صفحه 373 از 391 نخستنخست ... 273323363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,721 تا 3,730 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    I'd say increasing your limit will increase your score as long as there is no hard credit check for the increase and you do not change the typical amount of debt on your credit cards/LOCs.

When you accept a credit limit increase, as long you use it responsibly and forgo increasing your spending, it will reduce your credit utilization. Why does that matter? Credit utilization is one of the key criteria credit reporting agencies like Equifax and TransUnion use to calculate your credit score.Credit utilization is calculated by dividing your outstanding debt by your available credit. Theoretically, the lower your credit utilization, the higher your credit score should be.
    قبول دارم. اما فرض کنیم می خواهید وام بگیرید. 1. کردیت اسکور از یک حدی به بالاتر واقعا دیگه فرقی نمی کنه. شما 750 باشید یا 800 فرق چندانی نخواهد داشت. 2. فاکتور درآمد و نقدینگی به مراتب اثر بیشتری دارند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    قبول دارم. اما فرض کنیم می خواهید وام بگیرید. 1. کردیت اسکور از یک حدی به بالاتر واقعا دیگه فرقی نمی کنه. شما 750 باشید یا 800 فرق چندانی نخواهد داشت. 2. فاکتور درآمد و نقدینگی به مراتب اثر بیشتری دارند.
    البته من هم به این نظر شما اعتقاد دارم. در حال حاضر کردیت بالای ۶۸۰ برای مورگیج خوب تلقی میشه. اما اونچه که وام بیشتری به شما میده مبلغ نامه شغلی است.

Junior Member

سلام دوستان

با توجه به اینکه من تازه وارد کانادا شدم طبیعتا Credit History ندارم.

سوال اولم اینه که آیا RBC بانک خوبی هست برای حساب باز کردن؟
    سوال دومم هم اینه که برای کردیت گرفتن تنها راهمون گرفتن Secured Credit Card هستش؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Gilmour نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوال دومم هم اینه که برای کردیت گرفتن تنها راهمون گرفتن Secured Credit Card هستش؟
    سلام. من پنج ساله با آر بی سی هستم و راضیم. البته شنیدم اگر بخواهید پول زیاد از ایران بیارید گزینه خوبی نیست. برای کارت اعتباری باید پرس و جو کنید بعضی بانک ها و شعبات ساده تر می گیرند. اگر پی آر هستید باید بتونید یک کارت عادی unsecured البته با سقف پایین بگیرید

سلام دوستان

اگه پی آر هستید توی سایت بانک ها پکیج های ویژه newcomers رو ببینید. مثلا این لینک واسه اسکوشا و این واسه RBC. اگه هم دانشجو هستید پکیج های ویژه International students رو ببینید که البته گاهی جزو همون newcomers محسوب میشن (مثل اسکوشا). کلا هم کانادا پنج تا بانک بزرگ داره (TD, RBC, CIBC, BMO, Scotia) بنابراین لازم نیست خیلی هم بگردید. اما تا اونجایی که من دیدم بانک هم شبعه به شعبه فرق داره یعنی مثلا ممکنه یه شعبه ای براتون با شرایطی بهتر از اونی که توی سایتشون نوشتن حساب باز کنه و یکی با شرایط سخت گیرانه تر.
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

Senior Member

سلام دوستان

در کل RBC بانک بدی نیست، بستگی به نیاز شما و کاربرد شما داره . کلا استفاده از بانک برای ذخیره پول ، کرفتن وام ماشین و خونه کاربرد داره . بعضی بانک ها برای اتتقال پول بهترن مثلل اسکوشیا بعضی ها هم برای بیمه مثلTD.
    بانک RBC هم کردیت کارد و خط اعتباری خوبی میده. بهرحال این تجربه شخصی منه و ممکنه برای شخص دیگه این نظر فرق بکنه. اما یک نکته هست که هیچ وقت یه بانک ۱۰۰ درصد خوب نیست اکر بود همه میرفتن اونجا حساب باز میکردن . رقابت بانک ها شدیده و باید براساس نیازتون تصمیم بگیرید.
    با مختصری جستجو میتونید با شرایط نیوکامری کردیت کارت خوب هم بگیریرد.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

سلام دوستان

سلام. اگه pr نیستید rbc کردیت کارت غیر سکیور میده ولی سقف کردیت کارت را بعدا از ۱۰۰۰ تا بالاتر نمی بره. حتی من شعبه نزدیک دانشگاه رفتم اونجا بهم گفتن حتما باید سکیور باشه من از شعبه دیگه گرفتم.
    bmo من ندیدم به کسی کردیت کارت غیر سکیور بده (فرض pr نبودن). td هم همینطور.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان پدر و مادر من چند ماه دیگه برای دیدن من میان. قرار هست که یکی دو ماه بمونن. بانکی هست که بتونن بدون هزینه ماهیانه ویزا یا مستر کارت دبیت بگیرند که برای خریدهاشون ازش استفاده کنند و براشون بمونه بعدا اگر دوباره اومدند یا سفرهای دیگشون هم بتونن ازش استفاده کنند. اون طوری که میبینم به نظرم کردیت کارت غیر سکیور شاید به ویزیتور سخت بدند (نمیخوام سکیور بگیرند که مثلا 1000 دلارشون الکی بلوکه بمونه) و از طرفی حساب بدون مانتلی فی هم نمیبینم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان پدر و مادر من چند ماه دیگه برای دیدن من میان. قرار هست که یکی دو ماه بمونن. بانکی هست که بتونن بدون هزینه ماهیانه ویزا یا مستر کارت دبیت بگیرند که برای خریدهاشون ازش استفاده کنند و براشون بمونه بعدا اگر دوباره اومدند یا سفرهای دیگشون هم بتونن ازش استفاده کنند. اون طوری که میبینم به نظرم کردیت کارت غیر سکیور شاید به ویزیتور سخت بدند (نمیخوام سکیور بگیرند که مثلا 1000 دلارشون الکی بلوکه بمونه) و از طرفی حساب بدون مانتلی فی هم نمیبینم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.
    کارت اعتباری به دارندگان ویزای ویزیتوری بدون بلوکه کردن پول نمی دن. راحت یک حساب عادی باز کنید و یک کارت دبیت براشون بگیرید و نیازهاشون را برای خرید و غیره پاسخ می ده. Simplii حساب چکینگ بدون هزینه داره (در فروشگاه های سوپراستور باجه دارند). TD هم یک حساب Everyday Saving Account داره که بدون هزینه است.

Junior Member

سلام . ممنون از اطلاعات شما. منظور شما از کار secure و unsecured چی هست؟ و چه فرق و خصوصیاتی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)