صفحه 390 از 391 نخستنخست ... 290340380381382383384385386387388389390391 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,891 تا 3,900 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    احتمالا منظورتون حداکثر تکسیه که به بالاترین برکت درآمدتون تعلق میگیره. شما باید کل تکسی را که می‌پردازید به کل درآمد تقسیم کنید تا معلوم بشه چقدر مالیات میدید. اون ۴۵٪ به کل درآمد تعلق نمیگیره. همونطور که گفتم برای حدود ۵۰۰ هزار دلار تکس باید حدود یک میلیون دلار درآمد داشته باشید.
    به هر حال سود بانکی مازاد درآمدی هست که همان مارجینال تکس شاملش میشه دیگه. من که نگفتم کل درامدم رو دارم ۴۵ درصد تکس میدم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

یه سوالی داشتم. اگر فردی که برای اولین بار بخواهد در کانادا لند کند و هنگام لند بخواهد مقدار پولی که بعدا میخواهد به کانادا وارد کند رو اظهارکند آیا از همان فرمی که برای وسایل استفاده می شود باید استفاده کند؟

نمی دونستم که ای سوال رو کجا مطرح کنم در اینجا مطرح کردم چون به هر حال بانک با پول سرو کار داره!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم. اگر فردی که برای اولین بار بخواهد در کانادا لند کند و هنگام لند بخواهد مقدار پولی که بعدا میخواهد به کانادا وارد کند رو اظهارکند آیا از همان فرمی که برای وسایل استفاده می شود باید استفاده کند؟

نمی دونستم که ای سوال رو کجا مطرح کنم در اینجا مطرح کردم چون به هر حال بانک با پول سرو کار داره!
    مگه پولی که بعدا قراره بیاره رو باید اظهار کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مگه پولی که بعدا قراره بیاره رو باید اظهار کنه؟
    خوب پس، چطوری پول رو بیاره بدونه اینکه مالیات تعلق بگیره؟ و یا پولشویی بحساب نیاد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    خوب پس، چطوری پول رو بیاره بدونه اینکه مالیات تعلق بگیره؟ و یا پولشویی بحساب نیاد؟
    پول اگر ناشی از کسب درآمد نباشه مشمول مالیات نمیشه. احتمالا با اثبات منشا پول (مثلا فروش ملکی که از قبل داشته) یا هدیه یا ... اون مشکل حل میشه. البته من تجربه عملی در این باره ندارم، دوستانی که نقل و انتقال پول انجام دادن (بخصوص اوردن پول ناشی از فروش خونه) بهتر میتونن کمک کنن.

سلام به دوستان
    اگر کسی از کردیت زیر 100 دلار خرج کرده باشه و به دلیل برگشت به ایران ، پرداحت نکرده باشه و کارش به کالکشن رسیده باشه و پرداخت کنه با جریمه و دیگه بهش کردیت هم نداده باشن باید چیکار کنه تا درست بشه؟
    آیا secured card و کار با اون می تونه بهبود بده؟
    آیا زنگ به ویزا می تونه راهگشا باشه؟
    لطفا هر راهنمایی یا راه حلی دارین بگین.
    ممنون

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    اگر کسی از کردیت زیر 100 دلار خرج کرده باشه و به دلیل برگشت به ایران ، پرداحت نکرده باشه و کارش به کالکشن رسیده باشه و پرداخت کنه با جریمه و دیگه بهش کردیت هم نداده باشن باید چیکار کنه تا درست بشه؟
    آیا secured card و کار با اون می تونه بهبود بده؟
    آیا زنگ به ویزا می تونه راهگشا باشه؟
    لطفا هر راهنمایی یا راه حلی دارین بگین.
    ممنون
    اگر بدهی و جریمه رو پرداخت کرده اید با کلکشن ایجنسی تماس بگبرید تا کلکشن اکانت رو حدف کنند. سکیور کردیت یکی از گزینه ها هست. عبارات Credit Repair و Rebuilt Credit رو سرچ کنید روشهای متعددی هست فقط حواستون به کلاهبردارها باشه.
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_am نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من و همسرم با استادی و ورک پرمیت کانادا هستیم. خانواده جدیدا مبلغ بیشتر از 10000$ رو از طریق صرافی برامون فرستادن و الان این مبلغ تو حساب بانکیمون قابل مشاهده است ولی زده که تا 4 روز "on hold" هستش. آیا این طبیعیه و بعد از این 4 روز پولمون آزاد میشه؟
    آیا ما باید این پولهایی که از ایران برامون میفرستند رو جایی اعلام کنیم؟ چیکار باید بکنیم که مشکل قانونی برامون پیش نیاد؟
    معمولا صرافیها مبالغ بالا را در چند قسط میریزند تا مشکلی نباشد. هولد کردن برداشت هم طبیعی است و جای نگرانی ندارد(معمولا) برخی مواقع ممکن است از بانک هم تماس بگیرند و در مورد منشا پول سوال کنند
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    معمولا صرافیها مبالغ بالا را در چند قسط میریزند تا مشکلی نباشد. هولد کردن برداشت هم طبیعی است و جای نگرانی ندارد(معمولا) برخی مواقع ممکن است از بانک هم تماس بگیرند و در مورد منشا پول سوال کنند
    خیلی ممنون. آیا ما باید اینها رو تو فایلهای مالیاتیمون اعلام کنیم یا چون هدیه اس لزومی نداره این کار؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_am نمایش پست ها
    خیلی ممنون. آیا ما باید اینها رو تو فایلهای مالیاتیمون اعلام کنیم یا چون هدیه اس لزومی نداره این کار؟
    بستگی دارد که مقدار و منشا پول چگونه باشد. اصولا اگر منشا درامدی داشته باشد بایستی اظهار و مالیات هم به ان تعلق میگیرد. در سایر موارد بهتر است با یک وکیل یا فردی که در این زمینه اطلاعات کافی دارد مشورت کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)