی که من گرفتم چند ماه اول ۵ درصد کش بک می داد ولی الان ظاهرا ۲.۵ درصد میده برای ۳ ماه. بعد از اون ۳ ماه میشه ۱.۲۵ درصد. فی هم نداره. بیمه رنتال و خرید و حوادث سفر هم داره. اگه کسی هم شما را ریفر کنه یا شما بعدا کسی را ریفر کنید به هر دو نفر ۱۰۰ دلار جایزه می ده.
    اما امریکن اکسپرس را بعضی فروشگاه ها قبول نمی کنن. برای ادمی که یه مستر یا ویزا کارت داره به عنوان کارت دوم مناسبه.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سلام دوستان،
    اگر از کردیت کارتتون زیاد استفاده کنید و بموقع پرداخت کنید سقف رو بعد از یک سال می تونید ببرید بالا یا خودشون پیشنهاد میدند. زمانی که من دانشجو بودم تا ۴۰۰۰ دلار در طی چند نوبت بردم بالا.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    اگر از کردیت کارتتون زیاد استفاده کنید و بموقع پرداخت کنید سقف رو بعد از یک سال می تونید ببرید بالا یا خودشون پیشنهاد میدند. زمانی که من دانشجو بودم تا ۴۰۰۰ دلار در طی چند نوبت بردم بالا.
    و سقف 30% هزینه به لیمیت رو هم رعایت کنید. (یعنی برای یک کارت با لیمیت 1000 دلاری، هیچ وقت نگذارید استیتمنت 300 دلاری به بالا براتون بیاد. قبل از استیتمنت پرداختش کنید).
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بانک RBC برای دانشجویان اینترنشنال سقف ۱۰۰۰ دلاری را بالا نمی بره. من خیلی پیگیر شدم بهم اینو گفتن. سابقه خوبی هم تو بانک دارم ولی گفتن نمیشه. البته بهم گفتن سیاست نسبتا جدیدی هست.
    بانک های دیگه سقف کردیت کارت را بالا می برن ولی مشکلشون اینه که معمولا به کسی که اولین کردیت را می خواد بگیره فقط سکیور کردیت می دن. BMO و TD را من پیگیری کردم دقیقا این شرایط را داشتن.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    بانک RBC برای دانشجویان اینترنشنال سقف ۱۰۰۰ دلاری را بالا نمی بره. من خیلی پیگیر شدم بهم اینو گفتن. سابقه خوبی هم تو بانک دارم ولی گفتن نمیشه. البته بهم گفتن سیاست نسبتا جدیدی هست.
    بانک های دیگه سقف کردیت کارت را بالا می برن ولی مشکلشون اینه که معمولا به کسی که اولین کردیت را می خواد بگیره فقط سکیور کردیت می دن. BMO و TD را من پیگیری کردم دقیقا این شرایط را داشتن.
    منم از RBC پرسیدم همین بهم گفتند. من الان با همون کردیت کارت 1000 دلاری RBC کردیت هیستوری و اسکور خوبی دارم. و برای همین می خوام یه کردیت کارت دوم بگیرم. تی دی کردیت کارت دوم رو که که سکیور نمی کنه؟
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

رشته و دانشگاه

منم از RBC پرسیدم همین بهم گفتند. من الان با همون کردیت کارت 1000 دلاری RBC کردیت هیستوری و اسکور خوبی دارم. و برای همین می خوام یه کردیت کارت دوم بگیرم. تی دی کردیت کارت دوم رو که که سکیور نمی کنه؟
    من برای اولی پرسیدم شرایطشون اون بود. برای دومی تحقیقی نکردم. به عنوان دومی همون amex را دارم و راضیم.
    مرگ سقراط

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    من برای اولی پرسیدم شرایطشون اون بود. برای دومی تحقیقی نکردم. به عنوان دومی همون amex را دارم و راضیم.
    amex محدودیت استفاده نداره؟ منظورم اینه که می گن بعضی جاها قبول نمی کنند؟
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

رشته و دانشگاه

amex محدودیت استفاده نداره؟ منظورم اینه که می گن بعضی جاها قبول نمی کنند؟
    مسلما به گستردگی ویزا و مسترکارت نیست. برای پرداخت اینترنتی تقریبا مثل اون دو تاس. برای اوبر، پرداخت قبض، فست فود و رستوران، ارایشگاه و خرید بلیط و امثال اون من مشکلی نداشتم. حتی تو رستوران تو تایوان هم استفاده کردم ازش. تو فروشگاه های زنجیره ای ولی محدودیتش بیشتره. مثلا والمارت قبول می کنه ولی superstore, nofrills, freshco نه. برای همین میگم ادم باید یه ویزا یا مسترکارت کنارش داشته باشه.
    مرگ سقراط

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

سالیان پیش اینجا یک بحثی شده بود در رابطه با دسته چک گرفتن. مثل باقی قضایا من نتونستم اینجا پیداش کنم. ولی تجربه‌ی این دفعه‌ام این طور بود که من پلن بیسیک با RBC دارم و دسته چک مجانی نمیداد. تو سایت H+D وقتی میخواید درخواست دسته چک بدید، حواستون باشه که یک 15 برگی هم داره که با پستش فکر کنم زیر 25 دلار درمیاد. دنبال اون 50 دلاریه نباشید، یک مقدار گزینه‌اش مخفی هستش.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)